Sıkı diyete başlayacak kişi aranıyor

Günaydınlar, sıkı bir diyet ve zayıflama yolunda bende sizinle olabilirmiyim? Çok kilo fazlaligim yok ama çok azimliyim ve çok istekliyim bu konuda sizide ayrica destekliyorum, kendi günlügüm var ama diyet arkadaslarimda olsun isterim 10günde 5kg vermek hedefim bugun birkac gundur diyetteyim 1 kg verebildim.şuan 74kg hedefim 69kg.

Kilon az olduğu icin vermen daha zor olacak. Araştırdığım kadarı ile cok kilolu bir insanda kilo kaybı kolay ancak fazla kilosu olmayan insanlarda zor. Daha zor en azından. Ama denemelisin. Veriliyor. Sadece korumak önemli. Bakma ben su an duraklama dönemindeyim. Ama aynı zamanda kilom da korunuyor.

Arkadaslar bu diyeti yapanlara sok diyeti önermiyorum cunku o da aynı tani sok diyet ile benzer ben 2 gundur normal yemek yiyorum ekmek seker ve tuz haric. Bir gun daha yiyip yeniden başlayacağım. Aok diyet ise yaramadı. Bu yararsa bilgilendiririm.

Arkadaslar bu diyeti yapanlara sok diyeti önermiyorum cunku o da aynı tani sok diyet ile benzer ben 2 gundur normal yemek yiyorum ekmek seker ve tuz haric. Bir gun daha yiyip yeniden başlayacağım. Aok diyet ise yaramadı. Bu yararsa bilgilendiririm.
Himmm, bende diyetteyim bu 4. Gunum olacak 2 kg verdim gibi şok diyet değil benimkisi ama çok az yiyorum ve 10 Gun devam edicem 10gunde 5kg hedefim adindaki gunlukte gunluk yaziyorm.bence cabuk pes ettin.ama dedigin gibi şok diyetler saglam irade ister aksi halde veremezsin verdiginide geri alirsin canim, inşaallah bu sefer basaracaksin, seni takip ediyorum yazarsan sevinirm.iyi geceler.

Himmm, bende diyetteyim bu 4. Gunum olacak 2 kg verdim gibi şok diyet değil benimkisi ama çok az yiyorum ve 10 Gun devam edicem 10gunde 5kg hedefim adindaki gunlukte gunluk yaziyorm.bence cabuk pes ettin.ama dedigin gibi şok diyetler saglam irade ister aksi halde veremezsin verdiginide geri alirsin canim, inşaallah bu sefer basaracaksin, seni takip ediyorum yazarsan sevinirm.iyi geceler.

Canım iradem zayıf olsa bu diyeti 25 30 gun surdurmezdim ki bunun 15 gunu kilo vermem durdu. Metobolizmamı yavaslattı ve verememeye basladım. 2 gun sok diyet yani su haticibir sey yemedim ama olmadı. Bende 1 hafta kadar bol yemek yedim. Bakalım bu güm yeniden diyete basladım. Verdigim 10 kilodan 3 kiloyu geri almıştım bir haftada bu lez de kilo gitmezse deli gibi spor yapacağım 1 ay kadar. Mutlaka gitmeye başlayacaktır. Metobolizmamı hızlandırdıgıma inanıyorum cunku yemek yediğim donemde sık sık tuvalete çıkmıştım. Umarım umduğum gibi gider. Tekrar yazacagım.

Canım iradem zayıf olsa bu diyeti 25 30 gun surdurmezdim ki bunun 15 gunu kilo vermem durdu. Metobolizmamı yavaslattı ve verememeye basladım. 2 gun sok diyet yani su haticibir sey yemedim ama olmadı. Bende 1 hafta kadar bol yemek yedim. Bakalım bu güm yeniden diyete basladım. Verdigim 10 kilodan 3 kiloyu geri almıştım bir haftada bu lez de kilo gitmezse deli gibi spor yapacağım 1 ay kadar. Mutlaka gitmeye başlayacaktır. Metobolizmamı hızlandırdıgıma inanıyorum cunku yemek yediğim donemde sık sık tuvalete çıkmıştım. Umarım umduğum gibi gider. Tekrar yazacagım.
Haklisin aslinda yemek yemeyince wc ye cikamazsak metabolizma duruyr demektir ben bu yaptigim diyette buna dikkat ettim, az yiyorm ama yiyorm buyuzden wcye cikiyrum hergun ve hala kilo veriyrum suan icin benim bunyede durursa bende senin taktigi uygularim eminim işe yarayacaktr

Haklisin aslinda yemek yemeyince wc ye cikamazsak metabolizma duruyr demektir ben bu yaptigim diyette buna dikkat ettim, az yiyorm ama yiyorm buyuzden wcye cikiyrum hergun ve hala kilo veriyrum suan icin benim bunyede durursa bende senin taktigi uygularim eminim işe yarayacaktr

İnan 4 günde 1 kez çıkıyordum. Bu durum ancak böyle duzeltilirdi. Ama bilgi aktaracağım size. Yanlıs bir yöntem denemiş olmak istemem.

