sevmekmii? aptallığıma doymadım :((

jelibonicee

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2013
1
0
son zamanlarda çok fazla tartışır olmuştuk askerliğinin bitmesine 1-2 ay kala 3 yıllık ilişkimiz bitmişti.. bu sefer farklıydı ufak tefek olan herşey büyüükk bir dağa dönüşmüştü.. farkındaydım biraz daha birbirimizin üstüne gidersek daha beter olacaktı herşey ve ben ondan nefret etmeyi asla istemezdim.. bu yüzden sustum o yine dayanamaz yine beni arar dedim hep ve bekledim..

ayrılmamızın üstünden 1 yıl geçmişti dayanamadım onu aradım ve telefonu kapalıydı..kısa bir süre sonra beni özel numara aramaya başladı sesimi dinleyip kapatıyordu, direk aklıma o geldi.. aklına geldimmii omu acaba? bu böyle 1 hafta falan sürdü en sonunda sesimi dinlemek yerine konuştu arayan kişi bi kızdı kim olduğunu söylemeyen ama onu aradığımı idda eden
"kimsin beni neden arıyorsun" aynı şeyleri tekrarlıyordu en sonunda
"ben seni aramadım" dyip yüzüne kapattım.. 2 gün snra tekrar aradı özel numaradan bu sefer düzgün konuşuyordu adımı söyledi direk onu nereden tanıdığımı sordu sustm hiç birşey diyemedim kız anlamış olmalıki anlatmaya başladı
"bu kişi bnm sevgilim sen telefonunda aşkım diye kayıtlıydın" şöyle böyle en sonunda zar zor bi şekilde
"evet ama biteli 1 seneyi geçti" diyebildim kız bana daha çok acı vericek bir şey söyledi
"biz 3 senedir beraberiz ben o kişiyle seni yzleştrmek istiyorum yoksa yalan söylemeye devam edicek bana yardım et" dedi o an ölmüştüm resmen ben aylar snra bile ondan bi umut beklerken duyduklarıma bak o an bitmişti herşey ölmüştüm resmen sesini bile duyacak halim yoktuki nasıl yüzleşeyim ve bir daha bu konu için beni rahatsız etmemesini o kişinin benm için çoktan bittiğini söyledim..

gün geçtikçe kafamda sorular çoğalıyordu neden, nasıl niçin yaptı bunu bana inanmak istemiyordum belkide aradan zaman geçti ve onunla konuşmaya karar verdim.. neden bilmiyrdum belki kinimi nefretimi kusacaktm, belki sadece dinlyp ordan uzaklaşacaktm, belkide sadece özlemiştm son olsn grmek istyrdm onu.. ama ona ulaşabileceğim ne bi adres vardı artk elmde nede bir numara vardı farklı şehirlerdeydik ben üni okuyordum..

zor oldu baya ona ulaşmam aradan baya zaman geçmişti en sonunda aylar sonra sesini duyabildim öyle titriyorduki sesim ona son kez olsn grşmek istediğimi söyledim sanki hiç birşey yaşanmamış sıradan iki arkadaş gibiydi konuşmamız.. eskiyle alakalı hiç birşey konuşucamı söyledim bu konuları kesnlikle açmak dahi istemyrm dedim "iki arkadaş gibi geleym ve gdeym.." kabul etti. hemen blşma gnü saati herşey planlandı, hafta sonu sabah erkenden kalkıp gidicek aşkam üzeride ev arkadaşımın doğum günü olduğu için geri dönecektim..

