Şiddet sayılırmı nasıl kıyar bir insan eşine

Evet yaşadığınız şey şiddet. Kabul edilebilir değil elbette yüzde yüz hatalı eşiniz. Lakin muhatabımız sizsiniz sizin de hatalarınızı konuşacağız. Karşıdan boğa geliyor siz kırmızı bayrak sallıyorsunuz. Madem masada tek kalma fobiniz var o zaman eşiniz de sigara kullanıyor beni yemeğe götür demeyeceksiniz evinizde yiyeceksiniz. Adam sigara içmeye gider, wcye gider olabilir yani bunlar. Çocuğu götüreyim rahat ye demiş aslında mantıklı bir teklif. Sizin verdiğiniz tepkiler pasif agresif. Masadan kalkarak olayı alevlendirmişsiniz, üstüne kriz geçirmişsiniz. Yaşadığınız şeyler zor anlıyorum ama karşınızdaki adam sizi anlamıyor, anlamayacak. Tanıyın artık kocanızı ve ona göre davranın. Boşanmak niyetinde değilsiniz madem o zaman trip atmak gibi eylemler olmasın hayatınızda. Sonunda olan size oluyor

Peşinen bosanamam, bir yere gidemem, arkamda kimsem yok demişsiniz. E madem öyle sonucunu bildiğiniz ve yutmak zorunda kalacağınız çıkıntılı davranışlarda bulunmayıp huyuna suyuna gideceksiniz; evdeki o küçük çocuğun psikolojisini de kendinizinki gibi bozmayacaksınız. Eminim tüm bu davranış o çocuğun gözü önünde yaşanmıştır. Kendinizi düşünmüyorsanız o çocuğu düşünün.

Karı koca olarak öfke kontrol probleminiz var. Burda onun bunun aklıyla (ben de dahil) evliğinizi yürütmeye çalışmak yerine eşli olarak bir psikologtan, aile terapistinden fln yardım alın.

İkinizin de öfke problemi var siz de destek almalısınız. Ne demek kendime vurdum eşimin omzuna vurdum? Siz de normal değilsiniz asla, ama tabii asıl şiddet gören siz olmuşsunuz maalesef. Boşanın diyeceğim ama direkt boşanamam demişsiniz, o zaman böyle sinir krizi hareketler yapmayın, huyuna gidin , madem vuruyor ne diye böyle hareketler yapıyorsunuz? Çocuğunuza da yazık ya her şeye şahit oluyor

Oğlum sigara paketi bulunca sigarayı ağzına alıp uff diye çekiyor çakmak da getiriyor rezil adamın öğrettiği şeylere bak
Aferin. Çocuğu yaparken nasıldı bu adam peki? Eminim melek gibidir çocuktan sonra değişmiştir (!) Allah ikinizi de bildiği gibi yapsın. Sonra ortalığa serseri serseri çocuklar salınacak. Şiddet , kötü örnek davranışlar. Bravo

Her yemek vakti yanınızda biri mi oluyor? Eşiniz yokken aç mı yaşıyorsunuz? Hem çocuğu doyurup hem kendinizi doyurmayı düşünmez misiniz acaba her bebekli anne gibi

Iki tarafta hatali ve saglikli davranislar gostermiyor. Ve evet siddet gormussunuz. Sizin kendinize vurmaniz da ayri bi sagliksiz davranis.
Ayrica disarida yemek yerken neden siz once cocugunuza yemek yediriyorsunuz ? Cocugunuza sofra kulturu asilamalisiniz, bu her cocuk icin kolay olmasa bile cocuk gercekten acikmissa ve sevdigi biseyler varsa gayet ailecek ayni anda yersiniz. Tabi yine siz ve esiniz ara sira cocuk oyalanirken birkac kasik catal agzina koyarsiniz.
Oglum bi ara asla disarida aciksa bile yemezdi etraf ilgisini cekerdi ve yerinden kalkardi, bizz de bunu bildigimizden disarida yemege gitmezdik. Cunku ister istemez geriliyoduk. Simdiyse kendi disarida bi cafe restorantta oturup yemek yemek ister ama dikkat suresi yine tabi uzun degil. Biz ebeveynleri olarak bu durumu eglenceli hale getirmeye calisiyoruz. Evden sevdigi oyuncagini getiriyoruz. Oyunlar yapiyoruz. Onun sevdigi yemegi siparis ediyoruz. Yemekle ilgili masal anlatiyoruz gibi gibi. yoksa gun sonu uzulen gerilen taraf oluyoruz. Size de bunlari tavsiye ederim.