İnan 4 günde 1 kez çıkıyordum. Bu durum ancak böyle duzeltilirdi. Ama bilgi aktaracağım size. Yanlıs bir yöntem denemiş olmak istemem.
korktuğum oldu canım benim metabolizmada duracağını hissettim bu yüzden daha sık yemeye başlıyorum bugün itibari ile abartmadan ama, bide bağırsakları çalıştıracak şeyler yiyorum bugün siyah kuru üzüm aldım hemde tatlı isteğine birebir.

korktuğum oldu canım benim metabolizmada duracağını hissettim bu yüzden daha sık yemeye başlıyorum bugün itibari ile abartmadan ama, bide bağırsakları çalıştıracak şeyler yiyorum bugün siyah kuru üzüm aldım hemde tatlı isteğine birebir.

İnan diyeti bıraktıktan sonra baslamak oldukca zor. Ben hala başlayacağım diyorum ve yine yiyorum. Bu kez kararlıyım ama yarın kesin baslıyorum. Günde sadece aksam olmak koşulu ile 1 yesil elma. Sabah ise bir salatalık. Önerim tamamen kendini koyverme. Ben koyverdim metobolizmam hızlandı günde 2 kez buyuk abdest yapıyorum ama yeniden diyete bir türlü başlayamadım. Bana biriniz hırs verse. İnanın bıraktığınızda baslamak oldukça güç.

İnan diyeti bıraktıktan sonra baslamak oldukca zor. Ben hala başlayacağım diyorum ve yine yiyorum. Bu kez kararlıyım ama yarın kesin baslıyorum. Günde sadece aksam olmak koşulu ile 1 yesil elma. Sabah ise bir salatalık. Önerim tamamen kendini koyverme. Ben koyverdim metobolizmam hızlandı günde 2 kez buyuk abdest yapıyorum ama yeniden diyete bir türlü başlayamadım. Bana biriniz hırs verse. İnanın bıraktığınızda baslamak oldukça güç.
ben bu konuda azimliyim şuan için inşaallah bırakmicam, kendine bir hedef koy önce istediğin kiloyla ilgili ve zayıflamak için bir nedenin olsun.mesela ben 1 hafta sonra işime geri dönüş yapacağım iş yerindeki arkadaşlarım bana çok yediğimi ve şişko oldugumu söylerdi zayıflayarak geri döndüğümde çok şaşıracaklar onları şaşırtmak için hırslıyım mesela, sende kıskançlıktan çatlatacagın insanları düşün, sana nekadarda kilo almışsın deyip az ye diye dürekli telkinde bulunanları düşün ve zayıflarsan nasıl kıskanacaklarını aklına getir :)

gel beraber zayıflayalım istersen watsaptan da yazışabiliriz.
Tabiki olur bana özelden mlnumarani atarsan harika olur hatta. Motivasyon inanılmaz ihtiyaç duyuyorum. Aynı zamanda bir rekabet ortamı da yaratmış oluruz ☺☺ hatta zayiflayinca görüşürüz birlikte spor vesaire de yapılabilir süper fikir

Bu arada uzun zamandır insanlara bilgi veremediği için özür dilerim. Bahsetmiştim duraklama dönemine girdiğimde. Bunu nasıl atlattigimdan bahsetmek istiyorum. Size anahtar kelimeden bahsedeyim DEĞİŞİKLİK evet anahtar kelime bu. Diyeti bırakmayı kimseye önermiyorum. Ama bu diyeti yapanların başka bir şansı da malesef ki yok. Bunun için kendinizi şu tarihte diyete başlayacağım tekrar diyerek motive etmelisiniz. Ben tekrar zor başladım ve başlamadan önce 5 kilom tekrar almıştım. Ancak yaptığım bir hırs ile yeniden başladım ve suan aldığım 5 kilonun yanında 3 kilo daha verdim. Dedigim gibi metobolizmami hızlandırmak için bırakmıştı diyeti ve ise yaradı. Bunun yanında kilolu insanın halinden anlayan bir bayanın. Yani demek istediğim şu ki sizi en iyi ben anlarım o yüzden soru sormaya çekinmeyin. Ben ek olarak günde ilk gün 100 sonra yavaş yavaş arttırarak zıplama başladım. Bacaklarını özellikle alt bacak bölgenin inanılmaz geriliyor alışık olunmaDigi için. Denemelisiniz. Kilo vermede etkili bir yöntem. Bir de tadı ne kadar kötü olursa olsun yeşil çay mucizesi inanılmaz ise yarıyor. İçeren o teri hissediyorsunuz. Ancak bende yan etki yaptı o da ishal. Ama bu durumdan son derece memnunum. Gabizlik çekmiş bir insan olarak isal zor gelmiyor. Şimdilik önerileri bu kadar. Umarım bir kaç kişiye yardimci olmusumdur

X