Silik çizgi

Kizlar merhaba adetime 2 gün var. Dün öylesine yaptım böyle bir cizgi çıktı telefondakinden daha net aslında. Birsey olabilir mi acaba? Erken gebelik testide değil üstelik.
Bu teste göre hamilelik var gözüküyor canım, markası ne çizgi kaç dk da çıktı bir de bence bir tesr ile daha yap , her türlü çıkıyor varsa zaten saatin önemi yok

Bu teste göre hamilelik var gözüküyor canım, markası ne çizgi kaç dk da çıktı bir de bence bir tesr ile daha yap , her türlü çıkıyor varsa zaten saatin önemi yok
Ben testi yaptım ilk cizgi belirginlesince 3 4 dk sonra bıraktım evden çıktım. İşten geldiğimde (5 saat sonra) bunu gördüm. Once kuruma çizgisi sandım ama aynı testi gecen ay yaptığımda kuruma çizgisi bile yoktu. Predictor olmasi lazim testin ama erken gebelik testi değil ucuz olanlardan. Bu arada yüklediğim resimden daha net canlı hali

Doğrudur durdukça ds belirginlesmis olabilir inşallah vardır canım bir tane daha yapsana , bide adet günün mu ne kadar var ki adete yada

Doğrudur durdukça ds belirginlesmis olabilir inşallah vardır canım bir tane daha yapsana , bide adet günün mu ne kadar var ki adete yada
Testi yaptığımda adete 2 gün vardi. Bugun olmam gerekiyodu olmadı. Ara ara adet olacakmış gibi ağrı oluyor geçiyor. Birde sağ kasigimda ve yumurtaligima doğru ağrı oluyor. Onun dışında hiçbir belirti yok.

Ee yapsana o zaman hemen bı test 2 gün önce çıktıysa şuan kesin cikarrr hadi yappp varsaa

Evet sonucu yazarim. Dua et olur mu 7 yıldır bekliyorum dusukler dis gebelikler neler yaşadım.. inşallah vardır ve sağlıkla kucaklarim..
İnşallah hamilesinizdir Teste göre bir şeyler var duruyor yarın gidip kan verin bence, belirsizlik daha kötü

Ciddimi ya olabilir mi baska testi yapamadim cesaretim yok boş yere umutlanmak istemiyorum
Bence kan ver her şekilde yuzleşiceksin bilmiyorum söylemesi kolay benimde gebeliğim boş gebelik olmuştu 4 Ekim'de adet olmam gerekiyordu sonra test yaptık erken gebelik testi silik çıktı birgün sonra tekrarladım silik olan belirginleşmeye başladı bende 7 Ekim'de ben kan verdim 8 Ekim'de pozitif olduğunu öğrendim sağlık ocağından sonra beta hcg benim 420,4 çıktı sağlık ocağı çağırdı pazartesiye gel dedi yükselmesine bakacağız bakalım rabbim isteyenin gönlüne göre versin

Yani hamileyim ama çokta seviniyorum hamile olunca da bazı şeyler netleşmiyor tabiki sağlıkla olsun ilerlesin herşey rabbim sağlıkla büyümeyi büyütmeyi soğutmayı nasip etsin

Bugün yaptığın silik çizgi 10 dk içinde çıktıysa yarın kan ver geç döllenme olabilir
Benimde böyle çıktı yeni yaptım ortada bı çizgi çıktı şimdi gectide bozuk müdür test aceba yoksa negatif mıdır bilemedim off

Eklentiler

• IMG_20241013_102629.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 47
Çok sevindim senin adına ama benim yokmuş maalesef kan sonuclarina gore..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…