Sıcağı sıcağına...

Sabahın 6'sında kalkıp 7de evden çıkıyorum üstelik izmir gibi bir yerde ve mesaim 8 de başlıyor. 6 ya kadr dur durak bilmeden. ailem karışmazken sevgilime ağzını açıp tek kelime ettirmezdim ki kıyamam aynı işyerindeyiz onun molası daha az dur durak bilmeden çalışıyor yine benm kadr sitem bile etmiyor

Var ya şu baskıyı babanız yapsa ya intihar eder ya evden kaçardınız

Ama sevgiliniz yapabilir tabii
“ o bono oşok”
( o bana aşık)

Babamda yapiyor baski ama böyle degil farkli herkes yapiyor zaten ben artik kimsenin beni gercekten düsündügüne sevdigine inanamamaya basladim

Adamın bir suçu yok, suçu olan sizsiniz
Bu kadar lafı dinlemek, iş hayatı üzerine emir almak tavizin dibidir.

Olamaz diyemem olabilir ama baslarda cok iyiydik yine bana güzel sözler söyler ugrasir falan o yüzden kafami karistirdi. Ben bana kötülük yapacagini degilde abarttigini düsünüyorum

Kendisinin cevresi genis ama kizlarla görüsmez bir tek kuzenleriyle görüsür. Bende istemem öyle kiz arkadas biliyor ama benimde öyle gezdigim tozdugum erkek arkadaslarim yokki sadece hep beraber kizli erkekli durağa gittik cünkü yürüme mesafesi var biraz ve orasi sanayi oldugu icin korkuyorum tek basima yürümeye o yüzden hep birlikte gideriz dedim. Sevgilimde calisiyor saatlerimiz ayni degil beni alip birakma sansida yok

Kadınlar klubü çok değişmiş en son 7 yıl önce burdaydım.kadınlar dert yandığında konu açtığında tavsiyeler genellikle boşver unut altan al diye kadını ezmeler bastırmalar hakimdi.şimdi ise..İşte gerçek kadınlar bu güçlü kimseye eyvallahı olmayan karekterleri duruşları olan kadın gibi kadınlar.Sanırım ülkeme karşı kaybettiğim tüm umutlarım yeşeriyor yeniden.Kimsenin sizi bu kadar aşağılamasına izin vermeyin.İzin verirseniz ne mi oluyor bu psikopatlara?????Evlendikten sonra televizyonlara çıkıp şanslıysanız dayak yiyorsunuz başka iyi bir ihtimal 16 bıçak darbesiyle ağır yaralanıyorsunuz.Daha az şansınız varsa kezzap yada ölüm oluyor sonunuz.

Sen devam tabiki yazmissin
yoksa ben asla devam ettirmen taraftari degilim

Dedigim gibi ise devam mi anladim ben. Sevgilinle devam mi ise soru cevabini söyledim ben ipin ucunu biraktim o ayrilsin kendisi ya düzelir ya ayrilir öbür türlü ben ayrilmak istemiyorum

Demek ki kendisi kadın iş arkadaşıyla durağa yürüse neler düşünüyor olacak. Böyle zihniyetteki insanlarla aynı ortama girip çıktığımız için üzülüyorum şahsen. Konu sahibi, sizin içinse çok düşünülecek bişey yok bence.

Ohoo siz bu kafayla daha çook konu açarsınız.O kadar okumuşsunuz emek vermişsiniz neden sevgilinizin müdahale etmesine izin veriyorsunuz ya?Ya istifa edecekmişsin ya dışarda arkadaşlarla buluşmak bile yokmuş öyle mi?O kim köpekmiş de sana böyle ültimatom veriyor?Demek ki yüz vermişsiniz.Ne hadsiz ne yüzsüz bir adam Allah aşkına çok mu aradınız?Gerçekten herkesin ilişkisi böyle ya da zaten tüm erkekler böyle falan mı sanıyorsunuz normal mi sanıyorsunuz bu durumu?Siz kendinizi böyle ezdirdiğiniz sürece hiçbir şey değişmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…