Hem kendi aldatip hem de benjm aldatmama cok tepki veren sevgili sebebi nedir ?

çünküsü seni cooook seviyorrr
cok cok cooook:KK68::KK68::KK68:
o yuzden delirmiş
baska kadinlara gitmesinin temelinde seni kaybetme korkusu var. terkedersen kahrolmamak için bunu yapıyor. onlarin üstünde ziplarken de gözünü kapatip seni hayal ediyor. cunku sen o kadar kıymetlisin ki dokunmaya kiyamiyor🥹🥹🥹
iste ask böyle bir seydir
cok sanslisin.
bence itirad et numara yaptim de, baris
böyle erkek her zaman cikmaz insanin karsisina, bak nasil delirmis

Yapmadım onunda canı yansın istedim yalandan dedim
Ya iyi niyetle söylüyorum kendini elin mal dengesiz adamlarına tenhalarda bıçaklattıracaksınız ya da manyak gibi sizi rezil edecek şeyler yapacaklar.
Hadi o dengesiz sen niye kendini onun seviyesine düşürdün ne fark kaldı yaptın veya yapmadın?
Bulaşık insanları üstünüze böyle sıvayın sonra niye böyle oldu.
Adam salya sümük ağlasa napcan seni dövse ne olacak? Ayarsız işte

süreli sevgilimin flört sayfasından başka kzia mesaj attığını gordum yalvardı yakardı cicek gonderdi hatta instagrama watsapa her yere fotoğrafımızı, cikma tarihimzii koymak istedi ve koydu evime ciciek gonderdi affettim. Aradan uzun zaman geçti surekli ayriliyorduk ben ayrıldım diğer gunyune hemen flört sayfasını yükleyip bi kzila kahve içmişler kız kendi söyledi. Daha da mesaj atmamış hatta numarasını bile alamamış. Ben ayrildiktan hemen sonra bunu yaptı diye çok üzüldüm ve arayıp ona dedimki ben de zaten seni aldatmistijm hem seninle hem de iş yerindeki coxukla birlikte olsun evine gittim edjm bana beddualar hakaretler etti engelliyo engelli açıp destan gibi mesajlar atiyo ben seni çok sevmiştim sana dokunmaya kıyamıyordum başkasının dokunduğunu düşündükçe kafayı yiyorum falan diye her şey yalan mıydı diyo. Sizce hem beni umursamayıp başka kızlara mesaj atmasına rağmen neden bu kadar fazla tepki verdi aldattım deyince?
Seni seviyo cünkü kuzum.

süreli sevgilimin flört sayfasından başka kzia mesaj attığını gordum yalvardı yakardı cicek gonderdi hatta instagrama watsapa her yere fotoğrafımızı, cikma tarihimzii koymak istedi ve koydu evime ciciek gonderdi affettim. Aradan uzun zaman geçti surekli ayriliyorduk ben ayrıldım diğer gunyune hemen flört sayfasını yükleyip bi kzila kahve içmişler kız kendi söyledi. Daha da mesaj atmamış hatta numarasını bile alamamış. Ben ayrildiktan hemen sonra bunu yaptı diye çok üzüldüm ve arayıp ona dedimki ben de zaten seni aldatmistijm hem seninle hem de iş yerindeki coxukla birlikte olsun evine gittim edjm bana beddualar hakaretler etti engelliyo engelli açıp destan gibi mesajlar atiyo ben seni çok sevmiştim sana dokunmaya kıyamıyordum başkasının dokunduğunu düşündükçe kafayı yiyorum falan diye her şey yalan mıydı diyo. Sizce hem beni umursamayıp başka kızlara mesaj atmasına rağmen neden bu kadar fazla tepki verdi aldattım deyince?
Ya sabır

Geçen açtın ya bu konuyu

X