SİLİK ÇİZGİ Mİ ACİL! Kızlarr

Benimde dün gece sadece peçeteye silince afedersin kahverengi çok az bi leke geldi sanırım regli olucam zaten bugün regli günüm yada yerleşme kanaması bilmiyorum
Hayırlısı canım benim arkadaşımında öyle oldu kanama geldi üstüne görme dedi şimdi doğurdu birkaç aylık inşallah dediğin gibidir

Hayırlısı canım benim arkadaşımında öyle oldu kanama geldi üstüne görme dedi şimdi doğurdu birkaç aylık inşallah dediğin gibidir
Dün sadece öyle bi kahverengi geldi ama devamı yok regli olduğumda hiç böyle olmazdı prodüktör gebelik testi almaya gitti eşim şimdi eğer varsa kesin onda çıkar yoksa kan vermeye gidicem bakalım sen naptın bi değişiklik var mı

5 gün gecikti şuan iyi gidiyor göğüslerimin yanları hassas güzel haberlerini bekliyrm

Ben sabahı beklemedim hiç erken gebelikte çıkıyor varsa
Prodiktör iyi diyorlar ya inşallah net sonuç verir bende hemen yapayım ozaman bugün idrara çıkmiyim uzun süre pek bişey de yiyip içmiyorum zaten stresten doğru düzgün ozaman akşama net sonucu paylaşırım canım Rabbim hepimize hayırlısını versin canım benim inşallah sende netleştirip güzel haberi verirsin

Bekliyorum güzel haberlerini

Dış gebelik hakkında hiçbir bilgim yokki canım ama belki ikiz olmasııın ayyyy ne çok sevinirim yaa ay inşallah öyledir yaa hemen bi kontrole gitmen lazım canım

Devlet acilde mi kan verdin canım bende gidicemde tedirginim yapmazlar diye özelde mi verdin yoksa özelde ne kadar ücreti

Devlet acilde mi kan verdin canım bende gidicemde tedirginim yapmazlar diye özelde mi verdin yoksa özelde ne kadar ücreti
Ben halsizlik kusma baygınlıkla gittim eşim hamilelikten süpheleniyorm ben bide hgc bakabilirmisiniz dedi bakıldı inşallah doğrudur sayıları özel çok ardık ama pazartesi başlıycaklrmş

Ben dün akşam acilde kan verdim negatif çıktı canım eve geldim regli oldum

Üzülme birdaki aya olur avülasyon günlerini değerlendir
Canım biz zaten korunuyoduk ama güvenemedim işte panik yaptım 8 aylık oğlum 11 yaşında kızım var bebeğim daha çok küçük o yüzden istemiyodumda eşimede güvenemedim o yüzden evham yaptım spiral taktıramıyorum bana yaramıyo emzirdiğim için hapta kullanamıyorum o yüzden bu kadar panik yaptım aslında Rabbim evladını sana bağışlasın kuzum kan değerlerini takip ettir güzel haberler bekliyorum senden inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…