Şimdi yeni bir hayat...

Mutluluğunuz daim olsun:nazar: Ben de korkarak okudum acaba Ali ile evlendi de şimdi pişmanım mı yazacak diye. Burada sürekli aşkımdan ölüyorum diye saçma sapan insanlar için kendini heba eden küçük kızlarımıza örnek olur,umut olur inşallah...
Bir zamanlar o kizlardan biri olarak insallah ornek olur diyorum saolun yorum icin

canım bütün yazını okudum. ve ali ile evlenmelimiyim o kayınvalideyle nasıl başedebilirim gibi birşey soracaksın sandım.. ama takdir ettim seni denenmişin denemesi olmaz bence.. aileyle huzurun olmayınca eşin ile de aran bozuluyor gerginlik oluyor.. ve seni ailesine karşı temsil edememiş bir eş adayından uzak durmak çok akıllaca olmuş..

burda yaşça küçük genç arkadaşlara örnek olmasını diliyorum.. zararın neresinden dönerseniz kardır.. kaybolan zamnalarınız tecrübe olarak dönmüş size çok mutlu oldum..

maşallah HoppaHoppaHoppa
saolun yorum icin insallah :))

Aferin akıllı bayanmışsınız kalbinizi değilde aklınızı kullanmışsınız.Anası şimdi o kıymetli Alisine gitsin istediği kızı bulsun.Mutluluklar

Ben de bur sınavdan geçiyorum suan.. Hepsini okudum. Allah mutlulugunuzu daim etsin.. Darısı basimiza.. Rabbim doğru ve iyi insanla karsilastirsin.. Çok mutlu oldum adınıza.. Kendi adıma bana büyük bir örnek oldunuz. Mutluluklar dilerim..

X