Sinir bozucu

Tünaydın hanımlar :KK3:

Dün Kazen ve Mune mi gelmiş :KK31:

Allah'tan arta kalan izler silinmişti :KK53:

Tünaydın...

Akşam yazdıklarınızı okudum.

''ous'' gülmekten öldürdü beni.

Paçalı donda güzeldi.

Ama carie ''umutcan''ı davet edicem topiğe misafir olarak demiş.

Umutcan kim?biri bana anlatsın.:KK1::KK1::KK1:

Kader bundan sonra senin için her mesaja bir gülen surat kampanyası başlattım.:KK52::KK52:

Umutcan mı :44: ben şimdi duyuyorum :KK9: bilemedim..

Carrie gelince bizi aydınlatır..

İyi olur.. Bir derdim var kısmında gülünmez tabi arada komik tipler çıkmıyor değil.. Ama genel olarak ben gülmeyi severim :KK9:

Umutcan bu Ous muhabbetini yapan arkadaş :KK53:

Carrie anlatmıştı ama gözünden kaçmış galiba.. Ambitious'u, bu arkadaş am biti ous (erkek ismi olarak oğuz sanmış) olarak anlamış ve muhabbet dönmüş işte :KK53: Umutcan bu arkadaş :KK52:

arkadaşın ismine hiç dikkat etmemiştim.

carie nin anlattığı ''ous'' muhabbeti koparttı beni.Demekki anlayışlı arkadaşımızın adı umutcanmış.

aslında çağırsa carie iyi olurdu.:KK53:

Akşam yazdıklarınızı okudum.

''ous'' gülmekten öldürdü beni.

Paçalı donda güzeldi.

Ama carie ''umutcan''ı davet edicem topiğe misafir olarak demiş.

Umutcan kim?biri bana anlatsın.:KK1::KK1::KK1:

Kader bundan sonra senin için her mesaja bir gülen surat kampanyası başlattım.:KK52::KK52:

umutcan ous'un yaratıcısı :KK1:

hoşgeldin ebruş :KK19:

Nihil harbiden iç çamaşırı işiyle mi uğraşıyorsun?ben seni daha farklı düşünmüştüm :) felsefi bi yaklaşımın var konulara çünkü

bende parkondan çekiniyordum ilk başlarda :) ama şimdi en çok asude-bahar dan korkuyorum,lafını pat diye söyleyiveriyor

Nihil harbiden iç çamaşırı işiyle mi uğraşıyorsun?ben seni daha farklı düşünmüştüm :) felsefi bi yaklaşımın var konulara çünkü

bende parkondan çekiniyordum ilk başlarda :) ama şimdi en çok asude-bahar dan korkuyorum,lafını pat diye söyleyiveriyor
Kadesaaaaa:KK33:

15 15 15 karakter

Siftah benden :KK9:

İtiraflar gelsin bakalım.. :KK9:

bi de bi üye vardı carrie den korkuyordu :KK9:

benden korkan var mı?????? :KK53:

kelebekse :KK9::KK9:

bi tane üye daha vardı, adını unuttum, sadece pro üye olduğunu hatırlıyorum
bana seni görünce tüylerim diken diken oluyo diyodu, kavgalıydık

Son düzenleme:
X