Sinir bozucu

Sayfa coşmuş kızlar..

Teşekkür ederim herkese, güzel geçti iftar..

Geç döndük ve uyursam sahura kalkamam diye biraz oylanmaya geldim..

Bir de şu bahsettiğim hediyenin resmini çekmiş ama işyerinden bilgisayara atamamıştım..

Evden atarım inşallah demiştim , sözümde durayım dedim :KK9:

$2012-08-01 11.45.40.jpg $2012-08-01 11.45.29.jpg

Nasıl ama :KK9: ilk kez böyle bi hediye alıyorum eşime, kalbine inmese bari :KK9:

Ne zaman hediye günü?

Daha çok var.. 5 Eylül doğumgünü..

Ama daha nce aynısını sipariş ettim gelmedi.. Dandik bi siteydi sanırım :KK9:

Bu dedikleri gibi 3 günde geldi ve ramazandan sonra tatile çıkacağız.. Yani eylül başı döneceğiz ve teslimata da güvenmediğimden erkenden aldım işyerinde çekmecemde saklıyorum :KK9:

Ben bazen çok dalgın oluyorum , cepte dursun hediyem unutmayayım diye :KK9:

Orjinal, güzel bir beğenmişsin kadercim. Yanında ki kalemlikte duran kırmızı pelüşlu kalemin 1 ağustosu 2 ağustosa bağlayan akşamımızın konu konseptine de pek uyumluymuş.

Orjinal, güzel bir beğenmişsin kadercim. Yanında ki kalemlikte duran kırmızı pelüşlu kalemin 1 ağustosu 2 ağustosa bağlayan akşamımızın konu konseptine de pek uyumluymuş.

Teşekkür ederim Nihilcim , beğenmene sevindim..

Çok mu cahilim ben yaa :KK9: 1 - 2 Ağustostan birşey anlamadım.. O kalemler epeydir var..

Şey ama benim çıkmam lazım , patatesler hazır..

Bi sahur yiyip yatmam lazım artık..

Ama sabah 09:00 dan itibaren geleceğim.. Bekleyin beni :KK9:

Sayfa coşmuş kızlar..

Teşekkür ederim herkese, güzel geçti iftar..

Geç döndük ve uyursam sahura kalkamam diye biraz oylanmaya geldim..

Bir de şu bahsettiğim hediyenin resmini çekmiş ama işyerinden bilgisayara atamamıştım..

Evden atarım inşallah demiştim , sözümde durayım dedim :KK9:

Eki Görüntüle 477638 Eki Görüntüle 477637

Nasıl ama :KK9: ilk kez böyle bi hediye alıyorum eşime, kalbine inmese bari :KK9:

güzelmiş haa :KK9:

bu arada hediye konusunda nihilde çok iyidir
sana bi kaç öneride bulunabilir :KK1:

Son düzenleme:
[video=youtube;MoyLuusenHw]http://www.youtube.com/watch?v=MoyLuusenHw[/video]

:21::21::21::21::21:

Canım msn davetlerimiz gelmedi sanırım :)) Senin davetini aldım şimdi..Dün akşam ayağımı burktum,internete girecek zamanım ve halim olmadı... Akşama görüşürüz inşallah..:KK16:

Canım msn davetlerimiz gelmedi sanırım :)) Senin davetini aldım şimdi..Dün akşam ayağımı burktum,internete girecek zamanım ve halim olmadı... Akşama görüşürüz inşallah..:KK16:

burdan açamıyorum msn ama dün akşam eklemiştim
artık akşama kaldı canım :KK19:

[video=youtube;yVUdcHlA-UI]http://www.youtube.com/watch?v=yVUdcHlA-UI[/video]
:21::21::21::21:

Son düzenleme:

Günaydın ahali :KK9:

güzelmiş haa :KK9:

bu arada hediye konusunda nihilde çok iyidir
sana bi kaç öneride bulunabilir :KK1:

Bunu söylediğin iyi oldu :KK9: Şey diyecektim bu tek yeterli mi ? Yoksa yanına ek birşeyler mi alsam.. Uzman Nihil'e sesleniyorum :KK9:

Geçmiş olsun..

Kahramansın :KK9:

Son düzenleme:
X