Sinir bozucu

mutlu gördünmü
senden başka hiç kimse şikayetçi olmadı yazı rengimden :KK53:

Kızkardeşimin eşi 2,5 sene işsizdi..Evliydiler..Evde sürekli ders çalışıyordu.... Kızkardeşim sağlıyordu geçimi....Defalarca girdi sınavlara..Hep 1-2 puanla kaçırıyordu...Sonunda kazandı..Herhangi bir torpil olmadı..İlk görev yeri de hemen 5. bölge Kars Kağızman dı..Oradan Bilecik....Oradan İzmir Menemen..Ve daha tayinleri çıkacak bir kaç sene sonra...Kızkardeşim de eş durumundan gidecek.......

Doğrudur... Ben etraftan ne duyduysam onu söyledim... Bu tanıdığım kişi görümcemin görümcesi... Kendileri Tekirdağlı mülakata gittiğinde görevliyle geçen konuşmaları anlatmıştı... :44::44::44: Tabi kazanamadığı için böyle konuşuyorda olabilir :KK1::KK1::KK1::KK1:

Sağol varol :KK9: Ama yok yahu o işler ciddiye binince birçok kadınımız birden ' kocacı kesiliyor '

evet, en kızdığım şey :KK1:

Doğrudur... Ben etraftan ne duyduysam onu söyledim... Bu tanıdığım kişi görümcemin görümcesi... Kendileri Tekirdağlı mülakata gittiğinde görevliyle geçen konuşmaları anlatmıştı... :44::44::44: Tabi kazanamadığı için böyle konuşuyorda olabilir :KK1::KK1::KK1::KK1:

oda olabilir, kendini aklamak için :KK24:

maalesef...ama biliyomusun kolay kolay cesaret edemiyolar boşanmaya... unutmak istiyolar, affetmek istiyorlar, 2 gün sonra gelip kocalarını aklamaya çalışıyolar. en kızdığım şey bu

boşıycam ben onları :KK53:

Günah keçisi seçilirsin sonra dikkat et

mutlu gördünmü
senden başka hiç kimse şikayetçi olmadı yazı rengimden :KK53:

Evet farkettim... Ama bu yazı senin tarzına ters yafru kuş... Değiştir sen onu değiştir

Sağol varol :KK9: Ama yok yahu o işler ciddiye binince birçok kadınımız birden ' kocacı kesiliyor '

nihil
naber canım
hala şey bitine gülüyorum yaa :KK9:

Yaratıcı bir insan olmadığım için çok üzülüyorum :KK31:

ous :KK70:

kazeni bile atarım, ceza puanlarımı hele bi silmesin :KK15: :KK15:

ben bi konuşim editör yapsınlar beni, burda stajımı yapim ben :KK9: :KK9: :KK9:

ama değdi değilmi
çok güzel meslek yaaaa :21:

bende şu 100 mesajı br doldusam hiç bişey yapamıyorum saftaroz gibi anca cevap yazıyorum hjahahahahha :))))):KK52:

X