Silikon uçla emme

armchair99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
28
5
31
Maalesef göğüs ucum olmadığı için bebeğim silikon uç ile emiyor. Silikon uç ile 2 yıl boyunca emzirebilen var mı? Bu şekilde ne kadar gider? Silikon uç ile emerken hava kaçtığı için bebekte gaz yapar mı bunu da merak etmekteyim. Şimdiden teşekkürler.

3 aylık olduk biz hala silikonu bırakmıyor. Bende de aynı durum var ve benimki kafası dalgınken uçsuz verdiğimde emiyor fakat gayet uyanık anladığı an yaygara çıkarıyor ağzını kapatıyor açmıyor şu ana kadar sorun yaşamadık kilosu da normal seyrinde diyorlar kontrolde. 2 yıl için bir şey diyemem tabi ek gıdaya geçince bakacağız durumlara çenesi güçlenince belki silikonu bırakır
Gaz sorunu normal diğer bebeklerde olduğu kadar yani bizde ben öyle deliler gibi gaz sıkıntısı yaşamadım ama hiç gazsız bebek de değil.

Umarım bebeklerimiz silikonu bırakır ve memeyi emerler. Bizimki aşırı gazlı da acaba silikon uç mu sebep oluyor diye düşünmüştüm.

Umarım bebeklerimiz silikonu bırakır ve memeyi emerler. Bizimki aşırı gazlı da acaba silikon uç mu sebep oluyor diye düşünmüştüm.
Ben süt ve süt ürünleri diyetine başladım ciddi bir şekilde gazında azalma oldu. Bir de sık sık kaynar suya koyun silikonu yıkayın bebek için uygun deterjanla. Deforme olduğunu düşündüğünüz an değiştirin yapışmadığında

Arkadaşımınki 6 ay olmuş hala bırakmamış kızı, oğlu 3-4 aylık olunca bırakmış bu inat ediyormuş benimki de kız ve çıkardığım an anlıyor ağzını kapatıyor ama yine de ümidim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…