sezeryanlı anneler ne olur acele cevapppppppp

kubra_suden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
76
0
41
kızlar ya sezeryan dikişleri iple mi yapılıyor.yani sezeryandan sonra dikiş aldırmamız gerekiyor mu?ben kontrole gitmedim.arkadaşımda dikiş alınıyo dedi endişelendim.yapıştırma oluyo dimi.hem doktorum dikişlerini alcaz falan demedi görünürdede ip falan yok ne olur beni rahatlatın.ip yoktur demi karnımda 40 gün oldu doğum yapalı

hayır canım dikiş alınmıyo artık..dikişler iple oluyo ama bi süre sonra eriyo vücutta..o yüzden telaslanmana gerek yok....

bende iki başlardan düğümlü misina tarzı bişiler vardı 1hafta sonra onlar alındı.bir uçtan kesip çekti.görüntüdede dikiş izi falan yok düzdüz bir çizgi

bende iki başlardan düğümlü misina tarzı bişiler vardı 1hafta sonra onlar alındı.bir uçtan kesip çekti.görüntüdede dikiş izi falan yok düzdüz bir çizgi

benımde dıkıslerım o sekılde alındı doktor cagırmadıysa alınmıyacaktır demekkı dıkıslerın cnm rahat ol

benimkide estetik dikişti.1 hafta sonra alındı.Dikiş izinin yanında mavi ip görünüyordu sadece

bende sezeryanla dogum yaptım ama dikiş falan yoktu ameliyattan birgün sonra üzerindeki bant alındı dikiş falan yoktu

benimde estetik oldu.. sadece şeffaf bir bandaj vardı onu çıkarttı o kadar dikiş felan alınmadı...

Canım genellikle artık lazerle yapıştırılıyor.
Benimki de öyle oldu.
Eğer dikiş alınacak olsa dr.un kesinlikle söylerdi emin ol.
İçin rahat olsun.
Ama yinede şüphen varsa dr. a bir alo de o hemen söyler sana doğrusunu.

X