Sifon çekmeyen erkek? Mesaj mı veriyor

Ben de şimdi hatırladım ya, işlemiştik 😂 siz şanslı olduğunuz için oraları kaçırmışsınız. Hatta millet işi gücü bırakıp sayfa sayfa talimat yazmıştı konu hakkında, o esnada konu sahibi kadir kıymet bilmeyip çat diye üyeliğini iptal etmişti.
Üstelik kk nin en uzun konularından biri olabilir.o derece içine çekmişti bizi.kaynana görümce konularından daha fazla sükse yapmıştı 🤣🤣

Bir daha aynı manzarayla karşılaşırsa dalgınlık yapmadığına ikna olacak mı arkadaşınız? Kendisine nasıl bir mesaj verildiğini düşünüyor ki? Bir de af buyurun bu beyefendi kol gibi bırakıyorsa suyun gücü iteklemeye yetmemiş olabilir mi, sadece soruyorum?

Bir daha aynı manzarayla karşılaşırsa dalgınlık yapmadığına ikna olacak mı arkadaşınız? Kendisine nasıl bir mesaj verildiğini düşünüyor ki? Bir de af buyurun bu beyefendi kol gibi bırakıyorsa suyun gücü iteklemeye yetmemiş olabilir mi, sadece soruyorum?
Ben pis bi herifim mesajı veriyor iştekdkfkgkkgg

Hayır, kol tarzı değilmiş.
Bu ne b.. bir konu oldu ya 😂

Ben pis bi herifim mesajı veriyor iştekdkfkgkkgg
Konuda umursamıyorum demek mi istiyor demiş şimdi detaylı gördüm, umursamayan adam hiç görüşmez bence, b*kuyla neden bu mesajı versin ki? Bir de iddia ediyorum bu herifin iç çamaşırı taharetsizlikten sarıdır.

Konuda umursamıyorum demek mi istiyor demiş şimdi detaylı gördüm, umursamayan adam hiç görüşmez bence, b*kuyla neden bu mesajı versin ki? Bir de iddia ediyorum bu herifin iç çamaşırı taharetsizlikten sarıdır.
Elinde poposunun kiriyle gezme pahasına mı umursamıyorum mesajı veriyor ahahah. Şunu göze alan bal gibi umursuyodur 🤣

Hayır, kol tarzı değilmiş.
Bu ne b.. bir konu oldu ya 😂
Anladım koyun dışkısı gibi cocopops tanecikleri şeklinde, gitmeme ihtimâli yok, iğrendim; bunca yıldır ben eşiminkini görmedim, böyle dikkatsizlik olur mu? Bir oldu diyelim, her şey insan için; ikincisi olur mu? Bıraksın bu pis herifi, hiç irdelemesin.

Son düzenleme:
Elinde poposunun kiriyle gezme pahasına mı umursamıyorum mesajı veriyor ahahah. Şunu göze alan bal gibi umursuyodur 🤣
Günlerim b*k temizlemekle geçerken şuraya baktığım an böyle bir konuya denk gelmemle, evren bana nasıl bir mesaj veriyor, ben de onu irdeliyorum.

Ah aklima ogluma tuvalet egitimi verdigim donem kakasini salonun ortasina yapip anne sana cicek yaptim deyisi geldi. Belki adam da hediye birakiyordur kuzenine. 🤪
Erkek çocukları için bu yüzden mi bahçeli ev öneriyorlar acaba, aklıma şu tweet geldi; düşündürdü…
IMG_7202.jpeg

Çoğu ne sifon çekiyor,ne el yıkıyor.Zaten erkek tuvaletleri de her daim kağıt havlu ve dolu sıvı sabun olmasından anlayabilirsiniz.Ben bir erkekle tokalastigimda gidip elimi yıkıyorum.
Tatil dönüşü yolda. Kadın wcde sabun yoktu. Millet suya deyip deyip gitti. Görevli arayıp bulup zorla sabun aldım 🤣. Kadınlardan da pisler çok...

Kızlar selam, konu çok sevdiğim bir kuzenimle alakalı. Kendisiyle şu an bu konuyu tartışıyoruz. 6 aylık bir ilişkisi var. Çocuk 33 yaşında, askeri okuldan ayrılmış mühendis. Yalnız yaşıyor.
Çocuğun evine üç dört kere gitti, çok özür dileyerek söylüyorum, 2 kez klozette büyük tuvaletini yapıp sifonu çekmediğini görmüş. Normalde evi çok temizmiş, zaten sık sık da kadın geliyormuş. Giyimi kuşamı da aynı şekilde.
Kuzenim utancından 2. Defa gördüğünde bile bir şey dememiş, dalgınlığından olduğunu iddia ediyor. Ama ben evime gelme ya da seni umursamıyorum anlamında bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Ya da psikolojik sorunları mı var anlamadık.
İnsan değilim mesajını veriyor 🤣 kediler bile pisliğini örtüyor. Bu ne be

X