sevilmeyecek gibi

dışarı cıkıyorum insanlar cok mutlular sevgilileriyle değer görüyorlar ben neden mutlu olamadım diye düsünüyorum ben neden sevilemedim
uc ay once sen de öyleydin. dunyada tek erkek bu adam mi?
benim de ünide hayatımın aski oldugunu sandığım, türlü manipulasyonlarla az daha evlenecegim bir adam vardi. bin şükür ki ayrilmisim , hayatima ne tatli adamlar girdi.
biten bir sey demek ki güzel değildir..belki su an terkedilen sen oldugun icin sorunlar neydi goremiyorsun. ama saglikli bir iliskiye basladigin zaman neyin "olmayan" sey olduğu apaydinlik olacak. o zaman sen de iyi ki bitti diyeceksin.
daha sevemem falan diye düşünme yaaa ne harika erkekler var. cok degil birkac yila soyadini bile unutursun exin.

insallah ya keske hemen unutabilsem cok şey anıları silemiyorum kafamdan.. ama bu bir süreç biliyorum teşekkür ederim

insallah ya keske hemen unutabilsem cok şey anıları silemiyorum kafamdan.. ama bu bir süreç biliyorum teşekkür ederim
bilmem ki, bir siir var lisede duymustum hayat mottom olmustu; bitti diye üzülme, yasandi diye sevin
sonucta genclik asklari ozellikle tatli heyecanlidir, genelde de gelip gecicidir. senin yerinde olsam "ah vah neden bitti biz olene kadar beraber olacaktik" modunda cikmaya çalışır universitemi ot gibi okul ev arasinda mekik dokumadigim, sevdiğim- sevildigim bir iliskiyle keyifle yasadigima mutlu olurdum.
iliskinin bitmesi bir başarısızlik degil. ayrilinca gecen mutlu anlar sadece pismanlik da olmuyor. hepsi guzel bir ani olarak sende iste, ne guzel.
ben hala keyifle hatırlıyorum eski sevgililerimle gecen komik anilari, maceralari, genclik şapşalliklarini. beraber yapilan tatilleri, cocukca salakliklari, icip icip bisiklet sürerken tepetaklak dusmeleri, ateş yakip sarki söylenen geceleri..
şimdiki ilişkimle evlilik yolundayiz. "iste bu" dediğim, ömür gecirmek istediğim tek insan o. ama o kadar mutluyum ki gencligimi doya doya yasadigim icin. simdiki sevgilimle yirmilerimin basinda tanismak asla istemezdim :)
bence sen de bu arabesk bakis acisinsan bir kurtulmaya çalis. artik mezunsun, para da kazanacaksin. keyifli bir hayat var önünde. ilk askinla evlenip ne de yapacaktin her şeyin zamanı var. biraz sorumsuz hayatinin tadini cikar, parani ez, seyahat et , gencligini yaşa...

ne kadar güzel yazmışsınız cok teşekkür ederim.. yeni bir bakıs acısı kazandırdınız bana minnettarım

Üzülmeyin elinize mesleğinizi almışsınız.Başka biridi elbet karşınıza çıkacak bu hayatınızın sonu değl bu olay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…