Sevipte kavuşamayanlar….(Ekran görüntülü)

hem ümitlendirdim ama hakkını helal etsin
hem onunla sevgili gibi olalım ama köyde kimsenin haberi olmasın
hem ayranım dökülmesin yoğurdum ekşimesin

bence siz kendiniz istemediniz babasından dolayı annenizin sizi ikna etmesi o yüzden kolay oldu çocuğu da oyaladınız
ne istiyorsunuz? çocuk yazmayın deyince uzun uzun mesajla lafı uzatmalar gerçekten anlamsız

ben Yengeç burcuyum, O Koç burcuydu. Bu arada mesajlar süreli mesajlardı ss almadıysa 24 saate kaybolan cinsten. Ama olsun ben bitirdim sonuçta o mesajlar pek işine yaramazdı

İsteyerek keyfi oyalama durumu olmadı. Benim de içimde belirsizlikler vardı kararsızdım o da bunu biliyordu

Bende de şunu uyandırıyor
Gidiyorum bak..
Bak..gitmek üzereyim ..bir şey demeyecek misin..
Bana yalvarsana..
Gitme desene
Köpek olsana..
Bak çok duygusal sözler söylüyorum korkmadın mı kaybediyorsun beni
Bende de böyle bir düşünce uyandırdı.bak gidiyorum heee...gidiyorum bakkk

Ben onun olaya sizin baktığınız gibi baktığını düşünmüyorum. Severek ayrılanlar falan yazmışsınız ama sizden başka kimseden sevgi enerjisi alamadım ben. Gayet bitirirsen aha kapı orada güle güle tarzında bir yazı. Bazen insanlar bilerek umursamaz davranır ama bu adamınki öyle bir şey değil. Boşuna kendinizi yiyip bitirmeyin.

İkincisi de babalar yüzünden ayrılmak çok saçma. Babanla bile kavga etmemiş ki babası, babanın tarafından başka biriyle kavga etmiş kan davası mı bu yani nedir böyle yok onlar bizim husumetlilerimiz falan. Alt tarafı yıllar önce kavga etmişler tüm köylerde olur bu tarla kavgaları. Çocuğun büyük yanlışları olur ailen sen sonra üzülme diye onay vermek istemez onu anlarım. Bana çok saçma geldi bütün bu olanlar.

O melek gibi bir insandı..Tam huyu huyuma. Ama işte olmayınca olmuyor
Melek gibi falan değil, mesajlardaki üslubuna bak bi kere, ne kadar itici ve kaba. Çok üzüldü de ondan oyle tepki verdi falan diyerek adamı aklama, esas böyle zamanlarda çıkıyor milletin gerçek yüzü ortaya. Denemişsin, buyuk engel çıkmış, üzülerek vazgeçmişsin, ne yapacaktın ki? O işler oyle filmlerdeki gibi savaşla, mücadele ile güllük gülistanlık olmuyor.
Zaten bitecek diye düşünerek başlamamışsın, sen de olsun istemişsin ama sonra olmayacağı belli olmuş, bitirmişsin, bence daha da yazıp durma, helallik mevzusunu da bu kadar abartma, burada hakka girdim vebal aldım gibi bi durum yok.

isteyerek bitirmediğimi bilsin istedim. benden nefret etse daha mı iyi?
Kendini böyle ikna edip iyice küçük düşürme bence artık, neyden bahsediyorsun Allah aşkına, Yeşilçam dram filmi içinde takılmaya çalışıyorsun resmen ve çok itici duruyor bakınca.
Adamın severek ayrılan duygusal bi hâli yok, mesajlarından o kadar belli ki o enerji, ikide birde kendini gaza getirip yazıyosun ve tersleniyosun, tamamen sessiz kalsan çok daha iyiydi emin ol.
Yani ne olsun istiyorsun ki? Duygusal, acıklı konuşmalar geçsin, vazgeçmesin falan mı?
Lütfen ya.

Belirsizliğim onu çok yordu. Başta aşkım,ömrüm derdi. Ben belirsiz oldukça net olmadıkça yorulmuş ve böyle umursamaz hale gelmiş öyle anlatmıştı
Oh ne güzel, tam manipülatif davranışlar.. Olayı tamamen sana yıkıp, beni sen bu hâle getirdin deyip kendini işin içinden sıyırmalar.. Böyle insanlarla medeni şekilde konuşup mantık çerçevesinde anlaşamazsın, sürekli suçlu hissedip çırpınırken bulursun kendini.
Ama bence sen laftan anlamayacak gibisin, ne diyeyim, inşallah şuradaki insanları dinlersin de en azından bi daha iletişim kurmaya çalışmazsın türlü bahanelerle.

Hangi davranışım yarı yolda bıraktırdığımı gösteriyor peki
Ayy ne yarı yolda bırakması yaa Allah aşkına bu kafadan çık bi. Olur olmaz satırlarca yazı yazıp helallik istemek nedir ya! Karşındakinin de s... değil azarlayıp tersleyip durmuş adamın umru değil hala yazmışsın. Olmamışsa olmamış önüne bak... İyiki de olmamış zaten manyaktaki triplere ve cebaplara bak, annen söylediklerinde çok çok haklı..

Çocuk seni düşünmeyip yedi köye adını çıkarmış anlatmış (sevse zaten böyle yapmazdı seni düşünürdü) asıl onun sana demesi gerek hakkını helal et diye

Önce engelle, sonra da sil numarasını ve seni istemeyen adamı sen de hayatından çıkar.
Onun hayatında başka birisi olduğunu duyduğunda da, umarım bu şekilde mesajlar atmaya devam etmezsin!

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Yaşamış görmüş tecrübeli bir insan olarak gördüm sizi buradan. Açıkçası ben de içimde yavaş yavaş bu işi sonlandırmaya çalıştım. O günden sonra bir daha yazmadım,iletişim kurmadım kurmayacağım da. Sadece canımı sıkan bizi anlattığı kişiler başkalarına söyler mi korkusu sardı içimi çünkü ailem,akrabalarım duyarsa hoş olmaz Umarım o konu kapanmıştır ve kimse kimseye bizden bahsetmez

Hayır böyle düşünmüyorsun. O peşinde koşsun, her şeye herkese inat seninle olsun, çabalasın istiyorsun ama öyle olmamış işte.
Çocuk seni -belki- güzel hatırlayacakken, bundan sonra sülük diye hatırlayacak. Yapışmışsın resmen ve o da sıkılmış.

İşte o yüzden eline daha fazla koz vermemen lazım, kes tüm iletişimi, o yazsa sen yazma hatta.

ben Yengeç burcuyum, O Koç burcuydu. Bu arada mesajlar süreli mesajlardı ss almadıysa 24 saate kaybolan cinsten. Ama olsun ben bitirdim sonuçta o mesajlar pek işine yaramazdı
Ya yengeç ya balık demiştim içimden
Ona söyler buna söyler düşüncesinden çık bence artık, olan olmuş yani, konuşacaksa zaten konuşur, ona yazarak ederek neyi değiştireceksin, aksine artık her adımın seni küçük düşürür, sessizlik bazen en iyisidir emin ol. Ama sessiz kalırsam bana döner gelir falan diye düşünerek bi taktik deneme sakın, gerçekten tüm iletişimi kes, senden haber bile alamasın. (Engelleme işine girme)

iletişimi kestim. geri döneceğini sanmıyorum dediğiniz gibi olan oldu hayırlısı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…