Silinme islemi hakkinda

Kuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
2.027
13
Arkadaslar okuyunca mesaj yazinki okuyamayanlari bilelim, bu andan itibaren silme olayi kaldirilmistir, hic bir konu silinmeyecek. Nedeni yazilip linkle yönlendirme yapilip kilitlenecek. Önemli, okuyalim okutalim bu gelismeyi. yerimseniben

Son düzenleme:
Okudum deryam :çok üzgünüm:

Silmezsek forum şişicez kitli konularla yandık:çok üzgünüm:

ben de okudumkaydirigubbakcemile2
anlaşılan kk kilitli konulardan geçilmeyecek deryama.s.

Arkadaslar okuyunca mesaj yazinki okuyamayanlari bilelim, bu andan itibaren silme olayi kaldirilmistir, hic bir konu silinmeyecek. Nedeni yazilip linkle yönlendirme yapilip kilitlenecek. Önemli, okuyalim okutalim bu gelismeyi. yerimseniben

Bir şey soracağım canım benim:Burada amaç üyelerin ''neden silindi açtığım konu,''emeğe saygınız hiç yok gibi ''hakaret ve soruları durdurmak amaçlımı yoksa altında başka bir sebepmi var.Açıklama yaparsan sevinirim birtanemŞeniz

Aaa bişey sorucam konu silmiyoruz ama mesaj silimi yapabiliyor muyuz deryam?

Zira satıyorum-alıyorum temizlenmezse 2 günde foseptiği çıkar oranın.

Bir şey soracağım canım benim:Burada amaç üyelerin ''neden silindi açtığım konu,''emeğe saygınız hiç yok gibi ''hakaret ve soruları durdurmak amaçlımı yoksa altında başka bir sebepmi var.Açıklama yaparsan sevinirim birtanemŞeniz

Yok adivarcim, onunla ilgili degil. Zaten öncesinde de silinme yoktu, site yavasligindan dolayi konu silinmelere baslamisti, mesajlar yine normal silinecek onda sorun yok, sadece konular islem görmeyecek.

Aaa bişey sorucam konu silmiyoruz ama mesaj silimi yapabiliyor muyuz deryam?

Zira satıyorum-alıyorum temizlenmezse 2 günde foseptiği çıkar oranın.

Yok adivarcim, onunla ilgili degil. Zaten öncesinde de silinme yoktu, site yavasligindan dolayi konu silinmelere baslamisti, mesajlar yine normal silinecek onda sorun yok, sadece konular islem görmeyecek.

Selam,

Konu silmek yok evet ama mesaj silmek var!

Dikkat edilmesi gereken nokta konularda kilitleme yapılırken aynı silmede olduğu gibi açıklama yapmak eğer konu tekrarı ise konunun linkini vermek

MEsaj silerkende eğer kavga, hakaret, kötü içerik vb. bir nedenle siliniyorsa ki silinmemeli, öncelikle yönetim alanına taşınmalı. Gerekli uyarı ve cezalar verildikten sora ki bu işlemi müdireler yapıyor onlar gerekli mesaj taıma işlemlerini yaptıktan sonra eski yerine tekrar taşınmalı.

Yukarıda saydığım tarzda ceza gerektiren mesajları lütfen silmeyin ki aynı durumda ceza alan üyelerimize haksızlık olmasın.

Daha öcneden sitede karşılıklı trtışma, hakaret vb sebeple silinen mesajalr gördüm. Ama unutmayın ki bir cok kullanıcı bu sebeplerden dolayı siteden uzaklaştırılıyor. Onlara haksızlık yapılmıs olmasın.

Şimdilik bu kadar
aklıma gelirse yazarım.

Kolay Gelsin

kendi istekleriyle konusunun silinmesini isteyen üyelerin konuları ne olacak peki
onları da mı silmiycez?

kendi istekleriyle konusunun silinmesini isteyen üyelerin konuları ne olacak peki
onları da mı silmiycez?
Acik net olarak konu silme islemi artik yok diyor adminlerimiz. Ama cok cok önemli ise aile sorunu haline geliyorsa ölüm kalim durumlari varsa adminlerimize iletiriz, ama buda kötüye kullaniliyor aslinda üyeler tarafindan, dönemlik aciyorlar nasilsa söyleyince sildiririz seklinde, ne varsa iclerinde yazip rahatliyorlar, sonrada kalmiyor sorun sildiriyorlar. Diger üyelerin mesajlari, tesekkür sayilari, replerde gidiyor, sorun yine bize patliyor. Ölcülü yazsinlar, özellere girmesinler, zorlayan yok ac konuda yaz diye sorunlarida kalmaz isteklede konu silinmez böylece yerimseniben

peki o halde üye istese bile konu silmiyoruz
direk size havale:1rolleyes:

Acik net olarak konu silme islemi artik yok diyor adminlerimiz. Ama cok cok önemli ise aile sorunu haline geliyorsa ölüm kalim durumlari varsa adminlerimize iletiriz, ama buda kötüye kullaniliyor aslinda üyeler tarafindan, dönemlik aciyorlar nasilsa söyleyince sildiririz seklinde, ne varsa iclerinde yazip rahatliyorlar, sonrada kalmiyor sorun sildiriyorlar. Diger üyelerin mesajlari, tesekkür sayilari, replerde gidiyor, sorun yine bize patliyor. Ölcülü yazsinlar, özellere girmesinler, zorlayan yok ac konuda yaz diye sorunlarida kalmaz isteklede konu silinmez böylece yerimseniben

O zaman bunu anlaşılır bir biçimde duyurmak gerek kuzeyim
bilmedikleri için yazıp sildirmeye devam ederler

X