Şiddet sayılırmı nasıl kıyar bir insan eşine

Herkes bana bakıyormuş gibi geliyor adam yedi kalktı kadın kalkmıyor veya aa niye tek gibi sonradan ruhum sıkılıyor doyuyorum
Tek yemek yiyememenizi çok saçma buldum bakan tek kişi olsanda bakar iki kişi olsanda. Psikoloğa gittin mi bu durum için?

Çünkü çok fazla içime atıyorum kaldıramıyorum artık sinirden vurdum kendime siz hiç duvara vurmadınızmı sinirle onun patlamasını yaşadım
Yok vallahi ben kendim öfkeli olduğumu düşünüp kendime çeki düzen vermeye çalışıyorum ama asla hiç bir zaman böyle duvarlara yada kendime vurmayı düşünmedim. İkinizde sağlıklı değilsiniz acil tedavi olmanız gerekiyor üstelik çocukta var. Offff zaten şöyle bir evlilikte çocuk olmada olmazdı. Mesleğiniz var mı? Umarım sağlığınıza kavuşursunuz o adamı boşar çocuğunuzla sağlıklı bir hayat kurarsınız. Sizin için üzüldüm ama çocuk için daha çok üzüldüm.

Adamı neden lavaboya göndermiyosunuz ya
Ne değişiksiniz
2 dakika yanliz kalsanız yemezler sizi
Üstelik masadan kalkıp gitmişsiniz
Kusura bakmayın haksizssiniz.sigara içen biri olarak ben de kalkar içer gelirim
İnsanların alanlarına saygı göstermek zorundasınız
Eve geldikten sonra olan saçmalıklara yorum yapmayacam

Çocuğunuz bu şiddet anlarını görüyor değil mi? Annesi kendine vuruyor sonra babası da gelip annesine vuruyor. Biraz büyüyünce ona da patlatırsınız karı koca. Kocanızın döveceği kesin de siz de hıncınızı çocuktan çıkarırsınız hissini aldım. Doktor ilaç verdi ama yan etkisi intiharmış o yüzden içmiyorum kafasına devam edin. Doktor sizin kötülüğünüzü istiyor çünkü.
Kendini kurtarmayan ağzı burnu dudağı kan dolan kadınlara gram acımıyorum. Bugün hastaneye gitsen kapı gibi darp raporun olur elinde, adamı her türlü kovarsın ama insan sevdiğine kıyar mı diye romantik yazmak daha çok işinize geliyor. Kendinize bir söz verin, çocuğunuza şiddet uygularsa ve korumazsanız koruyamazsınız götürüp sosyal hizmetlere teslim edin.

Adam yemekten kalkmış çocuğu da alayım demiş..oturum yemeğinizi yiyin rahat rahat problem ne anlamadım yani.

Ben oğluma hıncımı çıkarmam elime telefonu alıp buraya girdim onunla İlgilenenedim diye bile huzursuz olan bir insanım anneliğimi sorgulayamazsınız depremde tek düşündüğüm şey evladımdı hemen üstüne yattım şimdi beni evladımla sorgulamayın evet görüyor ne yapayım geçimsiz bir adam sövüp sayan döven adam varsa evinde eşimide( şuan eşim bile demek istemiyorum o ayrıda) oğlum çok seviyor onunda ona karşı yansıtma durumu yok ha oğluma da el kaldırırsa kendim gibi vicdansız davranmam karşısından yıkılırım giderim o benim herşeyim onu ben doğurdum

İşi lavabo değil yalan söylüyor evden çıkmadan önce girdi 10 dk önce masadan kalkıp gittiğimde kendide karşımda oturmuyordu lokantanın dışndaydı

Neden ısrarla kadını suçluyorsunuz dayak yemiş şiddet görüyor??

