Silik çizgi koyulaşmıyor

meral_yunus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2024
6
0
22
Merhaba arkadaşlar 5.gün tek embriyosu transfer oldum. Transferimin 6. Günü evde erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Transferimin 8. Günü sağlık kabininde kan verdim negatif olduğunu söylediler kan değerimin kaç olduğunu söylemediler. Bugün ise 9. Günüm tekrar test yaptım yine silik çizgi çıktı ama test Başına böyle bir şey gelip hamile kalan varmı nolur yardımcı olun strese girdim düşünmekten.

Eklentiler

• 1000159131.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 38
E nabizdan sonuç görünmüyor mu ? Test gününüz de tekrar kan verin bence. Ya kan testin de bir yanlışlık var ya da kimyasal gebelik ki onda bile bir değer vardir. İnşallah pozitif sonuçlanır.

Sağlık kabininde verdiğim için kan değerleri gözükmüyor test gününe 3 gün var vakit hiç geçmiyor sanki

Aile hekimliğinde verebilirsin imkanın varsa rabbim yüzünü güldürsün inşallah

E nabizdan sonuç görünmüyor mu ? Test gününüz de tekrar kan verin bence. Ya kan testin de bir yanlışlık var ya da kimyasal gebelik ki onda bile bir değer vardir. İnşallah pozitif sonuçlanır.
Arkadaşlar merhaba adetime 7 gün var henüz fakat ben dayanamayıp test yaptım dün sabah ilk idrarla yaptığım en üstte ki, ortadaki bugün öğlen, alttaki 1 saat önce yaptım hepsinde de çok az belirgin silik çizgi var ben görebiliyorum fakat fotoğrafta siz görebilir misiniz bilmiyorum fikri olan var mı acaba gebelik olmuş olsa dünden bu yana koyulaşır mıydı?

Eklentiler

• 1000063019.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…