Sinir bozucu

karatayı denicektim bendede, nasıl yapıldığını anlamadım
nasıl uygulanıyo bu diyet

Yasak yiyecekler var onların dışında menü hazırlıyorsun.:KK56:..öğünler arası 4 saat bekliyorsun ve akşam 8den sonra hiçbirşey yemiyorsun.....:KK53:özellikle ekmek ve şeker kesinlikle yasak:KK5:

ben hamileyken herkes dedi ki ,asla eski formunu bulmazsın,at o 36 bedenleri dediler..ben de dedimki bu biraz genetikle ilgili annem de 2 doğumdan sonra 36 bedenmiş.
Yok dediler asla olmaz,göbek kalır kesin dediler..
Diyen arkadaşlar 3 ay sonra görünce beni inanamadılar..
Ablam da böyle,ablam hamile kaldığında 40 bedendi,2 çocuk doğurdu. şimdi 38 beden :KK14:

bendede 3 çocuk var ve 38 bedenim:KK53:

carrie senin konuyu karıştırıyo olmasınlar,tüm yorumların sırası karıştı,başım döndü walla...

yok bee
bünyeden bünyeye değişir o

sağol ebrucum..

Kandırıldım mı ben yani :KK5::KK5::KK5:

karatayı denicektim bendede, nasıl yapıldığını anlamadım
nasıl uygulanıyo bu diyet

Ekmek,makarna,pirinç,hazır soslar,hazır gıdalar,hazır içecekler,şeker yasak... Dilediğin kadar yiyorsun serbest olanları günde 45 dk yürüyorsun ve akşam sekizden sonra birşey yemiyorsun... Ha birde balık yağı alıyorsun günlük :KK34::KK34::KK34:

carrie senin konuyu karıştırıyo olmasınlar,tüm yorumların sırası karıştı,başım döndü walla...

bana komplu hee :KK53:

Yasak yiyecekler var onların dışında menü hazırlıyorsun.:KK56:..öğünler arası 4 saat bekliyorsun ve akşam 8den sonra hiçbirşey yemiyorsun.....:KK53:özellikle ekmek ve şeker kesinlikle yasak:KK5:

neymiş onlar
ben zaten şeker kullanmıyorum

Evet aslında açtığı konulara yorum yapmamak lazım, her defasında böyle yapıyor :KK24:

Hoşbulduk canım..

Eeee kızlar nasılsınız bakalım, nasıl gidiyo. :KK14:

nabalım sıcaktan bunalıyoruz :KK53:

Kandırıldım mı ben yani :KK5::KK5::KK5:

Ekmek,makarna,pirinç,hazır soslar,hazır gıdalar,hazır içecekler,şeker yasak... Dilediğin kadar yiyorsun serbest olanları günde 45 dk yürüyorsun ve akşam sekizden sonra birşey yemiyorsun... Ha birde balık yağı alıyorsun günlük :KK34::KK34::KK34:

ooo oooooooooooo
zormuş bea :KK53:

X