zor ettim o günü otobüs yaklaştıkca kalbimin hızlandığını dahada çok hissetmeye başladım git gide nefs almakta bile zorlanıyrdm o kadar olaya o kadar zamana rağmen hiç bir değişiklik yoktu bende bunu anladm otobüsten inip onu grdüğümde koşarak boynuna sarlmak geldi içimden dur dedim "madem bütün bu olanlara rağmen nefret bile edemiyorsun bari bunu yapma dur".. kısacık bir tokalaşmayla ellerimiz ayrıldı birbirinden.. anladım hala çok seviyrdm onu ama söz vermiştm söylemiycektm hiç birşey önce kahvaltı yaptk snra gezndik biraz ufak tefek kaçamak bakışlar laf çarpmaları derken akşam olmştu bnm gitme saatm deldiğinde yine aynı samimiyetle
"sonunda kurtuluyorum senden" dedi hiç bozuntuya vermeden
"merak etme zaten bir daha gelicek değilim" dedim bozuldu bi an
"sen ciddimisin" dedi
"sen ne kadar ciddysen bende o kadar ciddiyim" dedim güldü ve
"o zaman yarın yine burdasın" dedi otobüsm kalkıyrdu son anda dayanamadım öyle bir sarldıkki o an zaman durmalıydıı.. tabiki durmadı :) ve otobüse bindm giderken msj attm
"herşey için teşekkr ederim.." hiç durur mu hemen cevap geldi
"asıl ben teşekkür ederim ama keşke bu kadar erken git1meseydin.." kendimi tamamen brakmştm artk
"kalmamı istemedinki" dedim
"kal desem kalırmıydınki" dedi
"bilmemki" dedim
"ozmn in nerdeysen ben gelip alaym seni" dedi bineli nerdeyse 2 saat olmştu
"saçmalama, gelmek üzereyim üstelik neden dönmek zorunda olduğumu biliyorsun.."
"ozaman git ben gece belli bir saatten sonra seni alayım" dedi
"bi gidiyimde duruma göre haberleşiriz" dedim saat gece 1de gelip beni aldı..sabaha kadar konuştk şu bu açıklamalar hesapla belki cidden inandım ona belkide kendimi kandrdım.. bana hiç değişmediğimi hala aynı olduğumu söyledi eskisi gibi yaptkları için affetmemi istedi.. yine bendim ona giden ama bu sefer ilk defa benden af diledi elimde değildi çnkü çok seviyrdum biten ilişkimiz 1buçuk yıl sonra yeniden başladı..
bu sefer daha farklıydı daha çok bağlıydık daha çok ilgili belki kaybetmenin ne demek olduğunu anlamıştk belkide geçen zaman olgunlaştrmıştı bilmiyorum 2 ay sonra yavaş yavaş evlilik muhabbetlerini açmaya başkadı ben her zaman daha çok erken daha okulum var şu bu bir sürü bahane sunuyordum hazır değildim ama o hemen o yaz evlenelim istiyordu en sonunda ikna etti beni artık beraber hayaller kurmaya başlamıştk evimiş şöyle olsn odamız şu renk olsun nişanımız düğünümüz cocuklarımız kızlarımız bi ton HAYAL.. ailesyle tanıştrmadan önce ailemle konuşmak istediğimi söyledim peki dedi finallerin bitene kadar zamanın var snra bizimkilerle tanışıcaksn.. peki dedim bizimkilerle konuştm anlattım böyle böyle bütün cesaretimi topladm ve babamın karşısına geçtim biraz durduktan sonra
"getir tanışalım" dedi öyle mutluydumki en zor olan şeyide başarmıştım aradm
"aşkım babamla konuştm seninle tanışmak istiyor" dediğimde benden daha çok sevindi aradan 1 ay falan zaman geçti snavlarm btti artık rahattım kafamı derslerden kaldrmıştm ve ona zaman ayırabilirdim ama ters giden birşeyler vardı 2 gün olmuştu ve telefnlarıma cvp vermiyordu geride dönmedi öyle kötü oldumki birşey olmştu ama ne? iyimiydi o? bilmiyordum meraktan ölüyrdum.. snra hattı kullanıma kapandı.. durdum düşündüm herşey başa sarmaya başlamıştı. artık ona ulaşamıyrdumda. ne yapmaya çalışıyordu neydi derdi 1 hafta sonra yine telefonum çaldı ve yine özel numara elim ayağm birbirine dolandı ne yapıcağımı şaşardım olayı bilen arkadaşm telefonu hoprlre alarak açtı, konuştrdu beni arayan kız onun sevgilsi olduğunu ve benm onun peşini brakmamı syledi, hiç birşey diyemedim çünkü öyle aptaldımkkii, suç benmdi. tekrar tekrar nasıl inandım onaa sabha kadar hıçkıra hıçkıra ağladım. arkadaş seskaydı almış o sesin bütün olayları bilen bi tanıdığımıza ait olduğunu idda etti cidden benziyordu ama ben inanamıyrdm arkadaşm bunun üstüne onu aramış
"neden böyle oldu neden aryp srmuyrsn" demiş oda bittiğini söylemiş
"peki bunu söyledinmi bitti dedinmi" demiş arkadaşım oda
"söylemedim gerek yok" demiş arkadaşım neden bittiğini sornca
"ben duycağımı duydum görüceğimi gördüm şu saatten sonra kesinlikle olmaz" diyerek cevap vermiş ve konuşmak isstemediğini söyleyerek kapatmış telefonu.. kafamdaki sorular coğaldı ne yaptm yada yine neden yaa o kadar hayal kurulmuşkenn bilmiyorum bi ton soru.. sonra nemi oldu ilşkimiz bttikten 3 ay snra facede gezinirken profilini gördüm yanında bi kız parmaklarında yüzün ve kırmızı bir kurdale, evet tam 3 ay sonra nişanlanmış :) kızın profilini gezindim ayrldıktan 1 ay snra sözleri olmş yani benim kurduğum bütün hayalleri bir başkasıyla gerçekleştiriyor.. benm hayallerim başkasının gerçekleri oluyor :)

