Sevmemiş olsa bu şekilde tepki verir miydi sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nacvws

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
129
-61
24
İlişkinin 5. Ayında başka kzia mesaja tmisto hemen yakaladım ayriliyordum çok yalvardı pişmanım dedi çiçekler gönderdi affettim. Uzun bi zaman sonra ayrıldık ve ayrildiktan bi gün sonra flört uygulaması yükleyip kızla kahve içmiş. Yani 10 dk icinde tanismislae ve kiz da ergen galiba demiski gel kizilay da bi kahve icelim yakin gorunuyoruz . Bana butun mesajlari atti kiz dogru yani . Olaydan 3 gun sonra ogrendim kizin numaradini falan almamis instadan eklesmisler cokcmemnun oldum yazmis diger gunelr de hic konsumamislar . Ben de bunu duyunca çok üzüldüm ve arayip dedimki ben de zaten sevgiliyken seni aldatmistim is yerindeki çocuğun evine gittim beraber olduk dedim. Delirdi günlerdir ariyo kimseye güvenmemek mi lazım nasıl yaptın utanmaz ben sana dokunmaya kiyamiyordum başkasının dokunduğunu düşündükçe kafayı yiyorum içim daralıyor yazmış hakaret ediyo normal de hiç etmezdi duygusal mesajlar yazıp duruyo destan gibi ,seni söyle sevmiştim böyle sevmiştim diyo basjndan beri mi yapiyordun sevmediysen soyleseydin vakit geciriyorum senle deseydin dayanamiyorum benimle beraberken başkasinin koynunda oldugunu ckaldiramiyorum yazmis. Özel manada birlikteliğimiz de vardı ama sana dokunmaya kiyamiyordum yemin ederim falan yazmış. Sinirlendi bak gelirim o iş yerine alalh belamı versin bıçaklarım yazmış o derece sinirlendi normal de aşırı sakın salak bile demeyen insandı
Sizce sevmeyen bi erkek bu kadar tepki verir miydi? Bi de baskasiyla görüşmesine ragmen Yani başkalarına mesaj atmasına ragmen

Egosuna yediremediği için bu şekilde tepki veriyor sevdiğinden değil

Allah aşkına bu sevgi mi sizce? İnstagramdan konuşup numarasını almaması aldatmaya girmiyor mu? Sizi sevdiği filan yok sadece takıntı yapmış ve kusura bakmayın ama sizi garanti olarak görüyor hayatına bakıyor. Ayrıca sizin de ona başka bir erkekle birlikte oldum demeniz çok tehlikeli. Ya hiç korkmuyor musunuz? Bu adam besbelli size takıntılı. Tekrar söylüyorum bu sevgi değillll!

Hiçbir konunuza cevap yazmadım ama ben bile yıldım başlıklarınızın sürekli karşıma çıkmasından.
Başlıktan bile kimin konusu olduğunu anlıyabiliyorum, o derece vahim vak'a yani.
Ne demesini bekliyorsunuz insanların, "seviyor sizi. Aşkından ölüyor ama naz yapıyor" demesini mi?
İşte, ben dedim. Artık "seven erkek.....yaparmı?" konuları açmayı bırakırsınız belki.
Ciddi takıntılı birisiniz, eski erkek arkadaşınızı bir kenara bırakın da tedavi olmaya odaklanın bence.
Mune yine yeni yeniden aynı konu.

Abla bu konuyu daha önce açmıştın be. Çok geçti bunun üstünden. Hala orda mısın sen?

hasta mısınız siz bu baslıgı ve konuyu kac kere okuyorum git tedavi ol be

Sevdiginizi iddia ettiginiz adama gittim baskasiyla yattim mi dediniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…