sigara yasağı için teşekkür ediyorum

bende teşekkür ediyorum cok iyi düşünmüşler gençlere örnek olmamak lazım keşke hiç içmesek inşallah birğün oda olur

isabetli bir yasak bence, içenler elbette ki kızıyorlar
klasik olacak ama, sigarayı bırakmanız için önemi bir adım olarak düşünseniz
sigarasız, sağlıklı ömürler dilerim hepimize

walla bende desteklıyorum.bende 15 gun oldu bırakalı.cok guzel bıseymıs walla.nefes aldı vucudum.hıssedıyorum.canıma tesekkurler edıyorum.bırakmamı sagladıgı ıcın.

Nasıl olduysa hayırlı bir işe imza atmışlar sırnaşık şey Şaka bir yana işe yarayacağını umuyorum. Böylelikle özenti olmaktan çıkar çocuklara kötü örnek olmayız.

tamamen san katılıyorum bencede bu çok iyi oldu sigara içen arkadaşlar kızmayın bi yerde sizin iyiliginizee

ben sigara kullanıcısı olarak bu olaya sevindim. çünkü bazen bir bar yada cafe duman altı olabiliyordu her nekadar havalandırma olsada. iğrenç bir havasızlık ön plana çıkıyordu. ne yediğimi ne içtiğimi anlamıyordum.
iyi olmuş bu yasa.
bu arada 2 gündür sigara içmiyorum. inşallah bırakacam.a.s

ben en azından biraz azalttım.umarım en kısa zamanda bırakacağım...sigarasız bir hayat nasıldı özledim artık...

Ben sigara içmeyen biri olarak bu yasaya çok sevindim. Çünkü sigara içmemeyi tercih etmiş birinin yanında içerek onu duman altında bırakmanın saygısızlık olduğunu düşünüyorum.

Ben kendi adima sevindim zaten burda cogu yerde icilmiyo icilsede ayri yerlerde Turkiyedede cok sukur icilen yerler azalirda bende yazlari bogulmak zorunda kalmam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…