sevglınızı/esınızı neden sectınız?

E

EU2

Ziyaretçi
aşkınızın sizi etkileyen yönleri nelerdi ve neden onu seçtiniz gelin hep birlikte paylaşalim ...

dürüst,güvenilir,deger veren vede iyi kalpli olmasindan dolayi esimi sectim...........................

bana yakıştığı için seçtim. iyi insan olduğu için. temiz edepli olduğu için. sigara içmediği için. benim gibi mühendis olduğu için.

Biz sevdiceğimle arkadaşım vasıtasıyla tanıştık.
İlk olarak msnde görüşmeye başladık.
Bir gün hafta sonu denk geldik o gün tam 12 saat boyunca konuştuk.
Sevdiceğimin ve benim gelecek hayallerim,ailelerimiz,geçmişimiz,işimiz,okulumuz,vs.
Sohbet ilerledikçe aynı şeylerden hoşlandığımızı fark ettim.:1shok:
O gece 12 saatlik konuşmanın ardından uzun bir aradan sonra ilk kez hayal kurarak uyudum.Zaman geçtikçe sohbetimiz dahada ilerledi.Tabi bunun sonucunda benimle yüz yüze görüşmek istediği söledi.Tamam dedim görüşelim.İş yerimin oraya gelicek birlikte yemek yicektik.Yeri ve saati belirledik.Ben o gün ve saat gelince caydım ama bunu ona sölemek için çok geçti çünkü yola çıkmıştı bile.İtiraf ediyorum istediğim için değil mecburiyetten gittim(iyikide gitmişim).jeyyarO gün utancımdan ikimizde yemek yiyemedik.Sonra işe geldim ve kendime sandviç söledim:roflol:KK43:Hala konusu geçer)Tanışmamızdan 2 ay sonra benden hoşlandığını söledi.Tabi ben daha önce kimseyle çıkmadığı hayatımda birinin olmasını istemediğimi ve arkadaş olduğumuzu söledim.İlerki zamanlarda aynı konu açıldı baktı tepkim aynı nilay bu konuyu bir daha sen açana kadar hiç açmıcam biliyorum ki bir ilişkiye başlamak için tek taraflı sevmek yeterli değil dedi.Bende tamam arkadaşız dedim.(Şimdi düşünüyorum ne kadar ruhsuzmuşum).Nese zaman ilerledi sevdiceğimin askerlik zamanı geldi.Askere gitti ben bağımız kopar diye düşünürken daha çok bağlandık.Hergün konuşur olmuştuk ben hergün mail atıyordum sevdiceğim çarşı izninde cevap yazıyordu.Bir ay boyunca hiç haber alamadım artık pcyi açtığımda ilk baktığım şey mail gelip gelmediği oluyordu.Gelmediğini görünce büyük bir hüsranla pcyi kapatıyordum.:çok üzgünüm:Artık gecem gündüzüm o olmuştu.Bir gün tel çaldı sevdiceğim arıyordu meğer eğitime gitmişler haber verememiş.:kahve:Anladım ki benim hayatımdaki yeri bir arkadaştan ibaret değil kabullenmem çok zor oldu ama aşık olmuştum.:eek:Bir hafta sonu çarşıya çıktı konuşuyoruz ailesi başından beri biliyor bana selam sölediler bende söledim.Biz neyiz muhabbeti açıldi.Bana dedi ki sana arkadaşız mı desem şaşırrısın yoksa sevgiliyiz mi desem şaşırırsın bilmiyorum sen ne düşünüyorsan biz oyuz dedi.Ve sen ne düşünüyorsun dedi?O an başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki elim ayağım birbirine dolandı ama sölemeliydim.İlerisi için ne olur bilmiyorum ama ben seni seviyorum dedim.Aşkımda bende seni çok seviyorum dedi ve ölece başladı hikayemiz.:asigim:

Ona bunu her zaman söylüyorum o benim ilkim.:asigim:Eğer o bu kadar anlayışlı,sabırlı olmasaydı biz buğün bu halde olamazdık.ŞenizHayal kurmayı en az benim kadar sever,sevgisini dile getirmekten hiç bir zaman çekinmez.Nerde nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir.En önemlisi bana ailemi saygı duyar ve aileye çok önem verir.Bana katlanmak gerçekten kolay değil o seni seviyorum derken ben arkadaşız dedim arkadaşlık haftasıyla ilgili mailler attım daha neler neler.Tam 10 ay boyunca beni bekledi hiç bir zaman vazgeçmedi.Şimdi yaptıklarımı düşünüyorum eğer benim yaptıklarımı o bana yapsaydı ben katlanamazdım.O benim aşkım bidenem göznurum onu çok seviyorumm:asigim:

