sevglınızı/esınızı neden sectınız?

Ayrıca ekleyim..
Biraz Türk filmi gibi olacak ama hikayemiz bu napayım:asigim:
Biz yıllar önce lisedeyken çıkarken pembe pembe çocukça evlilik planları yapıyorduk.
Plan derken yanlış anlamayın inşallah birgün evleniriz diyorduk;birgün gezerken bir düğün kartı bulduk yerde;çok beğendik..hoşumuza gitti..inşallah brigün bu kart olur düğün kartımız dedik.9 yıl boyunca eşim fotoğraflarla birlikte o kartı da saklamış.
Ve o bizim 1,5 yıl önceki düğün kartımızdı......

peki senin tepkin nasıl oldu o karti sakladigini gorunce?
ben olsam aglardim yaa

bir de madem yillarca unutamamis neden hic 9 yıl boyunca sana ulasmamis?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili gelecek korkusu..
Çok haklısın,çok fazla sorun yaşadık doğru..
Ama inan ben de bilmiyorum sebebini neden bu hale geldik diye..
İnsanalr değişiyor zamanla,belki beklentilerimiz farklıydı
Yani insan 9 yıl önceyi baz alırsa ilişki ve evlilik için,yanlış olur.
Her ikimizde çok değiştik;liseli çağdan yetişkin insanlar olarak geçiş yaptık.

Diğer sorunu da cevaplıyayım;
Kartı gördüğümde şok oldum,inanamadım hatta bir dönem kendime gelemedim:asigim:

Eşimi seviyorum..
Bana yaşattığı tüm sıkıntılara rağmen şu anda yanındaysam geçmişin bunların hatrınadır belki de.

onemli olan su anki durum zaten
seviyorsun hala onemli olan da bu
ben de seviyorum ama hicbi zaman mutlu olamayacagimi biliyorum, hicbi zaman...

canım seviyosun fakat mutlu olamiyacağım diyorsun nasıl oluyor bu tatlım yaaa :KK43:

herkes anlatmış bende analtayım bizim ilişkimiz çok farklı bi halde başladı ben işe yeni girmişti bizim çalıştığm firmaydı ve sürekli gelip giderdi iş yerimize ozmanlar tabi hiç bişey yok, aramızda 7 yaş var ve ben hep ona abi diye hitap ederdim :)1,5 yıl bu şekilde geçti meğersem benden çok hoşlanırmıştı arkadaş muhabbeti vardı konuşur falan..kendisi bigün bu kız bana abi diyor ben nasıl söylerim derken bi gün iş yerimi araadı ve iş çıkışı çay ısmarlıyım dedi olmaz dadim kestirip attım kendisi tabii vazgeçmedi msn de konuşmaya başladık çıkma teklifi etti 10 gün bekledi sonra evet cvbını verdim abi dediğim insan 1.5 yıldır aşkım hayatım oldu :) her ne kadar arada sorunlarımızda çıksada onu çok seviyorum.. herşey onunla güzel,bana değer vermesi,sahip çıkması,destek olması sevgisi olduğun gibi olması iyi kötü ne yaşıcaksam onunla yaşayıp görmek istiyorum..sevgilerr

ben aşkımı neden seçtim söyliyim...

temiz kalpli olduğu için, diğer erkeklere benzemediği için, kendini girdiği ortamda farkettrdiği için , bir karizması olduğu için, yanında rahat olduğum için, iyi bir baba olacağını düşündüğüm için, beni ömrümün sonuna kadar mutlu edeceğni düşündüğüm için, beni hep seveceğini bildiğim için, beni el üstünde tuttuğu için, bir çocukmuşum gibi benle ilgilendiği için ve onu çok sevdiğim için onu seçtim...

zaten o da tek oldu ne öncesi oldu ne de sonrası olcak

insanlara güldürmekte üstüne yok tur
sempatik ve sıcakkanlı oluşu
kibar ve çokta düşünceli olmasıydı onu seçmem asigim

Sevgili arkadaşım..
Umudunuzu hiç bir zaman yitirmeyin..
Aşk var;evet bir yerlerde muhakkak sizi bulacaktır.
Olumlu düşün ki olumlu olsun.
Bu bir felsefe;insanın çevresine yaydığı enerji ile reaksiyon gösteriyor.
Sevgiyle..

ben pozitif olmaya calisiyorum
ama zaman zaman bi an geliyor gozumde hersey bitiyor
sonra tekrar toplarlaniyorum
hayatim boyle geciyo iste...
olumlu dusunebilmek te oldukca zor bi is herdurumda
bu arada ilgilendigin icin tesekkurler

Son düzenleyen: Moderatör:
X