Sinir bozucu

Brad pit muhteşem yüzyıl da oynayacakmış. olmadı mel gibson mış.

hadiii canımmm

ben şeyi istiyorum.. andy garcia

[video=youtube;0Gx74J64eLg]http://www.youtube.com/watch?v=0Gx74J64eLg[/video]

Son düzenleme:
Modigliani
Çizdiği resimlerin gözlerini boş bırakarak imzasını atan rakiplerinin aksine resimlerinin satılmasını umursamayan ve zamanın zengin ressamlarının aksine beş parasız yaşayan, sosyetenin övgülerine rağmen onların ruhsuzluğunu yüzlerine en uygunsuz şekilde vurmaktan da geri durmayan fütursuz bir kişilik, dönemin en büyük ressamlarından Amedeo Modigliani’nin hayat öyküsü.
Modigliani dönemindeki ressamların aksine para kazanma kaygısı olmayan sanatını kaygısız devam ettiren bir sanatçıydı. İçki ve sigara onun için sanatı kadar olmazsa olmazlardandı. Pablo Picasso yla arasındaki bağ inanılmaz değişken olmasına rağmen aslında belirli bir şekilde birbirlerine bağlılardı, Picasso onu en büyük rakibi olarak görmesi onun yok olmasına göz yumamasına sebep olabilcek bir bağlılıktı. Jeanne Modigliani nin ölümü üzerine Picasso nun yanına gidip sırf resminin üzerine resim yapmasından dolayı(ki bu gerçekten büyük bir hakarettir) öldüğünde onun adını söyleyeceksin demiştir. Kayıtlara geçtiği gibi Picasso ölerken son sözü Modigliani olmuştur. Modigliani gelmiş geçmiş en umursamaz ama en başarılı ressamdır.

filmi indirdim.
altyazısını eşleştirdim.
bi esnada laptop elimden düştü, bozuldu.
format atılmadan iyileşirse pc güzel olacak.

bu arada nerdne indirdin filmi?
ben baktım şimdi internetten hiç bi yerde bulamadım
akşama eve gidince tekrar seyretmek istiyorumda

Günaydın canım...

Bilinçaltı bilinçaltı Benide dün banlıcak diye ödüm koptu

google utorrent yaz
indir programı. programın yönlendirmeleri ile yükle/kur bilgisayarına.
sonra tekrar konuşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…