ŞAFAK:193
MEHTAP ŞAFAK:12

ay ne bilim o vardı onu seçtim dermişimm:)

bizde kanlı bıçaklı düşmandık 4 seneden sonra bi barıştık meğerse aradığımız özledğimz çok yakınımızdaymşda biz bakmamışız:asigim:aşk buuu ne zaman nasıl olucağı belli olmaz kaderimde o varmışş o olduu :asigim:

ne Istediğini Bilen Biri Olduğu Için Bana Hayat Verdiği Için Her Animda Destek Olduğu Için Beni Her Koşulda Sevdiği Için Yanindayken Bambaşka Belinayim Ben Yani çocuklaşiyorum Ama Her şekilde Beni Taşiyabiliyor 3 Sene Boyunca Hiçç Off Dememiştir Her Istediğimi Elinden Geldiğince Yapmiştir Benim Için çabalamiştir.. Onu Seviyorum Onu Seçtim çünkü O Benim Yaşam Destek ünitem...

Bizim enteresan bir hikayemiz vardır..
Benim eşim;lisedeyken aşkımdı.6 ay kadar çıkmış ve üniversite sınavını kazandığımda ayrılmıştık.Aradan geçen 9 yıl sonra tesadüfen bir düğünde karşılaştık;ben kız tarafından,o da erkek tarafından gelmişti,kısa bir sohbet ettik;farklı şehirlerde yaşıyorduk artık ve o tesadüfen o tarihte benim yaşadığım kentteydi.Beni aradı ve ilişkimiz tekrar başladı 9 yıl sonra.
Beni çok şaşırtıyordu..aradan geçen 9 yıla rağmen;benimle ilgili herşeyi öyle ayrıntılı hatırlıyordu ki;inanılmaz etkileyiciydi.Ve bana altın vuruş yaptığı an ise resmimi gördüğüm andı;yani onca yıla rağmen hala resimlerimi saklıyordu.Ki biz ayrıldıktan sonra bir daha asla ne konuştuk,ne de görüştük..
İlginç değil mi..:icecream:

super yaaa
aglicam simdi

benim de ortaokulda bi arkadasim vardi, bana asikmis, beni hep takip eder, herseyimi bilirmis meger ben farkinda degildim
bana acildi olmaz dedim cunku cok farkliydik
ben batılı, o dogulu, ben turk o kurt, daha onemlisi de hic ben onu sevmiyordum
universiteye girene kadar pesimdeydi

yillar sonra karsilastigimizda bana bendeki ask degil sadece surekli reddeddigin icin hirs yapmisim dedi

herhalde o asklar icin yasim gecti mi ne
benim yasimdaki erkekler bu yasta cikarci bakiyor evlilige
o niyetle konustugunda hemen kendi isteklerini siraliyorlar
kadin soyle olmali boyle olmali
uymuyorsa da firlatip atacak gibi duruyor
sevgi, ask artik yok mu bu yastan sonra acaba :KK43:
28 yas

bilmem niye seçtim acaba.CADIARZU eşimle evleneceğim diye zaten görüşmüyordum. o istedi benimle evlenmek hatta zorladı desek daha iyi olur. ama allah başımdan eksik etmesin iyikide evlenmişim. :asigim::icecream::asigim::icecream:canım kocacım benim biliyorum onu zaman zaman çok üzüyorum. yinede ben kocişimi çok ama çok seviyorum yaw

eşim seçti beni,
önce o sevdi,
ben beni sevmesini sevdim,
dünyanın en güzel şeyine bakar gibi bakıyordu,
gülümsemesi çok güzeldi,
içime işledi,
sevdim,

