Sinir bozucu

Aklın yolu elmayra:KK70:

gülmekten boğuldum de sesli sesli

gülmekten booldum diye çıkıyor dimi

'ğ'

ğe si yok. Kaynaşıyor seslendirince.

Öyle.

şey biti oğus - ambitios

bide bugün bana anlatınca hani kendine has ciddi stilinle varya nihil
yerlere yattım :KK9:

:KK9: Sayfa hızlı ilerliyor , kaçırdı herhalde ..

Nihil de farklı bi şekilde açıklamış hatta

Neyse meraktan çatlamadan buldu sonunda açıklamayı :KK9:

:KK9: Bizim işyerinde sekreter de her sabah saçını düzleştirir.. Üstelik tam girişte , yani görüleceğini bilir ve hiç tınlamaz :KK9: tek müdürden tırsar.. Ayrıca masasında başlıca kozmetik ürünleri ile ayna ve cımbız durur hep klavyenin köşesinde :KK9:

sızın sekretere ozendım valla:KK37:

sportmen kedı utuyu nerden buldun ofıste
gerçek ütü değil nadiacığım düzleştiriciyi kastettim kelime uzun diye yazmak istemedim.
onuda attım çantama getirdim hatta şu an dolabın üstünde zulamda bekliyor :KK14:

:KK9: Sayfa hızlı ilerliyor , kaçırdı herhalde ..

Nihil de farklı bi şekilde açıklamış hatta

Neyse meraktan çatlamadan buldu sonunda açıklamayı :KK9:

:KK9: Bizim işyerinde sekreter de her sabah saçını düzleştirir.. Üstelik tam girişte , yani görüleceğini bilir ve hiç tınlamaz :KK9: tek müdürden tırsar.. Ayrıca masasında başlıca kozmetik ürünleri ile ayna ve cımbız durur hep klavyenin köşesinde :KK9:

yok artık o olayın public duruma dökmüş ben odamda yalnızım kimse görmüyor beni. :KK9:
ayrıca teessüf ederim benim kalemliğimden bir cımbız sarkmakta şu an :KK9:klavyemin sag köşesinde de bir ayna durmaktadır her daim. :KK53:tüm makyaj malzemelerim de masamın altındaki zulamda. millet evden getirir malzemelerini ben ofisten eve taşıyorm haftasonları. :KK53::KK53:

kandırmayın kızı ya :KK9:
resmının bırden bıre degısecegını zannedıyor kız gedız sen degıstırcen bacım:KK76:

kandırmayın kızı ya :KK9:
resmının bırden bıre degısecegını zannedıyor kız gedız sen degıstırcen bacım:KK76:

kardeş görüyorsun değilmi ? saf olunca böyle oluyor ne bileyim 37 yaşında kadın baba beni okula gönder diyor :)))))))))))

kalsın ne yapalım ben değiştiremedim :)

nihil sanada küstüm nie kandırıyosun :KK17:

X