Siğil duasi

jane41

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
45
6
33
Merhaba hepinize, şimdi benim elimde böyle siğil gibi ama büyük değil baya küçük bir şey çıkmıştı yıllar önce şimdi o baya arttı ayaklarda boyunda göz kapağında ellerim ful ama görünmüyor sadece böyle yakından bakınca baya çok. Okutmalara baktm tek tek diyor hep. Yani bin tane var vücudumda . İlla tek tek mı okuma lazm. Bilen varsa bana bir el versin ne olur. Çünkü bu artıyor.

Siğil olduğuna eminmisiniz?bendede vardı 40 45 tane duayla geçti çok şükür..

Doktora gitmelisiniz.
doktorlara güvenmiyorum pek. Bir de g.doguda bir ilcedeyim. İlçe ama herkes çocuk dogurma gibisinden dolayı çok kalabalık ve o yüzden hastaneler çok kalabalık ve hastanedekiler çok kaba ve sirada gelmior yani inanılmaz kalabalık.

Siğil olduğuna eminmisiniz?bendede vardı 40 45 tane duayla geçti çok şükür..
İşte çok büyük değil ama bir iki taneydi şimdi dudakta bile çıkmış yani öyle görünmüyor ama ekleyince yakından bakınca görünüyor. Tek tek mı okuttunuz siz nasıl oldu

Basit bi ilacı var onun işe yaramadı mı oje gibi bi fırçası var. Eczaneden isteseniz verirler.

Doktorlara guvenmeyip üfürükçülere mi güveniyorsunuz? Umarim o güvenmediğiniz doktorlara bir gün muhtaç kalmazsınız.

Basit bi ilacı var onun işe yaramadı mı oje gibi bi fırçası var. Eczaneden isteseniz verirler.
Evet onu biliorum turosol gibi bir şeydi. Ya bu kar çok küçük denedim bir ikisine onları bile almadı. Kaldiki baya çok var bende yani . Onu küvete doldurum içine yüzüme dolduran anca olur

İşte çok büyük değil ama bir iki taneydi şimdi dudakta bile çıkmış yani öyle görünmüyor ama ekleyince yakından bakınca görünüyor. Tek tek mı okuttunuz siz nasıl oldu
Yok topluca okunuyor, ama anlattığınız et bene benziyor önce bir ne olduğunu anlasaydınız keşke

Sen doktorlara güvenme, garibim doktorlar yemin ettigi icin seni iyi etmek zorunda olsun. Dünyanın adaletine bak.

Doktorlara guvenmeyip üfürükçülere mi güveniyorsunuz? Umarim o güvenmediğiniz doktorlara bir gün muhtaç kalmazsınız.
Ne alaka şimdi yani belki sizin ordaki doktorlar iyidir ama burdakiler kötü .iyi olsa zaten giderdim. Bir de ben dua die açtım konuyu siz doktor dedinizi ben yine sonirlenmedim dedim olsun yardımcı olmaya calisiordur. Sanki basligi okumamissiniz gibi doktor tavsiye ediyorsunuz. Sinirlenme rağmen bir şey demedim. tabiki ins. Muhtaç etmesin Allah kötü doktora. Bir de ameliyat etmesi için hoca aramiorum. Siğil bu . Doktorlar bile okut der. Siğil. Cerrahi mudehalede tabiki doktor lazm. Yarabbim akşam aksam ne sacma konuşmalara maruz kaldım.

Evet onu biliorum turosol gibi bir şeydi. Ya bu kar çok küçük denedim bir ikisine onları bile almadı. Kaldiki baya çok var bende yani . Onu küvete doldurum içine yüzüme dolduran anca olur
Sen bence cilt bakımında filan bi konu aç fotoğraflı siğil değil o. Dua işine yorum yapmıyorum günaha girmemek için.

Sen doktorlara güvenme, garibim doktorlar yemin ettigi icin seni iyi etmek zorunda olsun. Dünyanın adaletine bak.
Valla dünyanın adaletini bilseniz demezsiniz. Burda yüzümüze bakmior doktor. Yengem basit doğumda bile . Yani çocuk çok rahat çıktı. Ama yengemin vajinasını çok uzun kesmiş ebe üç kez açıp diktiler. En son doktor bey teşrif etmiş siz bu kadını ne hale getirmişsiniz die kendine de şaşırmış(!) Basit doğumdan bir ay yatakta yattı ve uzun sürede zorlandı.dmedi ama bence bir seneyi buldu düzelmesi.daha bir sürü var sadece benim bildigim. Bu civarda yani.yoksa ii doktora kadınız yok. Bir de yani cerrahi mudehale değil. Siğil okutmayi duymadınız mı yarabbim.

Duymamıştır belki arkadaş yada inanmayabilir.Bizim bir arkadaşın oğlunun yanaklarında kocaman yaralar çıktı çok ilaç kullandılar geçmedi, sonra okunup geçecek bişey bu diyenler olmuş okutmuşlar geçmiş.Cok kötüydü yanakları

Duyamamiş insan davranışı göstermiyor ama yargılamalara başlıyor. Hemen nasıl adalet doktor, biri de muhtaç etmesin die beddualara.. Dedim ne oluor. Siğil bu yani kalp ameliyatını hocaya okutarak yapayım demiorm. Bu forumda ben çok soru okurim. Ama yardımci olabileceksem yazarım. Burasi günde dedikodu yeri degilki. Nefretini birine kusup rahatlayacaksin. Yardım edilecekse yazilmali. Yoksa ben yeni dogmadim ,doktor aklıma gelmedi çünkü. Yani ben olsam derdim ki doktora git nie yazayım sanki biomior mu. Sorduğu soruya odaklanirdim.

Bağışıklık zayıf olursa cıkıyor imuneks ilaç var geçiriyor bir arastırın doktora sorun kullanın inşallah gecer

Dün twitterda bunun muhabbeti vardı.
Duasını bilmiyorum ama incir dalı veya yaprağından çıkan sütte geçiriyor.

Dün twitterda bunun muhabbeti vardı.
Duasını bilmiyorum ama incir dalı veya yaprağından çıkan sütte geçiriyor.
Bide annemin babannesinden gelen ocak derler o var bizde de sigil, et benleri ve bi deri rahatsızlığı var derma derler bizim orada kabul kabuk oluyor onu okuyunca geçer bizim ailede et beni için agaç kerteriz dua okuyarak o agaç dalı kurudukça benler de kurur bazılarına saçma gelebilir ama bizzat kendimde boynumda 3 adet ben vardı böyle sonradan çıkmıştı ve kendim agaç kerttim geçti. Üfürükçülere güveniyorsunuz falan diye yazan olmuş ama alakası yok bizde gelip bize söyleyenlere hayır için yardımcı oluyoruz bundan Bi kazanç yok bize ama insanlara yardım oluyor gerçekten ne yapılırsa yapılsın geçmeyen sigiller için geliyorlar bize ve Allahın şifası dua ile çözüm buluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…