Sinek Olup Üşüşenler

nişanlına yalnızca nişanlandıktan sonra böyle mesajlar geldiğini düşünmen oldukça masum. ilişkisi olduğu ve bu mesajların nişanlanmadan önce de geldiğini varsayarsak hesabının neden hala açık olduğunu sorardım ben. neden ilk önce oku 3. şahıslara yöneltiyorsunuz ki? bence bu tarz kişiler gelen mesajlardan rahatsız olmuyorlar (nişanlının engellemesi sen yanında olduğun için) ya da bir yedekleme mantığı ile yapıyorlar içten içe

Öncelikle kufördeki kadını yorumlayayım en çok bu konuda yorum istemişsiniz çünkü 🤣 Her şey ortada işte, basit seviyesiz metres olmaya meraklı bir kadın belli ki. Maalesef bu tip insanlar her yerde var. Nişanlınız da profilini herkese açmasın bir daha. Belli ki hayranlar rahat vermiyor 🤣

Bu mecrada kafayı yersin. İnsanların ahlaklarını sorgulamak, mutlu giden Bi ilişki içindeyken buna göz diken insanları eleştirmek yerine noşonlonoz nodon onoylomoş bono sorgoloyon diyenler çok mu yakışıklı diyenler çok komik nasıl bakış açıları var anlamak imkansız 😂
Yahu nisanlim çok yakışıklı herkesler ona bayılıyor çok kıskanıyorum mu demişim, bu kadınları nasil ekarte ederim mi demişim, ne demişim yani :rapci:Konu belli, soru belli. Enteresanlar yani :halay:

Ya neler neler yazmışlar, her konuda bu şekilde birkaç kişi çıkıyor zaten, ben direkt niyeti anlıyorum takmıyorum. Orada kuaförde şahit olduğum diyaloğu da yazmışım, ona yorum yapan yok :KK70: Etrafındaki insanlar nasıl ego kasmaya meraklı insanlarsa ya da kendileri nasıl fesat düşüncedelerse herkesi aynı sanıyorlar. Amaan bir üye şey yazmış, it ürür kervan yürür, o kadar doğru ki :KK70:

bak şimdi nişanlını koruma içgüdüsü ile hareket ediyorsun. hepimize elbette ilişkimiz varken ya da yokken temas etmek isteyenler oluyor. fakat sınırımızı çiziyoruz ya da hoşumuza gidiyor ama emin de değilsek silik bir şekilde sınır çiziyoruz. karnımda doysun pastam da dursun mantığı ile.

gelen mesajları nişanlın daha önce de aldı muhtemelen, profili neden açık ve neden mesaj almaya devam ediyor bu önemli olan. ben olsam bunu sorardım sevgilime mesela. o da bilir böyle bir şey yaşansa direkt ona soruyu yönelteceğimi bu tarz şeylerde dikkatli olur

yani sen adama da tü kaka bak sana yazmış yosmalar dersen sonraki olayların önünü açarsın

bak şimdi nişanlını koruma içgüdüsü ile harekeet ediyorsun. hepimize elbette ilişkimiz varken ya da yokken temas etmek isteyenler oluyor. fakat sınırımızı çiziyoruz ya da hoşumuza gidiyor ama emin de değilsek silik bir şekilde sınır çiziyoruz. karnımda doysun pastam da dursun mantığı ile.

gelen mesajları nişanlın daha önce de aldı muhtemelen, profili neden açık ve neden mesaj almaya devam ediyor bu önemli olan. ben olsam bunu sorardım sevgilime mesela. o da bilir böyle bir şey yaşansa direkt ona soruyu yönelteceğimi bu tarz şeylerde dikkatli olur

yani sen adama da tü kaka bak sana yazmış yosmalar dersen sonraki olayların önünü açarsın
Profilini gizledi kendi isteğiyle, bence açık kullanmasında hiçbir sıkıntı yoktu. Ben de açık kullanıyorum. Saçmasapan sorunlu insanlar için neden kendimizi kısıtlayalım ki. :KK49: Mesela bir üye yazmış, sadece gözlemle, zaman sana her şeyi gösterecek diye. Uyarısını iyi niyetli buldum,benim nişanlım asla yapmaz demem hiçbir zaman ama şu ana kadar da tek falsosunu görmedim adamın, yalan söyleyemem. Diğerleri çok mu yakışıklı, ay herkes onu beğeniyor, tamam anladık falan yazmışlar. Konunun bunlarla uzaktan yakından ilgisi yok, epey komik yorumlar :dondurma:

