Siğil duası okuyan?

Kidem34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
329
342
35
Merhaba arkadaşlar siğil duası okuyabılen varmı bıldıgınız gidip okuttursam elimde ve ayagımfa nerdeyse 4 yıldır siğil var coğalıyorlar. Parayla yapan hocalarda olabılır gidip yaptırmak istiyorum artık bebegım oldu ona geçmesınden korkuyorum yardım edebılen varsa lütfen yönlendırsın sımdıden allah razı olsun

Kendinde yapabilirsin .. abdest alıp sessiz bir odaya geçtikten sonra tam 40 kez şu duayı oku..

Em ebremu emren fe inna mubrimun
اَمْ اَبْرَمُٓوا اَمْرًا فَاِنَّا مُبْرِمُونَۚ zuhruf suresi 79. Ayet arapcadan okursan daha iyi olur...

Bu duayı 40 kez okuduktan sonra eline bir tükenmez kalem (rengi farketmez) alıp siğillerin çevresini bu kalemle çizmelisin. Bunu yaparkende her çizimde şu duayı 1 kez okumalısın.

"İlâhî derdin şifası sende, derdin zahiri tende. Sen şifa veren Şâfi ve duaları kabul buyuran Baki'sin. Şifa ver Allah'ım. Âmin."

Bunu 1 kere bile yapsan gözle görülür bir sekilde azalıyor. Yani birden kaybolmuyor zamanla gittikce küçülüyor. Bitene kadar 3-4 gunde bir tekrarlayadabilirsin

Birde şunu da yap bence taha suresi 105,106,107. Ayetleri işaret parmağını siğilin üzerinde gezdirerek 21 defa oku. Her siğil içinayri ayrı oku. 1 ayı bulur belki kuculup tamamen bitmesi ama biter. Inanarak oku... bide yaz olsaydı incir ağacının sütünü de sür derdim. Ama gerek yok. Baska bisey sürme veya kesen oluyormus sakın kesme. 1 ay sonrada gel bana dua et

Dedigim 2 terkibi de uygula

Geçmiş olsun doktora gittiniz mi
Doktor karşıtı degilim ama sigik icin nasirdaki gibi bir asit veriyorlarmış. Ama iz kaldığını ve tam gecirmedigini duymustum. Yine de kisiye gore ve ilaca gore de degisir belki de... benim gorumcemde vardi. Bu yazdigim dualari yaptım. Yıllardır var olan sigilleri 1 ayda falan geçti.

Site de daha öncede yazdım yukarıda da yazmışlar ama o kadar uzun yapmanıza gerek yok
kalemle siğilleri yuvarlak içine alın Zuhruf suresinin 79. Ayetini 7 defa okuyup her okuyuşta siğillere üfleyin. Bunu yaparken dünya kelami etmeyin. Ve işe yarayacağına inanarak yapın. Bir defa yapmanız yeterli Allah’ın izniyle siğilleriniz geçer. Ben de yıllarıdır elimde olan siğillere okumuştum şu an izi bile yok bir hafta da sindiler sonra da tamamen kayboldular Allah’a şükür

Dini boyutuna inanan birisiyim ama benim bir arkadaşımda vardı doktora gitmişti yakmışlardı. İzi falan kalmamıştı

Dini boyutuna inanan birisiyim ama benim bir arkadaşımda vardı doktora gitmişti yakmışlardı. İzi falan kalmamıştı
Benım elimde ve daha cok ayak altımda var yaktıklarında cok agrılı oluyormus bır hafta falan en az yuruyemıyormussun oyuzden korkuyorum

Yaa yeni goruyorum ve hala siğilllerim var . Hemen deneyecegım geçerse yazıcamm

Geçmiş olsun doktora gittiniz mi
Doktora gittin ılaçlar kremler vermıstı ama dahada arttı aksıne cogaldılar. Simdi gidince yakıcaz dıyorlar ama ayak tabanımı kaplamıs durumda yakarsa bşr ay yuruyemezmısım bebegım var cesaret edemıyorum

Bunuda denicemm cok tsk ederım allah razı olsun

Allah allah harika... yapacagım ınsallah gecerler çok azılı gibiler yayılıyprlar

Allah allah harika... yapacagım ınsallah gecerler çok azılı gibiler yayılıyprlar
Yap mutlaka benim dediklerimi de yap. Cikolata parcaciklarinin dediginide. Hepsini uygula ne kaybedersin. Ama inan. Çünkü kucule kucule kesinlikle geçecekler. Yukardaki yorumlarimda varr. :) Allah şifa versin inşallah

İncir sütü dehşet yakıyor.
Bide yok etmedi.

Verritol asit vweiyor evet salisilik.

Tam geçirmese de ufaltiyor epey.
Gözle görünürlüğü azaliyor

Allah Allah.. ben surmedim ama dedigim givi gorumcemde vardi. Hem dualari yaptik. Hemde 1-2 kere sürdük hic yakti demedi. Aslinda ele damlayan da acitmamisti. Inciri kopartinca kopan yerden akab sütü surdun demi?
Evvet .et benlerini düşürdü
Sigillere faydasi olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…