Sezeryan doğum yaptım bebeğim öldü kendimi aciz hissediyorum

Sizi anlıyorum keşke sizi teselli edebilecek biseyler söyleyebilsem

cok gecmis olsun, ama inanin bunda da bir hayir vardir, Allah en hayirlisini versin, ne bileyim belki cok hayirsiz bir evladiniz olcakti ya da sagliksiz olacakti sizi cok uzecekti oyle dusunun , uzulmeyin artik, yeniden hamile kalmaya calisin

cok gecmis olsun, ama inanin bunda da bir hayir vardir, Allah en hayirlisini versin, ne bileyim belki cok hayirsiz bir evladiniz olcakti ya da sagliksiz olacakti sizi cok uzecekti oyle dusunun , uzulmeyin artik, yeniden hamile kalmaya calisin
Öyle teselli oluyoruz, var bunda da bi hayır, tekrar hamile kalmak için gidiyorum doktora tiroit düzene girecek rahimde yara vardı o yakıldı, iyileşti, ama sezeryan olduğum için niche istmosel varmıs yara da, bir aya kadar ondan ameliyat olacağım ondan sonra İnş hemen kalırım

Bebeğinizi kaybettiğiniz için çok üzüldüm inşallah bir daha o duyguyu yaşamazsınız hiç bir anneye bu duyguyu yaşatmaz. rabbim.
Daha önceki yazılarınızda yazdınız mı görmedim kusura bakmayın o yüzden bebeğinizi neden kaybettiniz sırf sezeryan olduğunuz için değildir herhalde ameliyat esnasında bir sıkıntı mı olmuş bende bir anne adayı olarak merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…