Sifon çekmeyen erkek? Mesaj mı veriyor

Iyhhh Elde yıkamıyordur o adam.
Bunun unutması falan olmaz. Alışkanlıktır bu, artık otomatiğe bağlar, döner sifonu basarsın. Hadi diyelim unuttu, çok dalgındı, 2 kere unutması da ona mı denk geldi.
Bu susulacak bir şeyde değil ki. Ben olsam söylerim yüzüne "tuvalete giremedim, midem bulandı, pis kalmış temizler misin" diye. Utanır bundan sonra kirli bırakmazdı belki. Gerçi bu yaştan sonra da hijyen mi öğretecek koca adama.
Ev temizliğine aldanmasın, kadın geliyormuş zaten. Üstüne başına da tabi dikkat eder insan içine çıkıyor. Ama evde bu kadar rahatsa kişisel hijyene dikkat etmiyordur.
Ayrıca bu altında mesaj arayacak kadar ince Bir konu değil ki Adam pis, bu kadar :)

Kemalin yaptı Mesudee
Bazen gerçekten sifonun gücü yetmedigi anlar ola bilir ama ikinci kez gider yani. Adam piss sevgiline de bokunu göstermezsin midesiz.
Taş mıçmıyorsa sifonun gücü yeter ya yetsin bı zahmet.

Boktan boka duygu durumu degısıyor bu arada.
Dun kızımın mokunu klozette gordugum ıcın Dunyalar benım olmustu

Yoo utanmaz
Basıma geldı bilirim. İnadına elını filanda yıkamamıstı uyardım dıye.

Eşim degıl Bi tanıdık.

Burada ki beğen ws butonuna kusma emojisi eklenmesi lazım.

Uzun uzun tartısacak kadar nasıl açık kaldı konu.
Dını konular yasak dıye agzımızı acamıyoruz mune tatılde miydi
Sanırım dualarımız sizinle kısmına açmıştı, o yüzden kalmış olabilir, emin değilim ama saatlerce konuştuk, hatta merve de vardı, onu iyi hatırlıyorum

bi kaç kere geri döndüğüm oldu sifonu çekmedim mi acaba diye. aklıma takıldı geri gittiğimde gerçekten de çekmemiştim
klozette sorun olmuyor, alaturka tuvalette unutuyorum yukarıda ipi var falan ya. heralde alışkanlık meselesi, pek o tür tuvaleti kullanmadığım için.

unutuyorum arkadaşlar napayım yani :) senede 3-5 kere başıma geliyor.
konudaki adamın unutması garip çünkü eve misafir geliyor, ben kendi çapımda unutuyorum en azından :))

Zçarım böyle ilişkiye mi diyo acaba

Orda çalışan kadına üzüldüm.

Böyle hizmet sektöründeki insanlar daha neler şahit oluyorlar kimbilir?

Adam bildiğin hijyenden bihaber.

Sevgilisinin de kendi tercihi.. Çok masum bakıyor duruma fakat adam pis inşallah farkına varıp vınnlar...

"33 yaşında çocuk" koca adam deyin yahu ne çocuğu. Psikolojik sorunu yoktur, pisin teki ya da kız eve gelmesin diye yapıyordur. Öyle bir şeye şahit olsam o kişiyle bir daha da görüşmem çok ciddiyim. Evlenince de çekmez sifonu.

Yani iyi düşünmek istiyorum tuvaletle alakalı bir durum da olabilir. Benim şu an ki evimde var malesef böyle bir sorun. Dün tam 4. basışımda gitti. Bu sorunu farketmem de şöyle oldu;ben klozet kapağını kapatır sifona basarım. Bir gün bastım çıktım bir kaç saat sonra tuvalete bir gittim son girdigimden yaptığım ne varsa duruyor O da 2 kere basmayla anca gitti. Geçen de tam sifona bastım cikiyodum bişey dürttü klozet kapağını açıp baktım yine gitmemiş yani belki o da öyle biseydir.

İyyy benim pis kayinpeder gibi. 70 yasinda da ayni oluyor bunlar ayrilsin vallahi ne b.ktan isler bu isler ya

Gerçekten teşekkürler kızlar, baya bir güldük okurken. Sifonun bozuk olma gibi bir durumu yok, kuzenim girip çekmiş.
Dediğiniz gibi pis rezil saygısız bir tip.

Ahaha şanslıyımdır şükür
Tam anlatamamışsanız demek ki kadınceeeğiz kaçmış gitmiş

Şöyle bir şey olabilir mi acaba…
Hani bazı sifonlar güçsüz oluyor, bastığında sifona gitmiyor anca kovayla falan su bocalaman gerekiyor. Öyle olsa bile insan bi dönüp arkasına bakar gitmiş mi diye. Ya çok dalgın, kız geldiğinde heyecandan unutuyor ya da gerçekten pis diyeceğim ama insan pisliğini de daha ilk baştan göstermez ki.
Bir daha olursa “senin sifon mu bozuk? Arkandan girdim bastın sifona sanırım ama” fln gibi böyle bir zarf atsın bakalım. Birde bir daha ki sefere tuvalet yakınlarında dolanıp sifon sesi gelecek mi gelmeyecek mi ona baksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…