Sinir bozucu

Ya çok şanslısınız ben doğumlarımdan sonra diyet yapmadan 1 gr dahi veremiyorum....

Ya çok şanslısınız ben doğumlarımdan sonra diyet yapmadan 1 gr dahi veremiyorum....

bi dakika ikiz kızlarım ve oğlum mu yazıyor neee...
bravo walla,ben bi taneyle çom zorlanıyorum,süper anneee,hem de kk ya üye olup burda geyik yapmaya zaman buluyosun

Ve size acı haber

Bayanın doğumdan sonra görebileceği en düşük kilo;hamileliğinin başladığı kilo oluyormuş kızlar...

Kızlar konudan konuya atlıyorsunuz, bir şey anlamadım yaa

Maxima geçmiş olsun canım..

Elmayra ile kelebek kavga etmişler :26:

bi dakika ikiz kızlarım ve oğlum mu yazıyor neee...
bravo walla,ben bi taneyle çom zorlanıyorum,süper anneee,hem de kk ya üye olup burda geyik yapmaya zaman buluyosun
İkizlerim 8 yaşında bana zorlukları yok...3 numarada 2 yaşında
maşallah zor olmuyor mu yaa

daha bi taneye cesaret edemiyom :18:

yok canım büyüdüler ikizlerin bana zorluğu yok

Aslında kilon iyiymiş canım
ben geçtiğimiz kış karatay yapmıştım,iyi bir diyeten azından bıraktığında tekrar almıyorsun

karatayı denicektim bendede, nasıl yapıldığını anlamadım
nasıl uygulanıyo bu diyet

Ve size acı haber

Bayanın doğumdan sonra görebileceği en düşük kilo;hamileliğinin başladığı kilo oluyormuş kızlar...

ben hamileyken herkes dedi ki ,asla eski formunu bulmazsın,at o 36 bedenleri dediler..ben de dedimki bu biraz genetikle ilgili annem de 2 doğumdan sonra 36 bedenmiş.
yok dediler asla olmaz,göbek kalır kesin dediler..
diyen arkadaşlar 3 ay sonra görünce beni inanamadılar..
ablam da böyle,ablam hamile kaldığında 40 bedendi,2 çocuk doğurdu. şimdi 38 beden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…