Sinir bozucu

hepimiz kargayız !!!

karga düştü aklıma...
radyolog için çalayımmı bi parça

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yani bence yasında kucuk tadını cıkar calısmak guzel ama erken baslamak kötü sen biraz daha gez dolas gurubumuz legal bir gurup olmakla bırlıkte sadece dogruları söyleyıp ban yedıgımız bandaşlarımız

hani einstein gibi yani

evet biz 2012 jenerasyon larız

Banı da grup olarak mı yiyoruz, oooooo

Hoşgeldin şerefine çal bir parça bee

öhö öhö... sesimi düzeltim.....
hangi parça olsun

öhö öhö..

[video=youtube;obSzaVJmulM]http://www.youtube.com/watch?v=obSzaVJmulM[/video]

Sen bizi bile gömersin, dert etme canım

bugün bu konuyu konuşuyorum kamille internetten
ona diyorum ki sen ölünce ben napacam, canım sıkılır oda diyorki neden ben önceden ölüyorum, sen ölecen merak etme diyorum, elimden geleni yapacam bunun için

sen gitsen bile ben varrım merak etme hatta bu aralar üremeyi düşünüyoruz radyologcuklar gelecek boy boy

ahahaahhaaa radyologcularmı

puhahha

adamı gömdü de canı bile sıkıldı

inşallah ikiz yapacazda bakalım denk duserse sülalede bolca var bir hamlede 2 si birden büyür gder gercı esım senın gibi 2 kızım olursa anneme giderım dıyoda bakalım

Adamı korkutma

Ceza puanın kaç canım.. Bizimkiler ufaktan sallantıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…