sezeryanla doğum yapacak anne adayları

gulcicek61_67

...Hayat Güzeldir...
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
994
4
aralığın ilk haftası normal doğum ama. sezeryan olacağı için kasım 25 den sonra bekliyecez dedi dr.um. biraz korkuyorum aslında. bilginiz varmı bu konuda.

canım bilgim yok ama korkacak da bişey yok merak etme
zaten sen hissetmeyeceksin ki niçin korkuyorsun
çoğu hamile normalden korktuğu için sezeryan oluyor
benim henüz belli değil bende ne olacağına karar vermedim
sanırım dr.umun kararına uyucam

ben artık korkmuyorum ya bebeğime kavuşayımda herkes nasıl doğuruyor bizde
doğururuz allahın izniyle allah kalıcı acılar vermesin sizde korkmayın kendinize güvenin
ben bunu yaparım deyin kendinizi yıpratmayın kızlar bunlar için

dr hangi dogum şeklini uygun görecek bilmiyorum ama normal biraz ürkütücü geliyo bana bakalım artık
kıslar ya cogumuz 30 haftaya girdik ki tam gününde olursa bebişler 10 hafta kaldı ne kadar heyecan verici degil mi cok az kaldı artık nasip olursa 10 hafta sonra bebişler kucagımızda olacak nerden nereye geldik daha dün gibi bu yolculuga başlayalı
allah hepimizi sag salim kurtarıp bebişleri saglıklı olarak kucagımıza almayı nasip eder inşallah

bende doktorumla konustugumda ıstersen sezeryan yaparız demıstı aslında ben normal dogum ıstıyorum dayanamazsam artık sezeryan olucam bu arada catı mauayenesı ne zaman yapılcak kızlar bızlere erken mı daha

benimde henüz belli degil hayırlısı neyse o olsun artık.ama sezeryanda da korkacak bişey yok çevremdeki insanların çogu sezeryanla dogum yaptı 1haftaya kalmadan iyileştiler.

kızlar ben özel hastaneye gidiyorum.ve geçen kontrolde doğum ücretini konuştuk sezeryan.2.5milyar dediler ve bana çok fazla geldi.ne yapacağım bilmiyorum bu saatten sonrada doktor değiştirmek zor geliyor.fakat 2.5milyarda çok abartılı.ssk bir kısmını karşılamış hali bu

ddm cidden çok pahalıymış canım.Ama senin mecbur sezaryan olur.

Ben de sezaryan düşünüyorum.Doktorumla bir görüşeyim bakalım.Burda en fazla 750 olur spinal sezaryan fiyatı.
Normal doğuma 300 almışlar.

ewet acil olmadığı sürece sezeryan olacak.başından beride oraya gidiyorum.aşılamam falanda orada yapılmıştıda doğum fiyatı konusunda abarttılar.senin fiat normal..bende en fazla 1.5 falan tahmin ediyordum.bilmiyorum aklım çok karıştı.eşimde bu saatten sonra kime gideceksin hiç tanımadığın doktora diyor.bende doktor değiştirmek istemiyorum fakat o parayıda vermek hiç aklıma yatmıyor.sadece özel olması fark.ameliyat aslında aynı ameliyat

Arkadaşlar;

Ben sezeryan ile doğum yaptım tam 7 saat normal doğum bekleyişi sonrası kendi isteğimle doğumu gerçekleştirdim ve doğumumu Dr.Hakan Seven Gerçekleştirdi estetik dikiş yapıldı ve oldukça memnunum çok başarılı doğum oldu ve inanın akşam yürüme girişimiyle 10 dakika kadar yürüyebilmiştim.....

Doğuma girecek tüm anne adaylarına şimdiden allah hayırlı doğumlar nasip etsin......

sevgiler.....
Nurcan:CüvCüv:

doktorum tüp bebek olduğu için riske atamayız o yüzden sezeryan yapacaz dedi bana

canım bence de sezeryan düşün bu durumda ;
benim bebeğimde tedaviyle oldu ve bu yüzden bende sezeryan olacağım ..aynı zamanda ilk haftalarda kanamam olduğu için damar yapım biraz hassas ve normal doğum yapma şansım yok..mecburen sezeryan olacak..
allah hepimizi kolaylıkla kurtarsın inş..

slm kızlar bende normal doğumdan korkup sezeryanı düşünenlerdenim ben haznedar hospitaliuma civan kalafata gidiyorum fiyat olarakta abartı değil normal 750 sezeryan 1000 ytl doktor daha sezeryan istediğimi bilmiyor bakalım ne tepki verecek cesaret edemiyorum söylemeye :S

ya türkiyede isteyen sezeryan oluyo burda son care sezeryan ama ben yinede normali tercih ederim ins buda normal olur herkese kolay dogumlar Allah kolayligini verir elbet
Asorti bu arada seni cok cesaretli buluyorum haklisin herkes nasil yapiyorsa bizde yapariz

Ben de tedavi gördüğüm için sezaryan düşünüyorum.Gerçi tedaviyle hamile kalmadım sürpriz yaptı bebeğim ama olsun.
Hamileliğimin ilk zamanları bile doktorum bana tedaviyle hamile kalmışım gibi progestan jel,aspirin tedavisi vermişti.Beklenen bir bebek olduğu için riske atmak istemiyorum bende.Allah yardımcımız olsun.

arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun, sağlıklı bir şekilde bebeğimizi kucağımıza alalım inşallah, ben doktorumla görüştüm ve kendini normal doğuma hazırla, herşey normal olduktan sonra adı üstünde normal doğum dedi. ben başından beri normal doğumu düşünüyordum fakat yaklaştıkça sezeryan mı olsa diye düşünmeye başladım :)) ama doktorum normal doğum yanlısı bakalım hepimzi için hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…