Sinir bozucu

güzel oluyor bunları okumak.

ramazan programında bir değişiklik olcak mı,

Ramazana özel bir programı yok diyetin nihilcim... Protein insanı tok tutar o yüzden çok sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum... Bu sene oruç tutabilecekmiyiz acaba ilk gün 20:45 te okunuyor ezan

Ramazana özel bir programı yok diyetin nihilcim... Protein insanı tok tutar o yüzden çok sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum... Bu sene oruç tutabilecekmiyiz acaba ilk gün 20:45 te okunuyor ezan

ben şahsen tutamıycam

bide ben sahura kalksam uykum hepten bozulur
zaten zor kalkıyorum sabahları normal günlerde bile...
zor yani zorrrr
tutamıycam maalesef

doğru diyosun
bağışta falan bulunayım, sadaka cevaplar falan verim

Hahahaha puanların eksiliyor ya telaş yaptın tabi:)

Sanırım uykulu bir ramazan beni bekliyor. akşam beş altı gibi uyanırım, sabah da yedi gibi sekiz gibi uyurum. bir hafta zaten tatil. kaldı kaldı üç hafta. ilk günler zorlanır bünye ama birkaç güne alışır.
Dün, eskilerden kalma diyetisyen den ramazan diyeti tarifi gördüm. Kılavuz edinicem. Paylaşırım belki bir ara

zannetmiyorum, silinmez
Hayır işlerine giriş carrie. Artan doğrular ile gün gün silinirler belki bilemezsin ki.

Konu açıcam belki birazdan.
Tartıştık erkek arkadaşımla.
Şimdi mekanın birindeyiz,
O birilerini izliyor
ben de onu izliyorum.
Bir ara baktım ne göreyim
resmen kızın saçlarına bakıyor,
heeyyy dedim.
istersen feysine ekle bide ajdar
kel başına döktüm içeceğimi çıktım mekandan şöförüme söyledim eve getirdi hemen beni.
Ayrıldım carrie ayrıldım. Armağan ettiğin şarkıyı geri al benden
Acama görümceme anlatsam sever mi beni?
Uyuycam birazdan zaten.

iyi yaptın yaaa
aman boşver, sana erkek arkadaşmı yok
elini sallasan koçlar, sabancılar, tarkanlar var
pis şişko göbekli kellll adam

:2::2::2: Çok üzüldüm nihilcim... Bak terbiyesize nasıl saçlarına bakar kızın... Bugün saça bakan yarın ne yapmaz :122::122::122:

YAzdıklarını okurken ben bile yoruldum Bende bugün kü dolunaydan yararlaniciğim

Son düzenleme:
Dün sizler uyurken tüm gece odamı düzenlemekle meşgul oldum.
Kıyafetler, yağlar, dolunaylar, yumuşatıcılar, killer maskeler kokular gidericiler v.s. v.s.
üç gün düzenli kalsalar da bi ferah olsam ya'
nedir bu.
aklım yoruldu vallahi

bende senin yazını okuyunca yoruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…