Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

Canım Allah razı olsun vaktinizi ayırdınız okudunuz , canım okuyamasan yetişmese bile ben tamamlarım hiç öyle düşünme canım hiç sorun olmaz benim için , canım sen sıkıntı yapma bi sürü nefes olmuş canım sevindim bile çok sağolun Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah hepinizin :KK200:
Amin canim Allah razi olsun seninde gönlüne gore versin insallah Rabbim milyonlarca insan arasında bizi musluman olarak dunyaya getiren ve nefsimize uymayip boyle dua alanlarinda yalnizca Rabbimden istedigimiz icin hamd olsun... :KK200::KK200:

Canlar ben okudum 6 tane rabbim gonlundekini versin arkadaşımızın borçlarını hayirlica ödemeyi nasip etsin Allah kabul etsin insallah

Allah razı olsun kızlar. Nefesinize yüreğinize sağlık .
Hayalim gerçek oldu arkadaşım da yazınca sayalım mı? Benim 2 eksik. Hasta oldum akşam. Okuyamadım . Sizlerden birisi okuyabilir mi ?

Kizlar benim duam hayırlı bi evladimiz olsun istiyorum bide tayinimiz cikcak hayırlı bi yere çıksın istiyorum rabbim hepinizden razi olsun insallah gonlhnuzdekini nasip etsin rabbim Allah razi olsun

Kizlar ben 4 tane okudum namazimi kildim 1 taneyide dualarken okucam eger okuyamayan varsa ben okuyabilirim sorun olmaz canlar bu gun fazla giremem diye şimdi yazmak istedim haberiniz olsun güzel hatunlar allahım razi olsun

X