Bu ne var adam sigara içseydi ne var lavobaya gitseydi diyenlerin sanırım çocuğu yok. Çünkü çocuğun sorumluluğu sürekli annede 24 saat. Annenin de arada nefes almaya ihtiyacı var. Nefesi geçtim temel ihtiyacı kadın yemek yemeye çalışmış.

Benim de bebeğim var. Ben tek başıma büyütüyorum ama çevrem de de olduğu gibi babalarda çocuklarıyla en az anne kadar ilgileniyor, bakıyor.

Bizde sırayla yemek yeriz. Eşim doyduysa bazen oda sigara içmek için çok bunaldım der , 2 dk içip geleyim bebeği alıcam der. Ve herkes böyle. Çocuk sadece benim değil. Düşünceli olmak zorunda.

Ve çok haklı çocuğu tuvalete götürmek istiyo yanında sigara içecek, her yer pis kadın haklı göndermek istememekte.

Şimdi yerine koyunca adam güzelce yemeğini yedi, kadın belki bütün gün bir şey yemedi iştahla yemeğini yemeyi bekledi. Kocası hâlâ bencillik yaptığı için stres olup masadan yemeğini yiyemeden kalkmak zorunda kaldı. Daha uzutmıycam. Sonuna kadar haklısın sende asla kusur yok. Kocan sorunlu,

Çok teşekkür ederim canım Rabbim evladını hayırlı bir evlat etsin inşallah kaza bela hastalık göstermesin sana edeceğim en büyük dua bu olurdu bir anne olarak biliyorum

O kadar yorgunum ki ayağımı arı soktu üstüne basamadım evi temizleyemedim eşim daha çok batırdı yardım edeceğine ,ayağım düzeldi derken oğlum hasta oldu ateşlendi 1haftadır çok huysuz sinirli annem yorgunum dedi ona yemek yaptım çağırdım kaynanam gelin oturalım fikaj derken o kadar yoğun günler geçirdim ki evin işleride öyle bitmiyor herşeyimle tek başımayım yani ve en önemlisi moralim bozuk olunca oğlumla oynayamıyorum tv açıyorum onuda ona bakınca izleyince çok üzülüyorum kendimi yetersiz anne olarak görüyorum ama işlerre bitmiyorki

Lavaboya gitmesin mi insanlar,altına mı yapsın ya da yemek yemiş elini yıkamasin mi vs.Bi de ben çocuğumu tek başına büyütüyorum diyenleri anlamıyorum
Tabi ki de herkes doğurduğu çocuğa kendi bakacak(anne ve baba)herkes dadiyla vs büyütmuyor cocugunu

Çok teşekkür ederim canım Rabbim evladını hayırlı bir evlat etsin inşallah kaza bela hastalık göstermesin sana edeceğim en büyük dua bu olurdu bir anne olarak biliyorum
Amin. Ya anlamadım gerçekten nasıl seni suçlarlar , robot değiliz ki biz. Karşında kaba anlayışsız ruhundan yorgunluğundan bi haber olan bir adam. Sadece 5 dk kendi çocuğunu kucağına alıp , eşim sende yemeğini ye deseydi bu kadın bu kadar öfkeli kendine vuracak kadar ağlayan birisi olmazdı zaten. İnsanları hasta edip sonra karşısına geçip sen hastasın doktor a git diyorlar.

Yine de git tabiki, onun dışında bir arkadaşım yengeç sanırım sana iş olanakları Hk güzel güzel yazmış anladığım kadarıyla kültürel olarak boşanmayı destekleyen bir aile yok ama sen yine de boş boş ağlama, kendine zarar verme. Çocuğun az çok büyümüş uyku saatlerinde kendini geliştirecek ne varsa onu yap. Elinde internet var o zaman bütün dünya elinde.

Kocana güvenme , tekrar çocuk sakın yapma. Hoş evliliği iyi olan kadınlar da güvenmemeli bana göre. Her daim kendimizi geliştirmeye açık olmalıyız. Üzülme bebeğine moral ol. Onunla oyna sarıl öp korkmuştur çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…