biz kıymetlimle abim sayesınde tanıstık
abımle aynı ısyerınde calısıyorlar.abımın kankısı.cok defasında abımın yanında gormustum abım tanıstırmıstı ama hap ayak ustu 2 dk.meraba derdık okadar...bırgun amcamın oglunu askere gondercez gecesı var abım kankısınıde getırmıs...(ama bu ılk bırbırımızı gorusumuz)onun arabasıyla bırlıkte gelmısler.asker ugurlamasına gıtcez.neyse astıye gıttık abım kankısını tanıstırdı annemlerle tabı bende varım abım tanıstırmadan once o bana bakıoymus zaten devamlı goz koymus bastan...abım kardesım dıye tanıstırdıgında cok utandı..kendısıde solemıstı bunu bana konusmaya baslayınca.ben nasıl kankamın kardesıne bakarım dıye kendıne cok kızmıs...ogunden sonra hep gorusuyoduk abımle ortamımız oluyodu ama ben serkan abı dıyodum yanı ne onda nede bende ole bı dusunce yoktu...aradan 1 ay gectıkten sonra onun amcasının ogluyla abım konusmuslar ve serkanala benı yakıstırmıslar...serkana solemısler olmaz demıs
benım arkadasımın kızkardesı ters gozle bakamam dıye kızmıs...aradan 1-2 hafta sonra abım benımle konustu bu ınsanın benı mutlu edebılecegını,bana deger verecegını,gercekten mukemmel oldugunu,soyledı...aradan bayagı bı gectıkten sonra bızı bulusturup konusmamızı ıstedıler...
tabı o begendıgı ıcın ıstıyor ama abımden cekınıyor.abımle konustuktan sonra benımle konustular bızı bulusturdular bana en basta evlenme teklıfı ettı...bız tanısmaya karar verdık..sımdı sukurler olsun rabbıme onunla karsılastıgım ıcın gercekten cok mukemmel ınsan rabbım herkese kısmet etsın
5 ay oldu konusalı temmuzda yuzugumuz var allah kısmet ederse ınsallah hayırlısı olur...
COK MUTLUYUM...ONU COK AMA COK SEVIYORUM
KIME NIYET KIME KISMET DEMI...KIM NERDEN BILIRDIKI ABIMIN ARKADASI OLACAGINI...KISMET ISTE........................

O benim DÜNYAM ben içinde yaşayan.o olmadan yaşayamam sanki.o olmadan nefes alamam gibime gelio.açıkçası ilk bşta nie seçtiğimi bilmiodum,çnkü onun hiç bi özelliğinin farkında diildim.zamanla öğrendimm.seviodu beni hemde öle böle diil canını vericek kadar.ailesi dair kimseye vermediği değeri bana verio . kimseye göstermedii ilgiyi bana gösterio.ışığımm karanlık gecelerime,yoldaşımm yanlız yürüdüğüm sokaklarda,naz yaptığımm ,bebekleştiğim yanındaa.ne bilim belinayımmmm seviomm işte ötesi yok be canımmm

ben onu tanıdığımda başkasıyla görüşüyordum,
CANım hergün dua edermiş allaha HAYAT benim olsun,onu bana bağışla Allahım diye ve çok seviyordu beni,hergün saatlerce konuşuyorduk telde(günde 12-13 saat)(onun beni sevdiğini bilmiyordum ben)
benmi onun için ölüyorum şimdi,CANım bana yüce Allahın büyük kocaman bi lütfu bana verdiği en güzel şey,Allaha binlerce şükürler olsun ki o benim, CANım benim,Allah bizi birbirimize bağışlasın ve hiç ayırmasın
ve bütün sevenler için geçerli bu dilekler,onu seviyorum onu herşeyden çok seviyorum...

gozlerı konsumalrı bernı cok etkılemısstı ama sımdı dıyomkıııı keske etkılemeseymıssssss

sayılımayacak kadar promblemler okdar cokkı bunaltıcak kadrrr ondan keske etkılenıpte evlılık teklıfını kabul etmyıyeydımm ah ah

Dürüst davrandığı için ,kendinden emin olduğu için ,çok etkileyici konuşmuştu eşşek:asigim: boyu uzun olduğu için :roflol: ilk başta görünüşünede bakıyosun tabi
Ama sonra sahiplenici olduğu için bana değer verdiği için çok sevdiği için bana katlandığı içinde olabülürsırnaşık şey

Ayrıca ekleyim..
Biraz Türk filmi gibi olacak ama hikayemiz bu napayım:asigim:
Biz yıllar önce lisedeyken çıkarken pembe pembe çocukça evlilik planları yapıyorduk.
Plan derken yanlış anlamayın inşallah birgün evleniriz diyorduk;birgün gezerken bir düğün kartı bulduk yerde;çok beğendik..hoşumuza gitti..inşallah brigün bu kart olur düğün kartımız dedik.9 yıl boyunca eşim fotoğraflarla birlikte o kartı da saklamış.
Ve o bizim 1,5 yıl önceki düğün kartımızdı......

ciddi mi bu?
agladim bu sefer
super bi ask hikayesi arkadasim esinin kiymetini bil bence

senin gecenlerde esinle ilgili sorunlarin yok muydu yanlis mi hatirliyorum

X