Seviyorum ama mutsuzum

Konunun başını okurken kendimi buldum sanki . Eşim polis okulundayken o iki yılın ne kadar zor geçtiğini yaşamayan bilmez .. Bizde sizin gibi çok az görüşüyorduk .. Ama bulunduğu ortam tahmin ettiğimden daha çok psikolojisini bozduğu için üzerine gelmiyordum.. Ama her zaman emindim sevildigimden.. Benle ciddi düşündüğünü biliyordum .. Öylede oldu .n Daha okul û bitmeden evlendik ailesini karşına aldı benim için ...Senin sevgili ne gelince ailesi seni istemesine rağmen neden 3 yıl bekleyeceksiniz ki .. Borç û babası da ödeyebilir ... Seninde işin hazırmış .. Bence evlenmenizde bir sakınca yok asıl sorun sen sevildiğini hissediyor musun ?? Sevmiyorsan yada sevilmiyorsan ASLA bir polisle evlenme ... Zira severken bile herşey yeterince zor

Hazirandan beri 1 kere görüştüyseniz nasıl eminsiniz başka kimseyle görüşmediğine? İnsanlar burnumuzun dibinde ne haltlar yiyorlar da ruhumuz duymuyor siz uzaktan eminsiniz?

Sen gerçekten sevip bağlandığın için onun söylediği borç meselesinim bahane olduğunu göremiyorsun. Adam seni gerçekten çok sevseydi, kavuşmanızın tek yolu evlilik olduğu için başlarım borcunuza ben evlencem diye tutturdu...Adam 3 yıla kadar zaten ayrılırız diyor, şimdilik dursun diyor.

Sevmediği hazirandan beri seni görmeye gelmemesinden de belli..özleyen insan aşık insan ne yapar eder gelirdi görmeye, aylar geçmiş yahu...

Uyan sen de artık. Sonunda bunca emeğin karşılığında öylece bırakılmak istemiyorsan sen bırakacaksın...Arkana bile bakmayacaksın. Ben bunu yapmadım zamanında üzülen ben oldum

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok artık ya . Tüm polis ilişkilerinde durum aynı :kızgın: (kendim de dahil olmak üzere , neyse ki ben kurtuldum )

Ben artık anladım . İnsanların çoğunun çocuklarını polis yapma sebepleri , borçlarını ödetmek .

İstiyosan devam et baya yıpranırsın . Bunun bi çözümü olcağını sanmıyorum ya ayrılık ya da yıpranarak devam etmek .

Mutsuzum ama emek verdiğim için ayrılmak istemiyorum kadınlarını gördükçe aklıma umut Sarıkaya’nın ilişki emekçileri Derneği karikatürü geliyor. Buraya ekleyecektim ama beceremedim

Valla uzaktan iliski yurutmek zor. Hele gercekten seni isteyip istemedigini anlamayan biriyle daha zor. Sen bi çek kendini o sana dogru gelsin. Yasadigin aliskanlikta olabilir. Ve sunu unutma.hic bir flort evlilikte yiprandigi gibi yipratmaz kenara atmak daha kolay olur. Yasinda genc cozumsuz gibi gozukur ama bi bakmisin unutmussun vs. kendince zor gelmis olabilir zordur ama dur daha emeklere var..
Sen kendini cek herkrs tarafinu belirlesin. Zaten olacaksa ne yaparsan yap cikari yok olacak.. akisina birak cok uzerek gecirme zamaanini su akar yolunu bulur

Hahahhaha senin o Kütahya’ya selam yollayan dillerini yerim :halay:

Konu sahibi, sevgilinle hiç aynı il sınırı içerisinde yaşadığın bi zaman aralığı oldu mu? Birlikteyken iyiyiz diyorsun ya o “birlikteyken” dediğin zamanlar Haziran ayından beri geçirdiğiniz bi 6 saatcik mi mesela? Sizi bir arada tutan şey ne ben onu anlamadım. Uyum desen pek yok galiba. Sevgi desen bu iletişimsizliğe, görüşmemeye solmaya yüz tutar o da. Karar vermeden önce bunları iyi düşünmek lazım.

Not: Uzak mesafe ilişkisine inanmayan biri
Kütahyalımısınız???

Şu uzaktan ilişkileri bir türlü mantıklı bulmuyorum.
üniversiteye gitmişsin önünde 4 sene var deli gibi eğlenip özgürce yaşamak hatta sevgilinle yan yana olmak varken telefonun başında, yurt odasında beklemek heeeep çok saçma gelmiştir.
zaten uzak ilişkide sen ilişkiyi götürmüyorsun zaman sizi ileri taşıyor. İlişki sizden bağımsız, sabrettiğiniz sürece devam ediyor.
ama adam hakkında hiç bilgiye sahip olamıyorsun sana ne gösterirse o!
arkadaşlarıyla bir ortamda nasıl?
ne bileyim evi nasıl, yatarken ayaklarını yıkıyor mu?
yemek yapabiliyor mu?
çevresinde seviliyor mu?
nasıl yürüyor?
eve giderken ne almayı seviyor?
yolda birilerinin arkasından bakıyor mu?
horluyor mu?
öfke patlamaları var mı?
bunları tam anlamıyla bilemeden, bir insanı tanımadan ilişki yürütmek o kadar saçma ki.

bir de siz ilişkide hesap kitap yapıyorsunuz.
o bana bunu yaptı tamam ben ona bunu yapayım.
böyle aşk olmaz :)
hiç sağlıklı bir ilişki değil.
boşa zaman harcıyorsun canım.

Yanlış anlamayın, kırıcı olmak istemem ama sanki ikiniz de yokluktan birbirinizleymissiniz gibi.

X