Göz Makyajı Seyrek kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kubradnz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
321
4
30
Merhaba arkadaşlar kaşlarımın arası çok seyrek aslında kalın ve uzun kaşlarım var ama araları çok seyrek kalemle boyamayınca çok kötü duruyor ne yapmam gerek önerisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar kaşlarımın arası çok seyrek aslında kalın ve uzun kaşlarım var ama araları çok seyrek kalemle boyamayınca çok kötü duruyor ne yapmam gerek önerisi olan var mı?

slm kızlar normalde kaş şeklim kalın ancak yanlış almalar sonucunda inceldi aslında çk ince sayılmaz ama ben kalın kaş sevdiğim için uzatmayı deniyorum.işe yaramayan yöntemleri hiç denemeyin derim mesela badem yağı kesinlikle işe yaramıyor aylarca her gece sürdüm hiç bir değişiklik olmadı sarımsak yağını duydum kullanmadım ama kullananların fazla faydasını gördüğünü söyleyemem herşeyin doğalı en iyisi yağ yerine doğal sarımsağı tercih edin kesin sarımsağın ucunu kaşınıza hem ters hem de düz olarak tarıyormuş gibi sürün sonra suyu gidecek zaten bu iki hareket neticesinde ucunu ince şekilde tekrar kesin ve aynı işlemi sarımsak sürülemeyecek kadar ufalana kadar iki kaşınıza da uygulayın iki kaş için ben toplam bir diş sarımsak kullanıyordum ve inanın yaklaşık 10 günde faydasını gördüm. Birde eğer bulabiliyosanız zeytinyağı deneyin ama marketlerde satılanlardan değil doğal işlenmemiş zeytinyağı olmalı rengi genelde yeşilimsi ve acımsı bir kokusu olur pazarlarda bulabilirsiniz pet şişelerde satılıyor. bu da kaşı çıkarmaktan çok besler sarımsakla gürleşen kaşlarınızın tekrar dökülmemesi için sürebilirsiniz. Ben 10 gün kadar deneyip bıraktım ama tekrar başlicam ve 1 ay kadar uygulamayı düşünüyorum.

Aaa evet sarımsak işe yarar ama onu kazıyıp sürünce işe yarıyor diye biliyorum normal kaşa sürdüğün zaman işeyarıyor mu gercekten hanı tekrar kaş mı cıkıyor yoksa gürleşiyor mu ?

Aaa evet sarımsak işe yarar ama onu kazıyıp sürünce işe yarıyor diye biliyorum normal kaşa sürdüğün zaman işeyarıyor mu gercekten hanı tekrar kaş mı cıkıyor yoksa gürleşiyor mu ?

merhaba arkadaşlar.. benim anneminde kaşları çok seyrektir bizde sarımsağın kaşa iyi geldiğini duymuştuk ve annem tek kaşına uygulamaya başladı ve gerçekten çok etkili annemin bir kaşı epey gürleşmişti diğeri incecik duruyordu

kesip iyice ovalıyosun canım tarar gibi düşün olmayan yerde tabiki çıkmıyo ama kıl kökü olan yerlerde çıkar tekrar

Ben de denemek istiyorum kaş farı kullanmaktan bıktım. Ama kokusu:26: ertesi gün yüzümü o kadar yıkıcam toniklicem vs ama erkek arkadaşım alnımı öpünce o koku çok kötü olmaz? elimizden bile kokusu bi hafta çıkmıyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…