Sinir bozucu

saçı siyah hatunun bide monicayı beğeniyorum ben ama dediğim gibi onlar buğday zaten .ben deniz sekiyi beğenirdim ama şimdiki hali değil tabi.

ay monicanın şu fotoğrafındaki makyajına bitiyorum.o kadına baktıkça saçlarımı siyaha boyatasım geliyor.

Sen it gibi havlarken güzel de ben sana 1-2 cevap yazınca mı moralin bozuldu

Balık hafızan olduğu için hatırlatayım ilk önce sen benim mesajımdan alıntı yaptın sonra kafana sopayı yiyince anında tornistan yaptın.

Hiç sesini çıkarma.

oğlum sen ne içtinde seni bu kadar coşturdu
dikkat et konuştuklarına it mit, ne ayaksın sen

Bit pire kolay is sekerim sana kirim kongo kenesi yapismis belli ne dedigini bilmiyon atesini olctun mu goremedigin bi yere yapismis sacmaliyon

Kanka muvzu kesinlikle o değil.

Benim derdim kendi söylediklerinin farkında olmayıp da başkalarını eleştiren şuursuzlarla.

Bak şimdi benim de ağzımı bozdular.

sakinnn ol canim ya hakaret etmeyin oyle birbirinize daha mevzuyu okumadim ama yapmayin yahu...

Benim derdim kendi söylediklerinin farkında olmayıp da başkalarını eleştiren şuursuzlarla.

sen geldiğinden beri böylesin
ayağını denk al bak adam yerine koydum ağzımı bozmadım
dikkat et diyorum...

ya canım benim azğını sen bozuyorsun zaten bak herşey diyorsun biz geyiğe alıyoruz haddetleniyorsun daha çok .bence sinirini bozma daha çık topikten .

kafasımı iyi anlamadım ki

bitli, pirelii it falan
anlamadım ben yani

neyse, gider belki :KK9:

burda mı devam ediyosunuz ya esmer ten beyaz ten tartışmasına tüm sayfaları okudum çok güldüm:KK1:

X