Silinme islemi hakkinda

Arkadaslar bu konuyla ilgili Adminlerimizin bize bildirdikleri son durumlari yaziyorum, tekrarda olabilir, lütfen yine okuyalim...

[B]~Konu silme islemi kaldirilmistir.
~Mesaj silme eskisi gibi devam ediyor: Konu iclerinde konu disi paylasim disi sohbet icerikli nasilsin tesekkür kimse yokmu tarzdaki mesaj silme islemleri yine aktif sekilde devam edecez, bu konuda hicbir degisiklik yok.
~Bilgi paylasimi olmayan anlamsiz baslik ve bos icerikli konular ilk 5 saat icerisinde silinecektir...
~Baslik düzeltme ve etiketleme: Konu icerigini anlatan düzgün basliklar ve yine konu icerigine uygun etiketlemeler herzamanki gibi bizim yine görevlerimiz arasinda önemini koruyor.
~Tekrar konular, benzer konular herzaman oldugu gibi sebep gösterilerek sadece kapatilacaktir.
~Birlestirme islemi hala yasaktir, yapilmiyor. Bir konuya baska bir konudan mesaj tasimada birlestirme isleminin aynisi linkler degisiyor. Bunu yapan arkadaslarimiz var bu da yasak lütfen bu sekilde Mesaj Tasimada yapilmasin.
~Konu kapatmalarda standart bir mesaj kullanimina basliyoruz. Bugünden baslayarak bunu uygulamaya gecelim
Standart mesajimiz bu bosluklar uygun sekilde doldurulup konuya eklenecek islem sirasinda

........... sebebi ile konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.
Yeni link : .....
[/B]

Baska anlasilmayan yerler varsa yazin buradan iletelim arkadaslarimiza yerimseniben

çift konular sadece kapatılacak mrhaba,nerdessiiiin vs türü mesajlar silinecek bilgi içermeyen konularda ilk 5 saat içinde silinecek sonrası kapatırız:)

Burayı okumamıştım şimdi gördüm
Burçlar ve tarotta dün ve bugun tarıhli tekrar konuları kilitlemiştim oysaki silinebiliyormuş ilk 5 saat içinde olanları yani öylemi ...
Burçlar ve tarotta kilitli konulardan ilk sayfada konu yokmuş gibi görünüyor
şöyle birşey yapılamzmı peki konu tekarı bulunup konu kilitlendi diyelim
1 hafta kalsın üyede görsün sebebini sonra silinsin tamam daha öncekilerde böyle yapıyorduk ama üye anlamıyordu konu tekrarı olduğunu linke bakmıyorlardı ama konu içinde olduğunda hem linke bakıyorlar hemde konu tekrarı yaptıklarını daha iyi anlıyorlar bence

Bildiğim kadarı ile ilk 5 saat içinde ise siliyoruz eğer geçmiş ise silmiyoruz ...

~Tekrar konular, benzer konular herzaman oldugu gibi sebep gösterilerek sadece kapatilacaktir

böyle bir madde var ...
Açıkçası ben hiç konu silmedim sadece kilitliyorum fisfisfis

Ben de senin gibi yapayım en iyisi.. Yeni kurallar sonrasında sadece kilitliyordum ben de senin gibi.. Son iki gündür, saatine bakıp 5 saati geçmemişse silmeye başladım.
Her defasında bu bilgi içeriyor mu diye bakacağıma (çünkü bu çok da objektif olabileceğim bir durum değil açıkçası :roflol:) direkt kilitlerim gider.. Neme lazım.. kaydirigubbakcemile5

Burayı okumamıştım şimdi gördüm
Burçlar ve tarotta dün ve bugun tarıhli tekrar konuları kilitlemiştim oysaki silinebiliyormuş ilk 5 saat içinde olanları yani öylemi ...
Burçlar ve tarotta kilitli konulardan ilk sayfada konu yokmuş gibi görünüyor
şöyle birşey yapılamzmı peki konu tekarı bulunup konu kilitlendi diyelim
1 hafta kalsın üyede görsün sebebini sonra silinsin tamam daha öncekilerde böyle yapıyorduk ama üye anlamıyordu konu tekrarı olduğunu linke bakmıyorlardı ama konu içinde olduğunda hem linke bakıyorlar hemde konu tekrarı yaptıklarını daha iyi anlıyorlar bence

Yok tatlım.. benzer/tekrar konular silinmiyormuş. Sadece kilit.:1no2:

Boş içerik / anlamsız konular beş saat içinde silinebiliyor.

Yok tatlım.. benzer/tekrar konular silinmiyormuş. Sadece kilit.:1no2:

Boş içerik / anlamsız konular beş saat içinde silinebiliyor.

Sonunda orta yolu bulduk galiba...kaydirigubbakcemile5

He bide gereksiz merhaba boş mesaj falan onlar da siliniyor a.s

arkadaşlar ben bugün iki konu sildim..
yeni açılan tekrar konuları...taze taze yakaladım..
5 saat içinde silinebiliyor...
eski tekrarlar da kilitleniyor...
sevgiler hepinize...

5 saat icinde islem yapilabiliniyor arkadaslar link atip tekrarsa silme yapabilirsinizşutarafagitti

İlk sayfadan son sayfaya kadar okudum. Son alınmış kararlarıyla anladım. Tamamdır. :lepi:

aslında bu topiğin silinmesi gerekiyor sanırım
zaten detaylı bir açıklama var
kararlar çok çabuk değişiyor
biz bile yetişemiyoruz artıkkaydirigubbakcemile3

X