Profilini gizledi kendi isteğiyle, bence açık kullanmasında hiçbir sıkıntı yoktu. Ben de açık kullanıyorum. Saçmasapan sorunlu insanlar için neden kendimizi kısıtlayalım ki. :KK49:

ilk yakalanmanın verdiği korku ve heyecanla olabilir asdsdfg bu kadar anlayışlı bir nişanlısı varken neden kapamış ki

Profilini gizledi kendi isteğiyle, bence açık kullanmasında hiçbir sıkıntı yoktu. Ben de açık kullanıyorum. Saçmasapan sorunlu insanlar için neden kendimizi kısıtlayalım ki. :KK49: Mesela bir üye yazmış, sadece gözlemle, zaman sana her şeyi gösterecek diye. Uyarısını iyi niyetli buldum,benim nişanlım asla yapmaz demem hiçbir zaman ama şu ana kadar da tek falsosunu görmedim adamın, yalan söyleyemem. Diğerleri çok mu yakışıklı, ay herkes onu beğeniyor, tamam anladık falan yazmışlar. Konunun bunlarla uzaktan yakından ilgisi yok, epey komik yorumlar :dondurma:

yani açıkçası bu düşünce biraz erkekleri tanımaktan kaynaklanıyor. benim normal erkek arkadaşlarım da bu şekilde yakalanıyor çünkü ilişkileri varken de bu tarz yazı ile flörtleşiyorlar bir çoğu. arkadaş olduğumuz için bana rahatlıkla söylüyorlar daha doğrusu ben direkt görüyorum gözümün önünde cereyan ediyor. o yüzden bana da okuyunca böyle bi vaka gibi geldi ama herkes malını tanır. sen nişanlına güveniyorsan bir problem yok

hepimize ilişkimiz varken gereksiz yaklaşanlar oluyor sınırımızı çekip mis gibi yaşıyoruz

yani profili herkese açık bir nişanlın var evet, herrr kadının dibinin düştüğü biriyle beraber olduğunu bize göstermek mi niyetin ben anlamadım? napabiliriz bu konu hakkında? sinek gibi kadınlar da var falan nedir yani biz mi engellicez yazmalarını bu konuyu açmanın mantığını anlayamadım. nişanlının belli ki konuştuğu kişiler bunlar. buraya bile profile koymuşsun yani bu gösteriş merakıyla uzun sürmez gibi

Ya ben biraz profiline baktım da... Neyse bir şey demiyorum :KK70:
Ben söyleyim yorulma. Kocam iki
Çocuğumun babasının nişanlıyken şifreleri bendeydi. Evlenince telefonu da hep evde ve aile fotoğraflarımız vardı o bu arardı eklerdi telefon numarası atardı. Ben de ne ahlaklı kocam var derdim. Sonrası okudukların. Sana şimdiden geçmiş olsun. İlk zaman insan kendini avutuyor tabi anlıyorum seni 😂😂 gerçekten ahlaklı erkeklere aranmayan erkeklere böyle mesajlar gelmezmiş meğer 🤪

Belki de kıza "bak etrafımda yerinde olmaya çalışan çok kız var ayağını denk al "demek için kendisi yaptı. İnsanlar çok tuhaf bilemeyiz yani .

Olabilir bazi erkekler sirf "piyasa yukseltmek icin" bile kizin biri selam verse sanki ustune atlamis gibi anlatiyor ortalikta. 😄
Hani evli vs erkeklerle birlikte olan kadinlar yok mu var ama konu sahibinin bahsettigi hali hazirda takip eden kadinlar, bu takip eden kadinlar durup durup nişanlaninca bir anda ustune atlamaz ki yazacaksa onceden de yazardi yazmistir yani öncesi de vardir mutlaka.

X