Sifon çekmeyen erkek? Mesaj mı veriyor

Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim ama böyle tanıdığım kisiler var maalesef, su tasarrufu yapacaksın diye ben senin cikartigin artıkları görmek zorunda mıyım ama değil mi

Ben bu durumlar yüzünden yapmadan önce sifon gücünü kontrol ediyorum.

Klozette gidiyor mu ya? Ben kaç defa denedim olmadı.alaturkayı mi kastediyorsunuz?

Su israfı olmasın diye bunu yapanlar var yorumunu okuyunca midem bulandı idrar hadi diyelim bir miktar steril de dışkı kokar ya o banyo ev kokar yani parfüm le havayimi mahfeder ki insan .İgrencmis
Maalesef var böyle insanlar ben de yadirgiyorum, su tasarrufu yapacaksan dışını fırçalarken musluğu kapatirsin mesela bu tasarruftur ama kirlettigin yeri temizlemeyerek tasarruf yapılmaz

Kovayla klozetteki gitmez ki.
gider.
Gidiyor.

Yaşadığım ya da kısa süreli kaldığım diyelim çok evde sifon sorunu oldu - çünkü foseptik meselesi. Vidanjörle gelinip boşaltılan, kanalizasyonu olmayan çoook yer var. böyle dandik giderlerde gitmiyor, sifon bozuk olmasa bile giderler iyi değil diye gitmiyor. ya da çok eski olan sifon tam basmıyor vs vs.

neyse çok şükür hiç bir evde ben yaşarken b.k basmadı ortalığı (çünkü böyle vakalar da oldu)
çünkü korkumdan hep klozet açıcılar, kovalarla sular, gözüm hep klozette olurdu.

Bu hikayede bir noktadan sonra o adamın kendinin pis olduğu anlaşıldı mı ya hoc tatmin olmadım, çok fena faka basma hikayesi bekliyordum

sifonda sorun vardır ama insan bunu mutlaka farkeder
bizimkinde vardı bi ara ama elbette farkettik ve müdahale ettik

benim eski sevgilim geçen sene bi eve taşınmıştı. bina yeni sayılırdı ama banyosunda lağım kokusu vardı
hani ilk kez giren bu tuvaletin kokusu ne böyle der sağa sola bakınırdı
ama gözüken bişey yoktu çünkü o katın giderinde sorun vardı
hatta evine usta bile gelmişti yaptılar bişiler ama düzelmedi falan
bazen böyle durumlar olabiliyor ama evin sahibi kişi bunun farkında oluyor
benimkinin daire dışında oluşup tesisattan gelen ağır kokuya bi çaresi yoktu kendi başına elbette, ustalar da halledememişti (galiba tespit bile edememişlerdi diye hatırlıyorum) ama sifon bozuksa bile ona çare bulabilir bence kuzenininki

Düpedüz temizlik sorunu olan biri. Ne mesajından bahsediyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…