Sinek Olup Üşüşenler

Kiskanildigini hic sanmıyorum. Dediğim gibi beğeni vermezsen kiskandiklarini zannedersin diye yapıyorlar. Herkesin instagraminda böyledir bu, çift fotoları daha fazla like alir, kalp alir nazar boncuğu alir. Sana özel değil yani.

Yok herkeste oyle degil. Simdi yeni evlenen arkadasim profiline girdim baktim dügün fotosiyla tekli normal fotosu arasindaki begeni farkli atla.deve degil. cok azdir sayi gorunmuyo

Aksine diger paylasimlarla ayni kalsa zaten hep öyle diye dusunur kimin neye bastigini farketmezdim bile. aradaki fark cok fazla olunca bunlar kimmiş diye dikkat cekiyor.

Fesat olduğunu düşündüğüm herkesin çift fotosuna like atarım. Yoksa muhakkak yorum yapıyorlar eşimle görünce like gelmiyor diye. Bilemem öyle bir izlenimin varsa olabilir, zaten birilerinin begenisini takip edip kıskanıyorlar sanman da öyle düşündürdü bana.

Bende coook az kişi ekli oyle +200-300 kişi degil ondan belli oluyor takip etmeme gerek yok. Normalde like atmayan eşimle de atmasin bence hic oyle dusunmem normalde de bakmiyor zaten derim.
Ozel olarak sadece esli fotoya atinca asil derdi var gibi duruyor. Herkesin dusuncesi farkli ben sirf eşli foto atmis diye begeni atmiyorum fesat mi degil mi diye bakmam. Fesatsa takipten ciksin boylece yalandan begeni atmak zorunda kalmaz.

Kimseye de yaranilamiyor ya Tersi olsa eşimle olanı beğenmiyor kıskanıyor diyeceğine de eminim ama neyse.

Benim tek fotolarıma daha fazla beğeni geliyor çift fotolarına az, böyle güzel bir manzara ya da mimari foto vs çektiysem neredeyse hiç like, kedili foto atarsam bayağı bir like geliyor

Son düzenleme:
Kimseye de yaranilamiyor ya Tersi olsa eşimle olanı beğenmiyor kıskanıyor diyeceğine de eminim ama neyse.

Her seyi begenip eşli foto begenilmediginde belki dediginin bir mantigi olabilir ama normalde dw baska gonderilere begeni atmayan insani bulup bak begeni atmiyor diye nerden dusunebilecegim? Zaten rutini o. :)

Profil kapalı. Telini istediğim zaman karıştırırdım bir iki defa kendim gördüm. Yanyanaykende gelen mesajlar oldu.
Size anlatmadıysa sıkıntı yok ki zaten. Bu konudaki adamla bir benzerliği yok eşinizin.
Mesaj bir iki herkese gelir,evli bekar fark etmez,sosyal medyadan tanışmak isteyen de çok var. Siler engeller geçersin. Ama kalkıp da eşe göstermek,nisbet yapmak,puan toplamaya çalışmak iğrenç. Konuyu anlatan kadın gibi “sahiplilere daha çok geliyorlar” diye kafayı yemezsiniz yani özetle

Profilim kapalı olduğu halde arada takip istekleri ve mesajlar geliyor. Profil fotosunu beğendiklerine yürüyorlar sanırım ama profil fotom güzel Allah için, benden daha güzel

Ya ben biraz profiline baktım da... Neyse bir şey demiyorum
Ya ben de şimdi senin profiline baktım da, bu adamın neyine güvenip altı ayda evleniyorsun acaba. Bu senenin nisan sonu mayıs başında tanışmışsın. Bak tanışmışsın daha sadece. Adamın duygusal bağ kurmadığı kadından kürtaj olduğunu anlatmışsın çok doğal gibi. Bunu sana anlatması bile yine tıynetsizlil. Senin sülalene küfreden, öfke kontrol sorunu olan bir adam. Ve üstelik 1,5 ayda nişanlanıp iki tane epey büyük kavga etmişsin. Bu kadar kısa sürede bu kadar falsolu bir adam için de güvenip şöyle burda millete laf söylemene şaşırdım.
Kürtajına kadar gelip nişanlısına anlatan adam o listesindeki kadınları da yedekte tutmak için tutar.
Adamın ne halt olduğu burdan bağırıyor.
Bari elin kadınlarına saydırmadan bir kendine nişanlına ilişkine bak da öyle saydır

Nedense hiç şaşırmadım. Böyleleri hep kıymetli olur çünkü, kapış kapış gider, kapanın elinde kalır, etrafı kadından geçilmez çünkü göz altından hepsine gel gel yapar, yakalanınca da safa yatar. Piyasa kızıştırmak onun işidir. Ama öfke sorununa şaşırdım. Tipi çok beberella. Şunu sinirlenirken, küfür ederken hayal edemiyorum dkfkkgkgkb.

Millet koca delisi olmuş anlamadım ya. Başka bir şeyin daha delisi diyeceğim de ağzım el vermiyor yani. Bu kudurmuşluk neyden kaynaklı psikolog bi hanım abla cevap verebilir mi anladık en kudurmuş sizsiniz diyesim geliyor

Giriş-gelişme-ban dönüşü üyelik iptali. Neyse sen sevdin burayı, aldın bi kere o zehri, duramazsın gelirsin yine. Biz senin kara sevdanız.

Bu mantiga gore nisanlini işten cikart evde kalsin sen çaliş bak evine.

Nasıl yani eşine mi atılıyor o beğeniler? Millet öyle hayran yani, ciddi ciddi böyle mi düşünüyorsun?

Hep ahlaksız olan erkekler değil ki kadınlar da da çok var insan işte cinsiyete bakmıyor adi kadın da dolu internette sosyal medyada görüyoruz ne kadınlar var.

Eli yüzü düzgün yakışıklı erkeklere asılan oluyor gerçekten. Yapacak bir şey yok, erkekte bitiyor iş.

Nasıl yani eşine mi atılıyor o beğeniler? Millet öyle hayran yani, ciddi ciddi böyle mi düşünüyorsun?
Yani öyle de bir üye değil gibi dalga mı geçiyor dedim ama baya devam edince demek ki cidden böyle düşünüyor yani insan birine like vermeye de korkar artık bu nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…