peki ya neden ben herşeyi geçtim neden ben evlenmeyş bile düşünmüyorken benm aklıma soktu neden beni bu derece parçaladı mahfetti ben ona hiç bir zaman evlenme muhabbetini bile açmazken o neden böyle bir hayal kurdurup sonra içine etti neden yanii son yaptığım şey 1 mayısta faceden "Dügününüz yoksa 11.12.13 14:15 demi olcak .) Umarim mutlulugun uzun surer ve cok tatli bir kizin olur :)".. elimden başka hiç birşey gelmio şuan ne yaptığını ne düşündüğünü ne hissettiğini ve neden böyle olduğunu dahii bilmiyorumm ( ama şuan hiç yapmadığım şeyi yapıyorum o kişiden cidden nefret ediyorum ve o kişininde en az benm kadar acı çekmesini istiyorum bu saçma birşey amaa canı yansın istiyorum yansınn vee külleri toz olup uçussun tek bir zerresi bile yan yana gelmesin istiyorumm onu sevmiyorum diyemem amaa ondan nefrett ediyorumm ... :'(

Son düzenleme:

Okurken çok zorlandım mesajınızı düzenleyip paragraflara ayırırsanız daha çok kullanıcı okur ve yorum yapar konunuza...

O mesajı atarak içinizin nasıl yandığını belli etmişsiniz, keşke yapmasaydınız...

"Neden böyle olduğunu bilmiyorum" diyorsunuz ama sizinle ilişkisi varken aynı anda başkasıyla berabermiş, hadi başlarda bilmiyormuşsunuz ama öğrendikten sonra da devam etmiş hatta evlilik hayalleri kurmaya başlamışsınız... Allah onun gerçek yüzünü gösterme lutfunda bulunmuş size, siz bile bile görmezden gelmişsiniz, başka nasıl olabilirdi ki?

