Sezeryan Olacaklar Belli Oldu Mu ???

HİDENCİM BENİM BİR ARKADAŞIM EPİDRALLI YAPMIŞTI ŞİMDİ ÇOK BEL AĞRISI ÇEKİO CANIM ÇOK PİŞMAN AKLINDA BULUNSUN BEL AĞRISI KALIOMUŞ EPİDRALDE AMA GENEDE SEN BİLİRSİN CANIM BEBEĞİDE ÇIKARKEN SANİYE GÖREBİLDİM DİO ÇOK GÖSTERMİOLARMIŞ ZATEN HEMEN BAŞKA ODAYA GÖTÜRÜOLAR. BENDE NORMAL İSTİYORUM AMA BAKALIM SON ANDA SÜPRİZ OLMASSA TABİİ HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISI İNŞALLAH

hadi yaaa
bak bunu duymamıstım
ya her dogumun riski var, bakalım son anda karar degistirmezsem epidural istiyorum ben
anesteziden uyanmak cok zor ve sonrası da sersem gibi oluyorsun

ya kızlar siz doguma eslerin girmesi ve fotograf video cekmesi hakkında ne düsünüyosunuz
normal dogum olsa istemezdim esim girsin ama sezeryan ya girsin ceksin istiyorum
bu isi ucretle yapanlarda var ama bilmiyorum ne yapsam

Eşimin girmesini istiyodum ama doğum videosunu izledikten sonra vazgeçtim. hem dayanamaz hemde beni o halde görmesini istemem... videoyu izlediğinde bile beti benzi attı adamın kalptan gider kız kocam. sonra kocasız neyin kalırım:roflol::roflol:

ayy dur kız deme walla
benim ki video izlemio kesinlikle :))
szeryan olursa perdenin arkasından gorur kız
baska bisi gormes :)))

kızlar hidenisko ve lazkızından başka sezeryanı kesinleşen varmı?daha erken ama merak ettim... son kontrollerde belirleniyor galiba...

aslında devlet hastaneleri bir kenara özel hastanelerde de sezeryanda babayı almamaları şartı var .ancak tabiki herşeyde olan esneklik bu durumda da var özel hastanelerin insiyatifine kalmış.hemşirelerden birine rica etmeniz durumunda bu işi yapabiliyorlar.eşimi içeriye alma konusuna gelince kesinlikle istemiyorum.hoş bir anı olmayacaktır.malesef bende de sezeryan kesin gibi(ben nekadar normal istesemde)çünkü plesenta previa yani plesentanın rahime çok yakın bebeğin aşağıda olması durumu var.zaman gösterecek artık.

cümlemi yanlış kurmuşum.""plesenta previa yani plesentanın rahime çok yakın ve bebeğin altında yolunu kapatmış olması durumu""

Hanımlar benimde sezeryan fakat bu benim 2.gebeliğim...Sezeryanda öyle korkulacak bişey yok sadece doğum sonu yandım allah çağırıyorsunuz:sm_cool:
Eğer normal doğum yapabilecek anneler varsa en iyisi tabiki normal doğum ayrıca doğumdan sonra mutlaka korse kullanın yoksa göbek kalıyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyelim...a.s.

türkiye şartlarına göre benim ilk doğumum sezaryen olduğu için ikinciside sezaryen olması lazımdı ama ben bu durumu aşmaya çalışıyorum kızıma doğum yaptığım ilk günden beri fikrim böyle ve asla değişmedi sezaryenden asla memnun olmadım çokta pişman oldum onun için şu anki doktorumun yarım ağız tabi normal doğum yapabilirsin demesi ile normal doğuma hazırlanıyorum.herşey yolunda gider ve Allah kısmet ederse sezaryen sonrası normal doğum yapıcam.haftalar sonra bu sayfalara tek tek hangi yöntemle doğum yaptığımızı ve doğum hikayelerimizi yazdığımızda ben normal doğum yaptım diye yazdığımı hayal ediyorum ve inşallah öyle olur.

inşallah normal dogum yaparsın canım...neden ilki sezeryan olmustun...bir sorunmu vardı, yoksa senmi istemiştin...

tamam u2remcim bu gidişimde sorucam banada bi tarih versin bakalım ayın kaçına vericek.. walla düşünmesi bile çok heyecan verici.....

yok kız febi normal doğuramam ben bak görürsün nasılda çatır çatır sezeryan olucak benimki:dance::dance:
bu arada sezeryanla doğurucam diye tek sevinen benimdir heralde

kızlar bende sezeryan istiyorum 40 haftam 10 temmuzda doluyo doktorum 40 haftanın sonunu 12 temmuz olarak kabul ediyor öyle olursa 1 hafta 10 gün önce alırız diyor.
bende 6 temmuz istiyorum beklerse tabi o tarihe kadar bebiş.

kızlar bende sezeryan istiyorum 40 haftam 10 temmuzda doluyo doktorum 40 haftanın sonunu 12 temmuz olarak kabul ediyor öyle olursa 1 hafta 10 gün önce alırız diyor.
bende 6 temmuz istiyorum beklerse tabi o tarihe kadar bebiş.

canım senin haziran sonu bile olabilir öyleyse ay ne heyecanlı ya normal doğumda gün belli değilya beklicez heyecanla valla...

cnm bende çok heyecanlıyım bana kalsa 38 hafta biter bitmez gidip doğurmak istiyorum kavuşmak isyiyorum artık kızıma ama bebiş biraz küçük doktor normal diyo ama bana küçük geliyo dayanabildiğim kadar dayanacam artık napalım...
seninde az kalmış cnm valla hepimizde heyecan dorukta...

ben sabahtan akşama kadar gelincik çatır çatır normal doğursun ya rabbiiiiiiii diye dua edim de gör bakalım sezeryan olabilcen mi jeyyar ne o öyle kııızzzz , biz doğurcez diye sancı çekicez günlerce anamız ağlıcek sen sezeryanla 5 dakkada halledecen yaniiiii tatlicadiarzu

şaka bir yana elbette önemli olan sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alabilmek ... inş. Allah gönlüne göre hayırlı doğumlar versin hemşerim benim yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…