Kendine vurana adam neden acısın
Ne diye kendine vuruyorsun deli misin divane misin? Çoluklu çocuklu insanlarsınız ergenler bile böyle yapmıyor
Daha olgunlaşmadan evlenip evlenir evlenmez hamile kalmış doğurmuş. Adam nedir necidir manyak mıdır anlamamış bile daha. Önceki konusu da eşimin ilgisizliği. Adam tokat atıyor çocuğu sigaraya özendiriyor ama ilgi çok önemli. İlgilense tamam yani. Harika gerçekten. Bi de şey yazmış çocuğuyla ilgileniyor seviyor gıdıklıyor ama altını değiştirmeyi bilmiyor. Gıdıklamak: çok ilgili baba. Üreme ehliyeti diye bir şey olsa keşke

Ya ama bakın kadının küçük çocuğu var . Ağzının tadıyla bi sakin yemek yiyemiyor . En basiti adam tabağı bitirmeye yakın olmuş kadın daha lokma yememiş . Adam bi zahmet sigaraya gitmesin de 2 dk çocuğa baksın ölür mü ? Böyle olunca kadın kendini sıkıyor damlaya damlaya göl oluyor . Ben ne yaşadığını anladım onun

Zaten öyle. Adam leş biri. Ama önceki konusunu okursanız eşimi seviyorum soğuyamıyorum yazıp durdu bize. Bi de iyi babaymış çok(!) O zaman böyle sevmeye devam.

Zaten öyle. Adam leş biri. Ama önceki konusunu okursanız eşimi seviyorum soğuyamıyorum yazıp durdu bize. Bi de iyi babaymış çok(!) O zaman böyle sevmeye devam.
Daha kadının üzerine gidiliyor şurada sabah sabaha çok sinirlendim ben

Adamın haksız ama başta sen abartmışsın o an konuşmayıp sabah konuşsaydınız hiç böyle olmazdı hem içinize atmamış hem de kendinize vurmamış olacaktınız kendine vurmuşsun ağlamışsın yemeğe gitmek istemişsiniz kabul etmiş 5 veya 10 lavaboya gitse siraga içse ne olur bazen bazı kadınları anlamıyorum sürekli erkekleri kukla gibi kullanmak istiyor

Kadın daha doğru düzgün yemeğini yememiş tatlısı duruyor niye sigaraya gidiyor çünkü öküz

Çok kötüyüm ölmek istiyorum artık sadece haksızmıyım söyleyin lütfen gönlüm alınmadıkça kendime haksızlık payı vermekten konuşmaya başlamaktan yoruldum
Kendini bu kadar ezdirdigin savunamadigin adam sana kaba davranırkrn dahi yanına gidip barışmaya çalıştığın icin histerik ve saçma hareketlerin için haksizsin evet . Sizin daha kendinize karşı bir dik durusunuz yok adamla iki kavga edip ölmek istiyorum diyorsunuz . Adam gönlünüzü almaya tenezzül dahi etmiyor neden etsin siz zaten cebindesiniz

Çocuğum var çocuğum için ayakta durayım ayrılayım çocuğuma güzel bir hayat sunayım yok, çocuğumu annesiz bırakayım öleyim işin kolayı.
Konu sahibi psikolojik destek al. Kocan kendi ne yapıyorsa yapsın onunla uğraşma artık, sen kendi psikolojini düzeltip çocuğuna odaklan

Sadece eşiniz size şiddet uygulanmamış, sizde kendinize şiddet uygulamışsız. Böyle devam etmesini istemiyorsanız önce kendinizi düzeltin. Yetişkin bir kadın gibi tek başınıza yemek yemeği öğrenerek başlayabilirsiniz.

Arkadaşım bu adam zaten normalde de çocukla zerre ilgilenmiyor, doğduğundan beri bı kere bile altını açmamış, bir kaşık mama vermemiş agzina, bu kadın aç mı yaşıyor? Madem bu öküzü çok seviyor, boşanmak istemiyor evde nasıl yiyorsa orda da öyle yiyecek, kendi de biliyor. Ama onun derdi yemek filan değil, çocuğu bahane edip adamın ilgisini çekmek, el kadar çocuğu alet edip kocişinden sevgi görmek...Anneligine laf soyletmiyor ama karı koca saksıda maydanoz bile yetistiremeyecek insanlar ureyince böyle oluyor genelde... toplum zararlılarınin hepsi böyle büyüyor işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…