Kızına koca bulmaya çalışan yengem sorunsalı

Gerçekten çok garip ve üzücü.
Umarım kızı kendi sınırlarını korur.
Yok zaten annesinin bulduğuyla evlenmez ki o. Kadın sadece millete laf veriyor böyle yaparak. Kuzenimin zaten çok geniş bir çevresi var istese şimdi bile bulur birini.

Yani evet böyle yapan kadınlar var ama ben onları ayıplamıyorum, çok cevval olduklarını düşünüyorum. Herkes ister kızına iyi kısmet ama herkes harekete geçemez. Yapan yapıyor çevremde ben de görüyorum
Cevval olduğunu değil patavatsız olduğunu düşünüyorum. Kısmet bulmanın da bi adabı vardır.

Nurtopu gıbı katıksız bir kıskanclık bu KAkAlama Lafını kullandırır ınsana ancak.
Avukat kuzen umarım konu sahibini kardes bilmiyordur
Üstlerde bunun açıklamasını yaptım zaten. Kardeş gibiyiz nazar değdirmeyin🤣🤣🧿

Siz yabancı değilsiniz diye düşündü belki
Yabancı olanlara da aynısını yapıyor🤣 kuzenim öğrense evde kıyamet kopar. Bundan dolayı susuyoruz bisi demiyoruz. Sonra kabak bizim başımıza patlayacak çünkü.

Kocaya kaçıp 1838282 tane çocuk yaptıktan sonra konu açıp kocamı sevmiyorum diyeceğim :halay:
Derdiniz olması için kocaya kaçmanıza gerek yok. Kanser olabilirsiniz, anneniz ölmüş olabilir, sevilmiyor olabilirsiniz, işleriniz kötüye gidiypr olabilir.

Yaşınızı gerçekten çok merak ediyorum. Çoluk çocuk da giriyor sanırım artık foruma yoksa bu dediklerimi böyle anlayacak bir kapasiteye sahip olmazdınız.

Ayrıca, sizin asıl derdinizin fesatlık olduğunu düşünüyorum. :halay:

Derdiniz olması için kocaya kaçmanıza gerek yok. Kanser olabilirsiniz, anneniz ölmüş olabilir, sevilmiyor olabilirsiniz, işleriniz kötüye gidiypr olabilir.

Yaşınızı gerçekten çok merak ediyorum. Çoluk çocuk da giriyor sanırım artık foruma yoksa bu dediklerimi böyle anlayacak bir kapasiteye sahip olmazdınız.

Ayrıca, sizin asıl derdinizin fesatlık olduğunu düşünüyorum. :halay:
Ben dert olarak bunu gördüm bunu yazdım bu kadar sorgulayacaksanız yorum yazmayacaktınız hanımefendi. Kimse siz yorum yapın diye yalvarmıyor💁 fesatlık konusunda da buradaki hanım ablalarla yarışamam ama bende de var azıcık doğru söylüyorsun :KK70:

X