SİLİK ÇİZGİ Mİ ACİL! Kızlarr

Senin kaç gün geçti benim 10 gün daha geçmesi gerek hafif ağrım oluyor inşallah bukez sağlıklı olur ilk bebeğim olucak
Benim daha 2 yada 3 gün var regliye hep düzenli olurum ve hiç regli belirtisi yaşamam sadece olduğumda ilk ağrı olur ama benim 1 haftadır çok akıntım var beyaz ve kasıklarımda batmalar oluyo hamileyken yaşıyorum bunları bitek. İnşallah seninki sağlıklı ilerler canım benim olursa bu 3 . Bebeğim olucak hayırlısı olsun kan verelim en iyisi

Son düzenleme:
İnşallah bukez güzel haberler alırız sağlıkla gelsin akıntı bende de var

Yarın eczaneler açık mı acaba yarın alıp yapalım yada acilde kan verelim ama ben hissediyorum hamileyim seninki zaten kesin uyyamam bu gece
Nöbetçi eczaneler var bende alıcam normal test benim sağ tüp yarı kapalı ilaçlı film çekildim doktor bu ay kendin dene demiiti adetin 3. Günü gel ilaç başlıycam demişti kontrollü gebelik inşallah gerek kalmaz demişti tekrar düşük olursa sağ tüpüm ü kapatçaktı inşallah bu kez olcakk sağlıkla sen de yaptığında mutlaka haber ver banada

Aynen kuzum yarın haberleşelim mutlaka ama acaba erken gebelik testi mi alsak hangisi iyi ben gebeliklerin hep kaset testle öğrendim

İnşallah canım atsana testin resmini silik mi yoksa net mi bakiyim ben yarın eşimle gidicem hastaneye
Net çıktı çizgi ama attım ben onu tek umudum kanamam olmaması sen neyaptın gittinmi doktora ben biraz daha bekliycem çünkü tekrar hayalkırıklığına uğramak istemiyorum her gittiğimin 3 günü kanamam oldu

Benimde dün gece sadece peçeteye silince afedersin kahverengi çok az bi leke geldi sanırım regli olucam zaten bugün regli günüm yada yerleşme kanaması bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…