Sinir bozucu

anca yarına bakabilirim ama
sen linki kopyala buraya
yarın okurum bende
:KK54: :KK54:

Ayy kızlar bu akşam misafir vardı, gelemedim foruma :KK59:

Carrie yine döktürmüş, hayret bu akşam konser vermemiş çok şaşırdım şimdi yaa :KK53: Ama telefon şakaları çok iyi :KK9:

moruk ettiniz beni yaw
ayıp değilmi :KK53:

Ahhh canım sen moruk olur musun? Sadece ablasın yaa aramızda 9 yaş var, ne ki o yaaa :KK53:

huhuuuuuuuww kızlarrr ben de geldiim aranıza :KK3::KK3: süpersiniz yavv kopp kopppp :KK76::KK76:

Hoşgeldin, merhaba :KK3:

haha bende tam yazıyordum buraya

tıkladım özel mesajı görünce korktum baktım sen rahatladım :KK1:

Yaa korkuturum ben öyle :KK53:

Allah aşkına yaa iyice deney ürünü olduk hee, önüne gelen üzerimizde araştırma yapıp tez yazıyor, film çekiyor.. Patent verirler mi ki bize :KK53:

Yaa korkuturum ben öyle :KK53:

Allah aşkına yaa iyice deney ürünü olduk hee, önüne gelen üzerimizde araştırma yapıp tez yazıyor, film çekiyor.. Patent verirler mi ki bize :KK53:

sorma en çok bana cevap verdi

benim örneklerimle dolu olacak sanırım tezi

ya ben seni cümleni aşağıda bekliyorum

yukarıda çıkmış görmemeişim

günaydın

dün gece mune'yi gördüm rüyamda :KK14:

bu konuya gelmiş bana diyorki seni banlıycam, sebepte konu dışı mesajların
bende diyorum ki ama ben bu konudan çıkmadımmm, bu konudan çıkmıyorum ki kaç gündür, hep burdayım
burda konudışıdan ban olurmuuu diyorum
tamam, şimdilik sadece uyarıyorum ama bi daha yaparsan banlıycam diyo :KK14: :KK14:

günaydın

dün gece mune'yi gördüm rüyamda :KK14:

bu konuya gelmiş bana diyorki seni banlıycam, sebepte konu dışı mesajların
bende diyorum ki ama ben bu konudan çıkmadımmm, bu konudan çıkmıyorum ki kaç gündür, hep burdayım
burda konudışıdan ban olurmuuu diyorum
tamam, şimdilik sadece uyarıyorum ama bi daha yaparsan banlıycam diyo :KK14: :KK14:

Günaydın Carrie... Günaydın bayanlar...Mune korkulu rüyan olmuş yahu :KK9::KK9::KK9:

X