Sinir bozucu

:KK53::KK53::KK53::KK53: Uzun zamandır yok kendileri ne yapıyor acaba :KK1::KK1::KK1:

bana hakareti bastı gitti :KK70:

kelebekse mi :KK9: ağzınızdan yel alsın :KK9:

dönüşü muhteşem olacak gibi gelio bana :KK70:

kurdelayı senle kesicem :KK53::KK53::KK53:

elmayra ezdi onu :KK50: :KK53:

Kendimi de eziodum az kalsın :KK70:

Nasılsa tekrar kolayca evli olursun dimi :KK70:

hayır evlenmicem dost hayatı yasıcam öylesi daha kıymetli :KK70:

nette yemek tarifi arıyorum,bi ara kk ya bakayım dedim sonra burayı gördüm ve bu mubabbet bitirdi beni :KK60: gülmekten altıma edecektim neredeyse ve işin garip taratfı o nicki bende öyle okudum :KK35:...ayy oğlumun birinin adı da oğuz,kaç kez dedim babasına bu ismi koymayalım diye

ahahahaha oğuz ne alaka yahu :KK70:

yerim ben oğlunun adını

Teşekkür ederim Nihilcim :KK16::KK16::KK16: İnsan evde pinekleyince tatilde bile sıkılabiliyor... Biz insanoğluna yaranılmaz :KK53::KK53::KK53:

Sen nasılsın görüşmeyeli :KK16::KK16::KK16:
:KK24: Bıraktığın gibiyiz mutlucum :)

nette yemek tarifi arıyorum,bi ara kk ya bakayım dedim sonra burayı gördüm ve bu mubabbet bitirdi beni :KK60: gülmekten altıma edecektim neredeyse ve işin garip taratfı o nicki bende öyle okudum :KK35:...ayy oğlumun birinin adı da oğuz,kaç kez dedim babasına bu ismi koymayalım diye
Otobüste aklıma gelmesinden korkuyorum

zuhahaha diye kahkaha atarsam yandım :KK70:

Sende mi öyle okudun :KK9: o şey ' oğuz ' a has birşey mi ki.. :44: pişmanlık duymayın oğlunuzun adından :KK9:

valla öyle okudum:KK9: ay dedim kadına bak adama şey biti diyo ) son 10 dakikadır pişmanım zaten,şey biti olayından sonra travma yaşıyorum burada :KK52: neyse iki simi var,diğer adı Deniz..zaten deniz diyoruz :)

Niye kader... Carrie onunla çok iyi anlaşıyor... Sevişiyorlar :KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

Carrie de şeytan tüyü var :KK9: kelebekse ona ters cevap vermiyor ama nedense..

bana hakareti bastı gitti :KK70:

dönüşü muhteşem olacak gibi gelio bana :KK70:

Galiba öyle , sensiz yapamaz o :KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Neden bosanıyo mıllet

Sen milletin neden boşandığını boşver de ' benimde 2 tane oğuzum var ' ne demek , bizi bi aydınlat :KK9:

iyi valla aklıma geldi şimdi
oğlum olursa ismini oğuz koymiyim :KK51:

Bende soğudum şimdi bu isimden :KK9:

X