Sinir bozucu

tabi tabii hamileyken 23 kilo aldım(52 kg hamile kalmıştım) 3 ayda 52 kg ya düşmüştüm.:KK1:
son 2 ayda aldım 4 kiloyu da..
bebekten uykusuzduk da,şimdi toparlandık.. bebekliği olsa haftada 5-6 kilo garantimiz vardı:KK1::KK1::KK1:

Ya çok şanslısınız ben doğumlarımdan sonra diyet yapmadan 1 gr dahi veremiyorum....:KK19:

Ya çok şanslısınız ben doğumlarımdan sonra diyet yapmadan 1 gr dahi veremiyorum....:KK19:

bi dakika ikiz kızlarım ve oğlum mu yazıyor neee...:KK52::KK52:
bravo walla,ben bi taneyle çom zorlanıyorum,süper anneee,hem de kk ya üye olup burda geyik yapmaya zaman buluyosun :nazar:

Ve size acı haber :KK1::KK1::KK1:

Bayanın doğumdan sonra görebileceği en düşük kilo;hamileliğinin başladığı kilo oluyormuş kızlar...

Kızlar konudan konuya atlıyorsunuz, bir şey anlamadım yaa :KK55:

Maxima geçmiş olsun canım..

Elmayra ile kelebek kavga etmişler :26:

bi dakika ikiz kızlarım ve oğlum mu yazıyor neee...:KK52::KK52:
bravo walla,ben bi taneyle çom zorlanıyorum,süper anneee,hem de kk ya üye olup burda geyik yapmaya zaman buluyosun :nazar:
İkizlerim 8 yaşında bana zorlukları yok...3 numarada 2 yaşında:KK53:
:KK53: maşallah zor olmuyor mu yaa

daha bi taneye cesaret edemiyom :18:

yok canım büyüdüler ikizlerin bana zorluğu yok:KK34:

Aslında kilon iyiymiş canım:KK17:
ben geçtiğimiz kış karatay yapmıştım,iyi bir diyet:KK34:en azından bıraktığında tekrar almıyorsun:KK34:

karatayı denicektim bendede, nasıl yapıldığını anlamadım
nasıl uygulanıyo bu diyet

Ve size acı haber :KK1::KK1::KK1:

Bayanın doğumdan sonra görebileceği en düşük kilo;hamileliğinin başladığı kilo oluyormuş kızlar...

ben hamileyken herkes dedi ki ,asla eski formunu bulmazsın,at o 36 bedenleri dediler..ben de dedimki bu biraz genetikle ilgili annem de 2 doğumdan sonra 36 bedenmiş.
yok dediler asla olmaz,göbek kalır kesin dediler..
diyen arkadaşlar 3 ay sonra görünce beni inanamadılar..
ablam da böyle,ablam hamile kaldığında 40 bedendi,2 çocuk doğurdu. şimdi 38 beden :KK14:

X