Sinir bozucu

evettt :))) safım ama gerçeğim bacılar...ama işin güzle yanı bukleli kedi :) röfleli kedi sportmen kedi :) harika yaaaaa:))))))))))))))))))))))))))))))):KK52::KK52::KK52::KK52:

öhüm:KK14::KK14::KK14:

ne röfle ne bukle bacım siyah saçlarıma fön çektim düzleştiricimle..:KK31::KK31:
saçlarım canımmm.. ( şelale hanım stayla ) :KK12::KK12::KK12:

kardeş görüyorsun değilmi ? saf olunca böyle oluyor ne bileyim 37 yaşında kadın baba beni okula gönder diyor :)))))))))))

kalsın ne yapalım ben değiştiremedim :)

nihil sanada küstüm nie kandırıyosun :KK17:

oyyyyyy ben senle arkadas olurum kız bnımde saflıgım tutuyo bazen gecınır gıderız :KK53:

inşallah güzel bir resim koyarlar hahahahahhahahahahah :))))))))

:21:

Editörün kestiği parmak acımaz , ne çıkarsa bahtına artık :KK9:

gerçek ütü değil nadiacığım düzleştiriciyi kastettim kelime uzun diye yazmak istemedim.
onuda attım çantama getirdim hatta şu an dolabın üstünde zulamda bekliyor :KK14:

yok artık o olayın public duruma dökmüş ben odamda yalnızım kimse görmüyor beni. :KK9:
ayrıca teessüf ederim benim kalemliğimden bir cımbız sarkmakta şu an :KK9:klavyemin sag köşesinde de bir ayna durmaktadır her daim. :KK53:tüm makyaj malzemelerim de masamın altındaki zulamda. millet evden getirir malzemelerini ben ofisten eve taşıyorm haftasonları. :KK53::KK53:

ilahi :KK9: ama senin odan ayrı..

Bende tekim ama hiç cesaret edemiyorum , tek o konuda değil ne bileyim azcık kafamı yaslasam uyuklamak için tak biri gelir.. Uyumasam kimse aramaz :KK9: Fakir hırsızlığa çıkmış gün geceden mi doğmuş ne.. Böyle bi laf gelir aklıma şanssız bulurum kendimi :KK9:

gelir gelir.. geldiği gibi elmayraya sataşır :KK53:

Sen arayı bulursun :KK9:

benımle konusun lannnnnnnnnnnnnnnnn zaten sızden baska arkim yok:KK35:

kelebekse demşken en son elmayraya bulastı hakkettıgını buldu

bir arada belle 8 vardı amen yarabbı neydı ya o dalasmadıgı kımse yoktu onunda cezası sayemde kesıldı 3 aydır banlı :KK70:

Editörün kestiği parmak acımaz , ne çıkarsa bahtına artık :KK9:

Bende tekim ama hiç cesaret edemiyorum , tek o konuda değil ne bileyim azcık kafamı yaslasam uyuklamak için tak biri gelir.. Uyumasam kimse aramaz :KK9: Fakir hırsızlığa çıkmış gün geceden mi doğmuş ne.. Böyle bi laf gelir aklıma şanssız bulurum kendimi :KK9:

Sen çok yaşa emi :KK1::KK1::KK1:

Benim müdürümde git uyu 1-2 saat dinlenirsin diyor ben yok diyorum... Safmıyım ne :KK53::KK53::KK53:

kelebekse demşken en son elmayraya bulastı hakkettıgını buldu

bir arada belle 8 vardı amen yarabbı neydı ya o dalasmadıgı kımse yoktu onunda cezası sayemde kesıldı 3 aydır banlı :KK70:

belle8 le bende kavga etmiştim
baya hakaret etmiştim ona, hatta ilk aldığım cezalanrdan biri ona yazdığım şeylerden dolayı :KK14:

oyyyyyy ben senle arkadas olurum kız bnımde saflıgım tutuyo bazen gecınır gıderız :KK53:

beni de alın aranıza. bi ambitious'u anlamadım yahu :63:

aa bak ona hiç teşebbüs etmedim.
uyuklasam kesin dalarlar ya o konuda bende de şans yok diken üstündeyim :KK60:
mesai bitti kızlar ben kaçar yine gelirim ben burayı çok sevdim hadi çüüüz :KK52::KK52:

X