Derler ya "Bir erkeğin bir yalanını yakalarsanız yakalamadığınız daha çok yalanı vardır" sizin durumunuz da o hesap... İkinizi aynı anda idare edip sonunda seçimini diğer kızdan yana kullanmış... Üstelik ailenizi de işin içine katıp hepinizi sizinle evleneceğine inandırdıktan sonra... Acı ama gerçek bu... Onu daha fazla takip etmeyin, ses vermeyin, numaranızı değiştirip hesabınızı kapatın... Aksi halde evlendikten sonra bile sizi kendine inandırmaya, ona olan zaafınızı kullanmaya çalışır bu adam...

Aynen katılıyorum....

Cok uzuldum canım allaha havale et en ıyısını o bılır
peygamberımızın bır hadıs-ı serıfı var,
"Unutmayın yaktıgınız kadar canınız yanacak, uzdugunuz kadar uzuleceksınız"
sen ah etmesen bıle rabbım ondan acını cıkarır merak etme.

okurken gözlerim ağrıdı. paragraflara bölersen gerçekten çok iyi olur.

ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama seni önce bir kız arıyor. ben onun sevgisiliyim biz üç yıldır birlikteyiz diyor. bir süre sonra oğlan arıyor ve görüşüyorsunuz ve yeniden birlikte oluyorsunuz. ama o kız kimdi hiç sormuyosunuz ?? sonra yine bir süre sonra oğlan kayboluyor ve kız yine arıyor ve sevgilimin peşini bırak diyor. sonra sen üç ay sonra facebokta onların nişanlandığını görüyorsun. ama oğlanla hiç iletişim kuramıyosunuz. yılan hikayesi gibi resmen.. okurken bile karanlık güven vermeyen bir ilişki.. sen bile bile kendini ateşe atmışsın kusura bakma. bu kadar yalan dolanın içine kendini attığın gibi hiçbir şeyi de sorgulamamışsın.

o yazdığın mesaj çok talihsiz. keşke yazmasaydın. adam seninle oyuncak gibi oynamış, sen kalkıp ona mutluluklar inşallah kızın olur bilmem ne bu ne biçim mesaj? bir şey yazacaktıysan da suratına bile tükürülmeyecek kadar değersiz olduğunu yazacaktın. neyse olan oldu. şimdi artık iletişimini noktala. bir daha da böyle iki kuruşluk insanlara zamanını ve duygularını harcama.

adam gayet masum ne oldugunu anlamissin sen varken baska kiz oldugunu ogrenmissin daha ne demeye onla bi de evlilik hayallerine dalmissin?? yapacak birsey yok s.. et gitsin. dunyada erkek mi kalmadi dusundukce daha cok saplanti yaparsin yasadim biliyorum cok sukur unuttum vazgectim kurtuldum eger icimde kini tutsaydim hayatimi bloke edecekti oysa sinirli hayatimizda vakit oyle degerli ki kimseye takilip kalmamak gerek olmuyani sallayacaksin..

kusura bakma ama kendın etmış kendın bulmuşsun. bu şerefsız o kızla sen varkende bırlıkte oluyo kız bunu sana soyluyo sen hala adamla barışıp evlılık hayallerıne dalıyorsun. resmen senı kandırmasına göz yummuşsun. eyvallah demışsın. nasıl guvendın ınanamıyorum
artık faceden takıp etmekten yorum yapmaktan vazgec. hayatına dön. bır tek o yok dunyada.

çok karışık yazmışsınız gerçekten okurken çok zorlandım.

anlamadığım birşey var şimdi siz erkek arkadaşınıza bu kızın sizi aradığını böyle bir durmun olduğundan hiç bahsetmemişmiydiniz ki?

ayrıca ben bunu asla kendime yediremezdim o kızın kim olduğunu bulur ve beni arayanın o kız olup olmadığını ve tüm olayın gerçekliğinin ortaya çıkmasını sağlardım. bukadar kısa sürede sözlendiğine göre demekki seninle birlikteyken hayatında bu kız vardı.

dizi film gibi resmen ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…