Sinir bozucu

ay sen onu diyorsun bızım meslekte resmen soyun gelıyorum dıyorum yanı ben napim sapığa cıkacak adım yada pantolonunu cıkar gelıyorum hahahaha bi öpüşelimmi demedıgım kalıyo

ay sen onu diyorsun bızım meslekte resmen soyun gelıyorum dıyorum yanı ben napim sapığa cıkacak adım yada pantolonunu cıkar gelıyorum hahahaha bi öpüşelimmi demedıgım kalıyo

tostumu yedim
soyun
geliyorum

geç içerii

yok
evli değil
soğan cücüğü kadar boyu var
küçük o daha küçükkkk aplası

Yolarım seni kız

çalışmıyorsan ailede resmen cari acık sensın demekkı sana kım fınansmanlık yapıyorsa alıp alıp az cok biriktiriceksın yada iş falan bulabılrsın

Canım bizim evde herkes bana finansmanlık yapıyor. Üni bitti benim iş bulamadım moralim çok bozuk o konuda Bizimkilerden para alıyoum tırtıklıyorum biriktiriyorum ama ne kadar olcak yaa

puhhaa sen hepimizden betersin

Aynen yaa sorma

Yok canım sözlüyüm 6.senemiz.

Hee Anneme diyorum "olmuyor böyle anne, ben yarın gidiyorum caminin önüne para toplamaya", o da bana " cuma günü git daha iyi" diyo...

ben kendımı tanıtayım 28 yasındayım evlıyım 1 yıllık hemşireyim 8 yıllık 46 raporrum var 28 yıllık

he birde derın bi nefes al (acımayacak yavrum dyorum içimden) saplıyıveryorum enjektörü

çok kurnazca

severim seni...bilürsün

canım ne mezunusun ki işten yana sıkıntı cekıyosun iş bulmadan evlenme sakın cok zorlanırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…